[libra]
 #246706  od adgjl
 před 7 lety
Nazdar, vyplatí se kupovat k Mi4c nějakou ochranou fólii nebo temperované sklo? Četl jsem že na Mi4 byl dost křehký displej, ale nikde jsem se nedočetl jak je to s Mi4c. Používáte něco z toho vy? :)
 #246739  od Mihinek
 před 7 lety
No, vzhledem k tomu, že to není Gorilla, tak bych doporučil idaálně Nilkina ochranné sklo..
 #246777  od kaaka
 před 7 lety
Já koupil na Ebay kalené sklo za dolar a naprostá spokojenost, na krajích je zaoblené (2,5D efekt) , sedí perfektně a žádné špatné doteky nemám...
 #246853  od adgjl
 před 7 lety
Když máte s těmi skly zkušenosti, jak se s nimi mobil ovládá? U některých se totiž mobil nepříjemně drží nebo se po nich špatně táhne prstem
 #246861  od wewas
 před 7 lety
Pořiď si Nilkin sklo a po tom prst pekne klouze.
Dražší, ale kvalita
 #248064  od adgjl
 před 7 lety
Nevíte někdo kde se dá nillkin sklo koupit?
 #248164  od dkalina
 před 7 lety
Ja kupuji na Aliexpress, ale pokud nechces cekat na zasilku z Ciny, projdi si inzeraty, nekdo je tu prodava ;-)

Send from my Mi4C
 #248471  od MarosX
 před 7 lety
ja mam nejake sklo z ebay ... znacku netusim, sadlo pekne a ziadny rozdiel v ovladani som nepostrehol...
 #248493  od gaspi95
 před 7 lety
Já jsem k telefonu dostal nějakou obyč fólii a musím říct, že citlivost na dotyky šla hodně dolů. To samé platí u podání barev a po asi dvou týdnech používání je fólie už hodně poškrábaná. Přemýšlím o investici do skla od Nillkin
 #248580  od Dishstan
 před 7 lety
Já na telefonu nemám vůbec nic a nemám jediný problém, ani jeden škrábanec, ovládání na jedničku. ;-)
gaspi95 se to líbí
 #252628  od lasted
 před 7 lety
Tak můžu potvrdit špatnou odezvu displeje po nalepení skla. Nekoupil jsem to nejlevnější, koupil jsem značkové a nic moc. Napadlo mě nedá se to vyřešit softwarem? Třeba nejnovější verzi miui 8? Diky

Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk
 #253255  od lasted
 před 7 lety
Tak jsem vypozoroval že špatné reakce na dotyk jsou jen tehdy když telefon je na stole a ovládá se prstem přímo na stole.. jakmile se telefon vezme do ruky tak už se dotyk chová 100℅. :) Docela zajímavé ale je to tak

Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk
 #254141  od dkalina
 před 7 lety
Na predek a jako darek TPU pouzdro na zadek.

Send from my Mi4C
 #254153  od Krepi
 před 7 lety
TPU je jako transparentní pouzdro? Podle fotek je to taky jen kousek sklíčka.
 #254216  od VMach3
 před 7 lety
TPU je silikonový pouzdro
 #261489  od Bro.ny1992
 před 7 lety
Mne po nalepeni nereaguje hlavne pri pisani na klavesnici, vynechava pismena, slo mi to na nervy sklo som odlepil, na ziadnom inom mobile mi to nerobilo
 #261495  od Jatsa
 před 7 lety
Potvrzuji, ze tvrzene sklo od Nillkin je kvalitni, stejne tak i silikonova pruhledna vanicka.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat