[Oznamenia]
 #73229  od djha53k
 před 9 lety
Teeeedaaaaa, toz to je fakt krasavec...
Bohužel má zásadní minus, a to že se zas nebude dát půl roku koupit :(
Těch pár kousků co dají jednou za měsíc až dva zas bude během sekund rozebráno, aby se mohli chlubit jak rychle podavaj... jen my (zákazníci) budem zas nasr...

Takže za me supr, ale nebudu čekat pul roku abych si ho koupit :(
 #73233  od mrsk
 před 9 lety
antarian83 píše:takze rozmery... nema nekdo jeste delku?
mi to vychazi na nakejch 137mm +- naky desetinky, ale to je pouze podle tech obrazku, co se tu objevily, takze udaj muze byt dosti zkresleny, nebot nevime, jestli ty obrazky maj spravnej pomer stran :P
 #73238  od dkalina
 před 9 lety
djha53k píše:Teeeedaaaaa, toz to je fakt krasavec...
Bohužel má zásadní minus, a to že se zas nebude dát půl roku koupit :(
Těch pár kousků co dají jednou za měsíc až dva zas bude během sekund rozebráno, aby se mohli chlubit jak rychle podavaj... jen my (zákazníci) budem zas nasr...

Takže za me supr, ale nebudu čekat pul roku abych si ho koupit :(
Na Ibuygou bude určitě co nevidět v nabídce, ale cenovka začne tak na 500,-/16gb, 550,-/64gb. A to je dost peněz, navíc jak mají ve zviku, 64gb bude se zpožděním. Nechápu, proč neudělají verzi s pouze 32gb (16 je málo a 64 je zbytečně moc). Ideální by bylo 16gb + SD karta, ale to už asi nefrčí.
Ale jelikož po mnoha zklamáních u Xiaomi jsem teď opravdu nadšený (velikost, Sharp displej, vzhled, V6, IR port, ...), tak se asi prozatím vybodnu na plánovaný nákup MiPadu a po dovče si udělám radost, v září už musí být na tuti dostupný ;) .
 #73241  od Zdenek34
 před 9 lety
No, čekal jsem na něj, ale pro mě zklamání ze vzhledu... Ne, že by byl úplně škaredý, ale přijde mi takový docela nudný. A co se týče parametrů, dobrý, ale nic tak zásadního, abych poslal Nubii do důchodu ;)
 #73243  od qayl
 před 9 lety
Prezentace je zde Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Zaujalo mě toto, že by 3 verze? Nevyznám se v tom, ale to nebude naše LTE, co? A v kombinaci s LTE tam není naše 3G...
Obrázek
Naposledy upravil(a) qayl dne 22 Čer 2014, 12:42, celkem upraveno 1 x.
 #73246  od smetanon
 před 9 lety
Myslíte, ze náramek bude dobře fungovat s MI2S? Zatím se mi ho měnit nechce a náramek se mi docela líbí, ale pockam na nějakou recenzi.

Otázka na závěr: Budu mít odemikani telefonu pres náramek, ale ten někde ztratim, co pak?
 #73248  od elka_cz
 před 9 lety
smetanon píše:Otázka na závěr: Budu mít odemikani telefonu pres náramek, ale ten někde ztratim, co pak? ObrázekObrázek
Pokud jsem to pochopil správně, tak pokud nebude náramek v blízkosti (zřejmě spojeno přes BT), tak telefon odemkneš normálně tak, jak ho máš nastaveý (čili např. gestem). Pokud budeš mít náramek v dosahu, gesto se přeskočí.
 #73251  od strom
 před 9 lety
Zdenek34 píše:No, čekal jsem na něj, ale pro mě zklamání ze vzhledu... Ne, že by byl úplně škaredý, ale přijde mi takový docela nudný. A co se týče parametrů, dobrý, ale nic tak zásadního, abych poslal Nubii do důchodu ;)
Já myslim, že Mi4 bude jeden z těch telefonů, kterej naživo bude vypadat daleko líp než na fotce nebo renderu. Tipuju, že vzhled bude ok. Mi3 mne vzhledově na fotkách a videích spíše zklamala, ale naživo to byl aspoň pro mě docela pěknej originální telefon i s těmi nepraktickými ostrými rohy (samozřejmě až na tu velikost...), které bych byl ochoten tolerovat. Je tedy fakt, že jediný, co mi na vzhledu trochu vadí je, že zadní strana vypadá totožně s mojí Mi2A, což mi trochu vadí, protože ten telefon mě poslední dobou docela se*e. :) I ten úžasnej dvoudiodovej blesk od Philipsu opustili. No dost jsem si pochvaloval diodku na Mi2A, když jsem si s ní o víkendu v noci osvítil celou stodolu z jednoho místa. :)

Pokud se Mi4 bude prodávat opravdu už tak brzy, tak tím líp. Aspoň rychleji zlevní. Výrobní kapacity Foxconnu by tomu mohly taky docela pomoct, protože 1 mil. telefonů najednou Xiaomi do prodeje nikdy neuvedlo, pokud se nepletu.
EDIT:
16GB verze na ibuygou za 399$ (?)
 #73265  od cool_point
 před 9 lety
qayl píše:Prezentace je zde Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Zaujalo mě toto, že by 3 verze? Nevyznám se v tom, ale to nebude naše LTE, co? A v kombinaci s LTE tam není naše 3G...
Tak to vyzerá že prvé budú TDD-LTE čiže u nás nepoužiteľné.
Čítal som niekde že v septembri by malo prísť FDD-LTE čiže pre nás. Frekvencie pokiaľ budú 1800/2600, tak je to v poriadku aspoň na Slovensku. Neviem na akých frekvenciách prevádzkujú LTE v čechách /nemyslím Vodafone a ich paródiu na 4G/ , ale bude to zrejme ako na Slovensku.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat