[Staršie týždňové verzie]
 #231941  od gizbern
 před 7 lety
Posledna Stable verzia
404 not found
Can't find it!
Seems like that URL doesn't exist. Or at least we can't seem to find it. We've even looked under the seat cushions and zip, nada, nothing.

asi treba reupnut
Diky
 #232228  od PedroPiko
 před 7 lety
Mám Mi4S - verzia 7.3.1.0.LAJCNDD. Dvojitým poklepaním displeja by sa mal telefón prebudiť. Po poklepaní sa na pol sekundy prebudí a obrazovka je opäť vypnutá. Viete poradiť čo s tým môže byť. Ďakujem
 #232259  od fitom
 před 7 lety
Axident píše:
Graddy píše:Mam problem po update môjho Redmi 3 Pro z 7.3.1.0 na 7.3.2.0 mi prestali ist appky od googlu youtube obchod play mi pise chyba overenie totožnosti, skusal som mazat vsetkym appkam chache, nepomohlo

Odoslané z Redmi 3
Tak jsem to zakřiknul. Už mi taky hlasi na redmi3 Play chybu prihlaseni :(
tak dnes som aj ja objavil google play cant authenticate error (google drive tiez mrtvy) na 7.3.2.0 , vyse 2 tyzdne od isntalacie vsetko bez problemov.
wipe cache a dalvik z twrp ako tu niekto spominal a zas to ide v pohode
 #232453  od Honza redmi1s
 před 7 lety
po aktualizaci na telefonu Redmi 1s mi nefunguje spolehlivě GPS (fixuje se na bod, vypadává, nakonec se najde, ale trackuje vzdušnou čarou,...) a aplikace Optimalizace se pravidelně zastaví na čištění odpadu a dál nejede.
zkoušel jsem znovu aktualizovat ze zip souboru v telefonu, ale žádná změna.
je nějaká možnost to rozhýbat?
díky Honza
 #232742  od fosiczka
 před 7 lety
Proč je na první straně u Redmi 2GB ke stažení stable 7.2.2.0, a ve starších stable najdu 7.3.2.0? Která je teda aktuální?
 #232755  od Ancwr
 před 7 lety
Cauec,

zrovna dneska mi došel nový redmi 2 2G z beryka. Zkoušil ho aktualizovat a této verze "Xiaomi Redmi 2 4G/TD/2GB - MIUIv7.2 (HM2014813) " mi to házelo celou dobu chybu...pritom je to verze 2GB. V tom eroru mi to hlasilo, ze musim vzit verzi HM2014811...zkusil jsem to a aktualizovalo se to...ale to je verze pro prvni verzy 2 (1GB) nepletu se?

Verze je to 214811

Cim by to mohlo být? Pokud proběhla instalace, je nakonec vše ok?

Díky
 #234806  od Matrastt
 před 7 lety
Som jediny alebo sa aj vam stava ze sa mobil neupdatuje automaticky ? momentalne mam 6.5.12 tyzdennu verziu a ked dam skontrolovat aktualizacie, napise, ze niesu k dispozicii... musim to vzdy manualne stiahnut na pc, vlozit do mobilu a otvorit zo zip alebo je nejake riezenie ? :D

- Redmi note 1s lte
 #234819  od majo8888
 před 7 lety
Caute viete mi niekto poradiť ...mám redmi 3 a nahratu cez miflash stable 7.1.2.0 bez odomknuteho bootloaderu...môžem cez miflash nahrať aj najnovšiu stable verziu alebo poprípade nejakú inu bez toho aby som odomykal bootloader? :)
 #234825  od VMach3
 před 7 lety
Instalovat místní rom (krom 7.1.2.0) lze pouze s odemknutým bootloaderem.
majo8888 se to líbí
 #234843  od majo8888
 před 7 lety
VMach3 píše:Instalovat místní rom (krom 7.1.2.0) lze pouze s odemknutým bootloaderem.

A čo sú romky na en.miui.com tie sa dajú flashnut cez nejaký program aj bez odomknuteho bootloaderu? Či takisto len s odomknutým? :) Lebo na redmi note 3 som si odomykal a nechce sa mi to zasa všetko podstupovať ak nemusím a redmi 3 mám pre priateľku tak ona to nepotrebuje [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #234845  od fosiczka
 před 7 lety
Takže na Redmi 2 musím nejdřív odemknout aby mi šla poslední stable? Proto mi to hodilo chybu v TWRP?
 #234862  od VMach3
 před 7 lety
Redmi 2 nemá zamčený bootloader.
 #234863  od fosiczka
 před 7 lety
Tak proč mi teda nejde poslední nainstalovat, zkoušel sem to i na full wipe a stejná chyba...
 #234864  od VMach3
 před 7 lety
Bez logu z TWRP těžko soudit proč ti nejde instalace aktualizace.
 #234909  od annti
 před 7 lety
Len jedna otázka nenašiel sa už niekto kto skúšal flashnúť túto poslednú stable romku MIUI 7.5.1.0. na MI2S Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ? Díky
 #234938  od fosiczka
 před 7 lety
VMach3 píše:Bez logu z TWRP těžko soudit proč ti nejde instalace aktualizace.
Log bohužel nemám, ale skáče mi tam chyba 7,to si pamatuju
 #234940  od VMach3
 před 7 lety
Tak to máš špatně TWRP, dej jinou verzi.
 #234941  od fosiczka
 před 7 lety
Stáhnul jsem TWRP z odkazu v prvním příspěvku, pro HM2014813
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 61

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat