[armani]
 #244581  od mirotaso
 před 7 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

urcite najdes na fore nazory, ze bez alter kernelov ani jedna romka na 1s nefunguje.... ja nepouzivam nic. mam to na dvoch telefonoch... blbne trochu kompas /nie zeby mi ho bolo treba, puzivam inu apku/ ale nic viacej som nezistil...

neviem, mozno sucasne novsie funguju rovnako dobre, par starsich som vyskusal ale furt daco bolo, teraz nemam dvovod hladat
 #244762  od djdan
 před 7 lety
Mirotaso: při focení když ťukneš na plochu pro zaostření a máš zapnutý blesk - rozsvítí se Ti dioda? Mě ne, jen při vyfocení se rozsvítí.
 #244812  od mirotaso
 před 7 lety
nie nesvieti... mala by?? nesvieti mi ani na mi3... ale na nikon D5100 mi to tak funguje :)

edit:
UUUUPS!! oprava., ked som vliezol do tmy tak sa dioda pri ostreni rozsvietila, jak na 1s tak na mi3... pri normalnom izbovom / teda dost malom ziarovka 40w/ osvetleni to zrejme nepotrebuje na spolahlive zaostrenie...
 #245615  od djdan
 před 7 lety
Měl jsem jich více, ale problém byl v přehřívání a v sekání systému. Teď to je celkem v pohodě. Dal jsem telefon matce a už si nestěžuje na nic. Osmička mi dělala bordel s nabíjením a pěkně topila.
 #246022  od djdan
 před 7 lety
Tak ta Rom mi nesedla na telefonu. Telefon se přehřívá a dokonce mí zmizelo 300 mb internetu. Tak další klidně alternativní Rom?
 #246048  od mirotaso
 před 7 lety
ne ne chlape "chyba je vo vasom prijimaci" :) mam 1s 2x doma viac ako pol roka na obidvoch 5.9.17, nic z toho sa nekona, ziadna romka ti predsa len tak nezozere data.... urobil si FR??? uvazuj, 1S je asi najpredavanejsi model xiaomi, legenda, myslis, ze by bol keby neexistovala aj romka?? poupratuj si telefon, stavim sa ze ked pozries na graf baterky ma ho stale prebudeny... odporucam miflash, flash all Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a potom nasu a FR... neradim ti nieco co by som nepoznal...
 #246119  od mihule01
 před 7 lety
mirotaso píše:ne ne chlape "chyba je vo vasom prijimaci" :) mam 1s 2x doma viac ako pol roka na obidvoch 5.9.17, nic z toho sa nekona, ziadna romka ti predsa len tak nezozere data.... urobil si FR??? uvazuj, 1S je asi najpredavanejsi model xiaomi, legenda, myslis, ze by bol keby neexistovala aj romka?? poupratuj si telefon, stavim sa ze ked pozries na graf baterky ma ho stale prebudeny... odporucam miflash, flash all Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a potom nasu a FR... neradim ti nieco co by som nepoznal...
Legenda sice je, ale za ty 2 roky, cokoliv jsem zkoušel a chodil na fóra, mělo v podstatě jediný obecný závěr. Co kus, to originál, co jednomu funguje (nebo nefunguje) s jednou ROM, to u jiného může být úplně jinak.
Jak už jsem psal někdy dřív, nejlépe výdrž/výkon mi jela CM11 z 19.2.2015. CM13 jak která verze (Lépe mi jede i SLIM6) a např. MIUI8 z určitého data mi jede lépe, než MIUI7.
Takže buď zkoušet a najít si své optimum, nebo se smířit s tím, co člověk má :)
 #246159  od miki256
 před 7 lety
A nevíte náhodou, je bez problémů i pro starší ROM použití TWRP? Bohužel v MIUI8 se mi rychle vybíjí baterie. Povypínal jsem co šlo, ale teď už jsou to aplikace systému. Díky.
 #246202  od djdan
 před 7 lety
Oka mám dva a zklamalo mě to přehřívání a s S1 byli problémy. Teda snad každý ty problémy měl, ale jsem rád za každou radu vyzkouším. Díky
 #246994  od miki256
 před 7 lety
Ahoj, po pár dnech musím potvrdit u této ROM (ve srovnání s MIUI8) výbornou výdrž baterie.
A řekl bych, že problém se stažením dat po nainstalování této ROM zmíněný výše je spojen s automatickou aktualizací na vyšší verzi, která je zapnuta. Stačí ji ale po nainstalování vypnout a je to OK. Díky.
mirotaso se to líbí

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat