[aries]
 #223855  od hsrado1121
 před 8 lety
prosim vas ako spravim ddalvik a ceache ? v MIUI 6.4.7 o co pridem co by sa malo zlepsit /co sa vymaze /? tel mi2s dakujem .
 #223868  od Canyon
 před 8 lety
ako som písal v predošlom poste, mám verziu V7 6.3.24, s GPS problémy po vypnutí úspory batériu nie sú... akurát sa mobil začal strašne zahlcovať, z RAM-ky mám voľných 300mb (predtým cca 1GB nebol problém), čím je značne spomalený (a to tam mám len zopár aplikácií, najmä teda spomínaný Locus a Stravu) a 3100-ka batéria mi tam pri bežnej činnosti vydrží max. 2 dni (predtým nebol problém 3+ dňa)... preto rozmýšľam nad prechodom na stable verziu V7.2.5.0.LXACNDA, má s ňou niekto skúsenosti? aby to nebolo ešte horšie...
 #224658  od ekim
 před 8 lety
V7.2.5.0.LXACNDA pouzivam. Obcas jako navigacku. Nemel sem zadnej problem s vypadkama jak si nekteri stezovali
 #228157  od skorky
 před 8 lety
Nevím čím to,ale vyfotím třeba nějakou fotku,vše ok,mrknu do galerie a fotka není jakoby zaostřená,dokud ji malilinko neroztáhnu,tak se zaostří :o ,dříve jsem to nějak neregistroval,ale teď častěji fotím a připadámi,že to není asi OK.(6.5.5)
 #228771  od muser61
 před 8 lety
Zlepsila sa vydrz baterie u novych verziach alebo je este stale kriticka? (3 hodiny rozsvieteneho displeja)
 #228831  od j.jusko
 před 8 lety
Kupil som si bluetooth sluchadla a nejako sa mi nepozdava vystup z mi2s. Registrovali ste nejake problémy s bluetooth ? Som este na smiui 6.3.24

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #229267  od ekim
 před 8 lety
Ja mam posledni smiui v7.2.5 stable a problemy s BT nemam :/ kupodivu hraje dobre
 #230355  od muser61
 před 8 lety
Vyskusal som si zo zvedavosti poslednu MIUI 7. Nechapem ako mozete akcpetovat taku velku spotrebu baterie. Vsetko som nastavil na minimum a displej vydrzi tych 3 hodiny a 20 minut (browser, youtube, iba wifi, ziadne GPS alebo B, 2G siet bez dat, minimum jas, restrict app for background running). Ak by som mal iPhone takto nastaveny, vydrzi aspon 4hodiny a 30 minut a to sa uzivatelia iphonu denne stazuju na vydrz baterie. Napriklad vacsina Samsungov tiez vydrzi nad 4 hodiny a take Sony Xperia aj nad 6 hodin.
MIUI 7 sice ponuka vela kvalitnych funkcii, ale ja nechcem pouzivat mobil ako ntb, ze by musel byt vzdy pripojeny v nabijacke. MIUI 8 to asi tiez nezmeni, je to len zmena temy + par novych funkcii. Asi je cas sa porozhliadnut po normalnom mobile.
 #233062  od Gogo8
 před 7 lety
Co MI2S vs MIUI8 ? Staré známé chyby, opraveno nebo stále nefunkční...... ?
 #233229  od muser61
 před 7 lety
Jas neopraveny. Vzdy ked chces uplne minimalny, musis mat k tomu zapnuty automaticky jas. Vydrz baterky uplne neporovnatelny s ostatnymi znackami (iba 3 hodiny a 20 minut rozsvieteneho displeja -> youtube + browser). Mobil trochu viac teplejsi. Oni od 5.3.27 sa vobec nevenuju opravam chyb u modelu Mi2S, vsetko ostalo. Zmenil sa vzhlad plus pribudli nove funkcie.
 #233244  od Gogo8
 před 7 lety
Díky, takže jsem zase marně doufal ve změnu k lepším zítřkům s mojí teď už zase o něco míň oblíbenou MI2Skou... :'(

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #236372  od muser61
 před 7 lety
Kto pouziva MIUI v8, ake su vase postrehy na najnovsie verzie MIUI v8? Funkcnost, pady aplikacii, volanie, video, fotky, vydrz baterie, prehrievanie..
 #236623  od mysak85
 před 7 lety
Tak jsem nahodil posledni verzi 6.6.30, telefon je slusne rychly, roleta se mi libi i prepinace, s hovory problem neni, nezaznamenal jsem zadnou prodlevu pri hovoru, vzdy mne bylo slyset ihned, baterie vydrzi cca 5 hodin rozsviceneho displeje (3000mAh baterka) gps signal chytam behem paar sekund, hodina jizdy v aute a nenastaly zadne vypadky. Prehrivani jsem nezaznamenal, pouze kdyz je telefon na nabijecce a ja s nim pracuji tak je po chvilce displej hodne horkej ze je lepsi telefon radeji odlozit.
Wifi signal kvalitni stejne s rychlosti stahovani.
Zatim nemam root.
Trosku mi chybi v nastaveni zvuku vybrat si z toho jejich serveru melodie, to zde uz neni.
Aplikace jsou bez padu, otevirani velmi rychle, oproti V5 je to jako presedlat z trabanta do ferrari.. :D
Co mne ale zamrzelo a diky cemuz budu nejspise prechazet zpet na V5 je kvalita fotografii, maji hodne velky sum. Nekolikrat se mi stalo ze jsem zaaostril, vyfotil a snimek byl rozmazany. Oproti V5 je to snad jediny posun dolu, bohuzel pro mne dost zasadni, tenhle telefon dokazal udelat i za zhorsenych podminek krasne fotky, prechod na V8 je rapidne zhorsil.
Vyzkouseno i s dalsi foto aplikaci ( a better camera) a ty fotky jsou katastrofalni.

Verdikt je takovy ze pokud nekomu az tolik nezalezi na fotkach tak at prejde, bude spokojeny, ale kdo chce telefonem udelat slusnejsi fotku na pamatku a nechce se mu sebou tahat dalsi zarizeni, tak at prejde zpet na V5.

Bohuzel i kdyz jsem s Miui hodne spokojeny, tak potrebuji LTE a to Xiaomi u svych telefonu nenabizi.
A tak i jako par dalsich, tak i ja se zacinam divat po konkurenci.
Obrovska skoda ze Mi5 nema LTE, jinak by uz byl ten telefon doma..
takedable, ONeill, muser61 se to líbí
 #236631  od j.jusko
 před 7 lety
Ked vyberies nejaku vhodnú náhradu za mi2s tak daj vedieť tiež už rozmyslam o zmene s lte ale zatial neviem čo.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #236731  od Gogo8
 před 7 lety
Díky mysak85 za vyčerpávající informace!!!! Opravdu GPS signál nevypadává ?? Muser61 psal, že chyby jsou neopraveny......

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #236772  od muser61
 před 7 lety
Silno uvažujem o iPhone SE ako náhradu za moj Mi2S. Aj keď prvotné náklady sú trochu vyššie, ale potom už nič nemusím riešiť.
 #236787  od jenicekk
 před 7 lety
Ios je šílený shit plný restrikcí, je už možný dávat hudbu do iphone bez toho šíleného itunes? Umí už ios běžnou dorucenku sms?

Odesláno z Mi5 black 64GB
 #236794  od muser61
 před 7 lety
Nezistoval som este, len som nahlas uvazoval.
 #240249  od annti
 před 7 lety
Čaute poprosil by som niekoho o krátky report najnovšej verzie MIUI 8 na MI2s, stále zostávajú klasické bugy ako odozva pri prijatí hovoru, pomalý automatický senzor jasu, prehrievanie, slabá výdrž batérie, sorry, že otravujem ale už ma to nebaví 5 krát do mesiaca preinštalovávať z MIUI 8 na MIUI 5.3.27
 #240305  od takedable
 před 7 lety
Myslím, že prodleva už není a telefon je dobře použitelný až na gps, ta je absolutně nepoužitelná. Zkusil jsem snad všechno a jsem zpět na staré v5.

Odesláno z mého MI 2SC pomocí Tapatalk
 #249603  od Gogo8
 před 7 lety
Ahoj, dlouho jsem tu nebyl, něco nového a hlavně funkčního, z toho co nešlo ?
 #249916  od BenoBenik
 před 7 lety
Zdar. Nevíte někdo, co by mohlo způsobovat to, že syn když volá, tak je někdy slyšet a někdy má mikrofon úplně mrtvej. Prej už mu začíná blbnout i sluchátko i mikrofon. Má MIUI7......
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat