[MTK=hennessy, PRO=kenzo]
 #237806  od Sharuk
 před 7 lety
Zdary, podařilo se někomu už zprovoznit Pokemon Go? Pokud ano, hoďte sem linky, díky :)
 #237809  od Standee
 před 7 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #238083  od stormwar
 před 7 lety
Na mém mi3 to nemůže vůbec najít gps signál :/
 #238292  od milousek73
 před 7 lety
Instaloval jsem z výše zveřejněného odkazu a šlape bez problémů, akorát ta spotřeba baterie je neskutečná.

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #238398  od ecilehard
 před 7 lety
Nové Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
 #244977  od Absi
 před 7 lety
Stále mi to nejde :( hra chce aktualizovat po spuštění :( mohlo by to mít souvyslost s neaktualizovaným miui?
 #244993  od jakubsp
 před 7 lety
A proč to nestáhneš z Google Play? V Česku už to dávno je volně ke stažení.
 #245659  od Trnec
 před 7 lety
Zdravim, koupil jsem Redmi Note 3 a po instalaci z google play mi pokemon go pise gps signal not found. Vyzkousel jsem snad vsechny navody, ale bez uspechu. Hned pri koupi jsem miui upgradl na 6.1.21, ted mi to nabizi 6.1.29, ale pri restartu to hodi nejakou chybu.

Byl by nekdo tak hodny a osvetlil mi prosim co s tim telefonem je?
O unlock bootloaderu jsem zazadal vcera, takze musim pockat.
 #245731  od nikyCZ
 před 7 lety
A toto jsi zkousel?

Vlezt do Nastaveni -> Systemove aplikace -> Optimalizace -> Nastaveni povoleni a zde VYPNOUT tu volbu "Spravce povoleni". Standardne je aktivni, a POGO pak hlasi problemy s GPS.

(toto pomaha i na jinych telefonech se starsim MIUI)
bragoska se to líbí
 #245794  od Trnec
 před 7 lety
Děkuju mnohokrát, tohle mi pomohlo ;-)
 #245822  od sasuke77
 před 7 lety
Hmm já mám Note 3 Pro z alzi a jen mi to nabídlo nějakou aktualizaci tak jsem ji stáhl a pak jsem normálně z google playe stáhnul Po Go a normálně funguje:)) Ani baterku to moc nežere:)
 #245875  od mirotaso
 před 7 lety
sa vam cudujem...
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #245896  od Filip Caban
 před 7 lety
Zdravíčko chci se zeptat spustim Pokémon go a píše mi to signal not found je možno nějak zjistit nebo zapnout polohu či umístění?

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #245912  od nikyCZ
 před 7 lety
Prečetl jsi vubec tuto diskusi? [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #248828  od domík
 před 7 lety
Dobrý den, mám Redmi 3 a Pokemon go mi jde pouze na wifi, na datech mi vůbec nejde a to mi minulý týden šel. Možná jsem na něco klikla. Prosím mohli byste mi poradit? Velice děkuji
 #250293  od Carlyle
 před 7 lety
No verze Pokémon Go nefunguje s mobily co mají root. Dá se s tím něco udělat na mém Mi3? Žádná aplikace teď práva na root nemá. Dá se někde root úplně vypnout?
 #250296  od Ted
 před 7 lety
Carlyle píše:No verze Pokémon Go nefunguje s mobily co mají root. Dá se s tím něco udělat na mém Mi3? Žádná aplikace teď práva na root nemá. Dá se někde root úplně vypnout?
Pokud máš miui Stáhni aplikaci supersu a tam jde root vypnout Obrázek

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
bragoska se to líbí
 #250298  od FivEawE
 před 7 lety
Carlyle píše:No verze Pokémon Go nefunguje s mobily co mají root. Dá se s tím něco udělat na mém Mi3? Žádná aplikace teď práva na root nemá. Dá se někde root úplně vypnout?
Ak si chceš root nechať, existuje aplikácia Magisk, ktorá dovoľuje vypnút prístup k rootu určitým appkám. Vraj ale treba po jej inštalácii FR...

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #250390  od Efsson
 před 7 lety
Zdravim, vytahla jsem synovi zalozni Mi3, co jsme kupovali u vyrobce a ne v CR. Stahla jsem Pokemony z uvedeneho odkazu. Az do dnesniho odpoledne vse slapalo super. Ted mi to nabizi aktualizaci a pres ni se nedostanu. Google play se mi tu odmita spustit a kdyz stahnu aktualizaci z MIstoru, tak neni kompatibilni s nainstalovanou hrou. Poradi nekdo? Diky.
 #253284  od Vana
 před 7 lety
Zdravim chtěl bych se zeptat koupil jsem včera z alzy Xiaomi Redmi Note 3 a při přihlašování do pokemonu mi furt skáče hláška " Unable to authenticate ".. nevíte někdo co s tím? A co mi příjde divný je že po vyhledání aktualizací systému v nastavení to píše že systém je aktuální a mám verzi " MIUI 7 by xiaomi.eu - 6.1.2.1 / týdenní "( xiaomi mám poprvý ) díky moc za rady ::)
 #274134  od SalyrGameplay
 před 7 lety
PROSÍM POTŘEBUJI POMOCT!!!MÁM XIAOMI REDMI NOTE 3 A KDYŽ ZAPNU POGO TAK MI TO VZDY PISE GPS SIGNAL NOT FAUND NO TO JSEM PAK VYŘEŠIL NEPSALO TO NO A PAK JSEM KLIKL NA PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ GOOGLE NO CHVÍLI TO PRACOVALO A PAK TO NAPSALO "UNABLE TO AUTHENTCITE"PŘEDEM DÍK ZA ODPOVĚĎ
mates1570 se to líbí
 #274138  od mates1570
 před 7 lety
SalyrGameplay píše:PROSÍM POTŘEBUJI POMOCT!!!MÁM XIAOMI REDMI NOTE 3 A KDYŽ ZAPNU POGO TAK MI TO VZDY PISE GPS SIGNAL NOT FAUND NO TO JSEM PAK VYŘEŠIL NEPSALO TO NO A PAK JSEM KLIKL NA PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ GOOGLE NO CHVÍLI TO PRACOVALO A PAK TO NAPSALO "UNABLE TO AUTHENTCITE"PŘEDEM DÍK ZA ODPOVĚĎ
Mám stejný problém!!!!
 #274144  od ingbrzy
 před 7 lety
Mas FAKE ROM.. Nainstaluj nasu ROM alebo Global..

~Tapatalk Mi5~
 #274160  od SalyrGameplay
 před 7 lety
Jak jako Rom Nechápu prosím o vysvětlení jo a poté co stáhnu ten Rom tak mám udělat co?
 #279415  od Rudolf Friedl
 před 7 lety
Potřebuji pomoct, mám Xiaomi mi 3 s androidem 6 a nejdou mi Pokémoni. Asi před půl rokem mi ještě šli. Ale teď ne, píše mi to : unable to authenticate please try again later. Mám to přes google účet, skousel jsem i trailer club ale stále mi to nejde. Skousim to několik měsicu tak prosím o radu. ;)

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat