[Staršie týždňové verzie]
 #256330  od pleswi
 před 7 lety
Franz Ferdinand II. píše:No mě zajímalo jestli se dá někde najít seznam změn mezi jednotlivýma stable verzema. Nebo prostě bych se chtěl dozvědět co je v posledním sestavení novýho oproti předchozí verzi ale koukám že poslední change log je někdy z MIUI 7.5.
steven píše:Nový build pro Redmi 3/pro.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Myslíš tohle? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #256333  od Franz Ferdinand II.
 před 7 lety
steven píše:Myslíš tohle? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ten je mrtvej. Myslel jsem log kde by byly změny mezi každou dílčí verzí, takže třeba z 8.0.2.0 na 8.0.3.0.


Sent from my phone by Tapatalk
 #256659  od hooonza
 před 7 lety
Redmi 3S, MIUI Global 8.0 stabilní, 8.0.3.0 (bez rootu)
Fajn mobil i systém, bluetooth mi s tím však nejde připojit v autě (VW Touran), ačkoliv Redmi 1S ( MIUI 8.1, týdenní 6.9.8, rooted) tam normálně připojím, z auta normálně můžu vytáčet hovory, v autě je dostupný celý adresář. Jsou tyhle nové mobily v něčem horší?
Díval jsem se do play google, pro potíže s připojením v autě tam jsou nějaké aplikace pro protokol rSAP (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť), ale je mi divné, že by na to musela být zvláštní aplikace?
 #256967  od aLCaPONe
 před 7 lety
hooonza píše:Redmi 3S, MIUI Global 8.0 stabilní, 8.0.3.0 (bez rootu)
Fajn mobil i systém, bluetooth mi s tím však nejde připojit v autě (VW Touran), ačkoliv Redmi 1S ( MIUI 8.1, týdenní 6.9.8, rooted) tam normálně připojím, z auta normálně můžu vytáčet hovory, v autě je dostupný celý adresář. Jsou tyhle nové mobily v něčem horší?
Díval jsem se do play google, pro potíže s připojením v autě tam jsou nějaké aplikace pro protokol rSAP (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť), ale je mi divné, že by na to musela být zvláštní aplikace?
Nemusi to byt len mobilom. Moze to robit aj bug v danej romke. Ja napr. som na developer verzii nemal ziadny problem ale uz cez dva mesiace mame tunajsiu stable a vsimol som si bug vo Viberi, kde na RN3 PRO mi aplikacia nedokaze aktualizovat zmenene fotky priatelov.. Pritom na bratovej MI4C nie je ziadny problem..
Naposledy upravil(a) aLCaPONe dne 22 Říj 2016, 11:50, celkem upraveno 1 x.
 #257492  od veselymizantrop
 před 7 lety
Verze pro dior opět nemá možnost nastavení potlačení šumu. Z nějakého důvodu mi od jeho koupě tato funkce při nastavení "dvěma mikrofony" nefunguje. Respektive funguje tak, že mě při telefonování druhá strana slyší špatně a vypadávám jí. Vyjde v dohledné době i verze 8.1 (která už snad tuto funkci bude podporovat)?
 #257775  od Graddy
 před 7 lety
Kedy bude rom pre ido

Odoslané pomocou Xiaomi Redmi 3 Pro MIUI 8.0.1.0
 #257806  od Alcest
 před 7 lety
Franz Ferdinand II. píše:
steven píše:Myslíš tohle? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ten je mrtvej. Myslel jsem log kde by byly změny mezi každou dílčí verzí, takže třeba z 8.0.2.0 na 8.0.3.0.


Sent from my phone by Tapatalk
To by zaujimalo veru aj mna, aj ked som nasiel changelog z cinskej rom, ale sa mi proste nechce verit, ze to by bola pravda, pretoze tam su len dve veci uvedene a aj to uuuuuplne zanedbatelne. Ak to je ozaj vsetko, naco clovek caka nejaky ten mesiac, tak to je na pistol! A ked si to porovnam s changelogom opat z cinskej rom, ale na redmi 3s, tak tam je zmien skoro na jednu celu A4!
rdjircany se to líbí
 #257808  od ingbrzy
 před 7 lety
ano, changelog nasej ROM je totozny s changelogom cinskej ROM... takze podla jej oznacenia si vies sam najst changelog.. ak tuzis po "dynamickejsich" zmenach, nainstaluj tyzdenne aktualizovanu verziu...
 #257812  od Alcest
 před 7 lety
ingbrzy píše:ano, changelog nasej ROM je totozny s changelogom cinskej ROM... takze podla jej oznacenia si vies sam najst changelog.. ak tuzis po "dynamickejsich" zmenach, nainstaluj tyzdenne aktualizovanu verziu...
V pohode, pockat si viem(ked je naco), len naco sa pushuje stable von, ked to neobsahuje ziadne zmeny(mozno ich obsahuje viac a su tam aj implementovane veci z tyzdenej verzii, len sa im ten changelog nechce mozno pisat?!, kto vie..). Anyways, ako moze byt taky rozdiel oproti redmi 3 a redmi 3s, ked jedna rom podla changelogu nema 'ziadnu zmenu' a druha rom ma zmeny skoro na A4ku. Ale predpokladam, ze aj to len cinan vie :)
 #258031  od plesky3
 před 7 lety
Ahoj mám XIAOMi Redmi 2 2GB 2014811 a po přechodu na MIUI v8 stable mi nefunguje MiPCSuite. Napíše mito že si zaktualizovat telefon. Nevíte o tom někdo něco?
Dík
 #258229  od DildoGripak
 před 7 lety
Redmi 3, miui 8.0.3 Stable
Presiel som zo 7.5 stable a zmizla moznost nastavit aby sa prejdenim prsta po pravej strane zhora nadol otvorili prepinace... Takto sa vzdy otvoria upozornenia nech robim.co robim....

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
 #258295  od Arnie2005
 před 7 lety
Ahoj, prosím nenadávejte mi, že už je to tady milionkrát. Mám telefon Xiaomi poprvé v ruce. Procesor Mediatek Helio X10. Dávám screeny, nějaké práva root tam asi už jsou. Chci jen stabilní verzi nainstalovat, nic jiného. Může mi někdo poslat nějaký přesný návod, klidně zprávou, mailem, nebo nějakým odkazem.

Nevím, jestli podle těchto návodů na začátku musím zvětšit tu paměť, registrovat se někde v číně, aby mi povolili root, nebo to už nemusím atd.

Děkuji moc

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #258545  od krejzaZ
 před 7 lety
Zdravim mam taky xiaomi poprve v ruce a kdyz chci aktualizovat tak se telefon restartuje a asi pri dvaceti procentech se objevi CHYBA daval jsem i starsi verze a stale stejna chyba
 #258688  od Graddy
 před 7 lety
DildoGripak píše:Redmi 3, miui 8.0.3 Stable
Presiel som zo 7.5 stable a zmizla moznost nastavit aby sa prejdenim prsta po pravej strane zhora nadol otvorili prepinace... Takto sa vzdy otvoria upozornenia nech robim.co robim....

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
ved te prepinace su uz zakomponovane pod datumom atd lol
 #258737  od cputakt
 před 7 lety
Nainstaloval jsem tuto verzi vše vypadá že funguje jen mi nejdou odeslat SMS.
Kde je problém?Přijmout jdou i hovory fungují jen nejde odeslat SMS,telefon redmi note2.
zienteks se to líbí
 #258917  od DildoGripak
 před 7 lety
Graddy píše:
DildoGripak píše:Redmi 3, miui 8.0.3 Stable
Presiel som zo 7.5 stable a zmizla moznost nastavit aby sa prejdenim prsta po pravej strane zhora nadol otvorili prepinace... Takto sa vzdy otvoria upozornenia nech robim.co robim....

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
ved te prepinace su uz zakomponovane pod datumom atd lol
LOL asi nie....
Obrázek

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
 #258954  od milousek73
 před 7 lety
DildoGripak píše:
Graddy píše:
DildoGripak píše:Redmi 3, miui 8.0.3 Stable
Presiel som zo 7.5 stable a zmizla moznost nastavit aby sa prejdenim prsta po pravej strane zhora nadol otvorili prepinace... Takto sa vzdy otvoria upozornenia nech robim.co robim....

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
ved te prepinace su uz zakomponovane pod datumom atd lol
LOL asi nie....
Obrázek

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
Nastavení /notifikace /rozložení přepínačů /kombinované

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 63

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat