[Pisces - TD, Cancro - WCDMA]
 #251825  od Yetti
 před 7 lety
Ahojte, minimálne 2 mesiace mám problém s preblikávaním displeja. Pôvodne som myslel, že odchádza displej alebo je to chybou niektorej verzie rom, no vyzerá to byť na proximity senzor. Vada sa prejavuje tak, že podsvietenie displeja začne niekedy preblikávať a po určitom čase skončí. Po vypnutí proximity senzoru telefón aj naďalej reaguje na proximity senzor a jas prispôsobuje osvetleniu. Skúšal som kalibrovať x-krát a nepomohlo.
Ako to vyriešiť? Je nejaký reset proximity senzoru? Je to software vada? chcem vyskúšať všetko a až nakoniec by som pristúpil k výmene proximity senzoru.
Vopred dík.
P
 #251874  od ingbrzy
 před 7 lety
ktora verzia MIUI..?
 #251876  od Yetti
 před 7 lety
aktuálna 6.9.8, ale robilo to aj na ostatných min. 2 mesiace dozadu tuším.
 #251882  od Yetti
 před 7 lety
ingbrzy, ak treba viem ti poslať aj nejaký log ak budeš chcieť a povieš mi ako
 #251930  od Yetti
 před 7 lety
Ani po inštalácii poslednej týždennej verzie neprestalo preblikávať.
Ešte by som mohol urobiť Hardreset, ale bojím sa toho, že to nepomôže...
 #251977  od j.klepek
 před 7 lety
Taky mi to dělá na mi3 od určité doby. Dělá to na slunci, když se snaží zvýšit jas a uměle zesvětluje barvy. Při slabším osvětlení to nedělá. Jinak mám poslední verzi miui, ale dělá to už delší dobu. Asi to má být featura aby byl displej čitelný i na slunci. FR nepomáhá, je to podle mě sw problém.
 #251990  od Comby
 před 7 lety
Robí to od prvej MIUI 8... Je to bug, nahlásený na miui.com, zdá sa stále nevyriešený... Myslím, že s tým súvisí ďalší bug: na automatickom jase v úplnej tme nejde podsvietenie úplne dole hneď, ale až po niekoľkých minútach.
 #253083  od lenka26
 před 7 lety
Ahojte. Vie mi niekto poradiť čo s tym. stále mi to vyhadzuje na displeji. Dik
java.lang.NoSuchMethodError: No virtual method removeNfcUnlockHandler(Landroid/nfc/NfcAdapter$NfcUnlockHandler;)Z in class Landroid/nfc/NfcAdapter; or its super classes (declaration of 'android.nfc.NfcAdapter' appears in /system/framework/framework.jar)
at zux.j(:com.google.android.gms:211)
at zux.e(:com.google.android.gms:190)
at zwf.r(:com.google.android.gms:217)
at zwi.e(:com.google.android.gms:251)
at com.google.android.gms.trustagent.GoogleTrustAgentChimeraService.onConfigure(:com.google.android.gms:7167)
at bdz.onConfigure(:com.google.android.gms:136)
at android.service.trust.TrustAgentService$1.handleMessage(TrustAgentService.java)
at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
at android.os.Looper.loop(Looper.java)
at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)
 #253084  od ingbrzy
 před 7 lety
lenka26 píše:Ahojte. Vie mi niekto poradiť čo s tym. stále mi to vyhadzuje na displeji. Dik
java.lang.NoSuchMethodError: No virtual method removeNfcUnlockHandler(Landroid/nfc/NfcAdapter$NfcUnlockHandler;)Z in class Landroid/nfc/NfcAdapter; or its super classes (declaration of 'android.nfc.NfcAdapter' appears in /system/framework/framework.jar)
at zux.j(:com.google.android.gms:211)
at zux.e(:com.google.android.gms:190)
at zwf.r(:com.google.android.gms:217)
at zwi.e(:com.google.android.gms:251)
at com.google.android.gms.trustagent.GoogleTrustAgentChimeraService.onConfigure(:com.google.android.gms:7167)
at bdz.onConfigure(:com.google.android.gms:136)
at android.service.trust.TrustAgentService$1.handleMessage(TrustAgentService.java)
at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
at android.os.Looper.loop(Looper.java)
at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)
Aktualizuj miui..

~Tapatalk Mi5~
 #253086  od ingbrzy
 před 7 lety
ručne.. miuios.cz/rom

~Tapatalk Mi5~

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat