[gemini]
 #241391  od sajvin
 před 7 lety
Ani diodka nesvítí... Jde nějaký "uživatelský" reset? Ppř. vyndat baterii v domácím prostředí?
 #241392  od VMach3
 před 7 lety
Dlouze podrž zapínací tlačítko
 #241518  od sajvin
 před 7 lety
Tak nikdo žádnej nápad? Nebo ppř. tip kde u koho oprava? Koupeno z IBG, ale posílat se mi to někam na servis do zahraničí nechce...
 #241519  od jenicekk
 před 7 lety
Vypadá že je dead a jestli odešla deska tak potes to bude drahý jak samotné telefon. Mipoint.cz ti to opraví ale budeš si to muset zaplatit. Takže lepší reklamovat přímo u iby

Odesláno z mého MI MAX pomocí Tapatalk
 #241561  od Kubo102030
 před 7 lety
Rovnaký problém mal jeden pán s Redmi 3S. Z ničoho nič sa vypol a dosť dlho nešiel zapnúť. Potom asi za pol hodinu sa zapol a už fungoval normálne... Divné...
Sajvin, keď došiel telefón od iBuyGou, bol nabitý či totálne mŕtvy?
 #241575  od sajvin
 před 7 lety
Mi5 mám asi měsíc a půl a když přišel, byl nabitý. Pořád tak nějak doufám, že ho ještě nahodím, protože nemám ani náhradu, ale zatim to nevypadá...
 #241576  od Kubo102030
 před 7 lety
Budem držť palce :) v najhoršiom prípade to budeš musieť poslať do Poľska... Daj potom vedieť ako si dopadol.
 #241803  od sajvin
 před 7 lety
Jen pro info, poláci napsali, že nemaj desky pro můj model, tak to vypadá na čínu. Čekám ještě na reakci od Niki z IBG... :(
 #241804  od VMach3
 před 7 lety
Ještě mne napadlo připojit telefon k PC se současným stiskem obou kláves hlasitosti a zapínání, zda se nechytne EDL režim.
 #241805  od jenicekk
 před 7 lety
Nebo si udelej EDL kabel, nicmene pokud nesviti ani nabijeni neverim tomu ze to zabere. jeste by mohl byt pokazeny najieci modul, tak se vybila totalne baterka a ted vypada ze je dead. Vyndat a premerit baterku.
 #241826  od Mathysek
 před 7 lety
syky66 píše:Nejsou prostě MI 5 pro vadný? Teda ,že hodně uživatelům rychle odcházej.
kde to beres? od stancoka nebo jak si rika?
Naposledy upravil(a) Mathysek dne 01 Aug 2016, 17:46, celkem upraveno 1 x.
 #241847  od syky66
 před 7 lety
Jak to že v recovery mi MI5 pro funguje normálně a v sytému ne, PS: zkoušel jsem přeinstalovat systém.
Nějaká rada?
 #241851  od mano
 před 7 lety
v kazdom vlakde odfrkne ... to je ten co mu zmokol telefon, staci si pozriet jeho prispevky
 #241860  od phonearena
 před 7 lety
citali ste toto? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť sila.. a to kratko pred tym rachol jednemu indovi Mi4i ,zacina to byt nebezpecna znacka, snad nie je za tym ISIS [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #243021  od sajvin
 před 7 lety
To: VMach3, jenicekk
Díkec za tip, ale taky neúspěšný...
Teď po dovolený mám čas začít řešit. Po komunikaci s PL a CN vím, že v EU nejsou desky a dostupnost neznámá, tak zkusej cosi na mým fonu v PL a pokud nebudou úspěšný, tak ho pošlou do CN... Zítra ho posílám s DHL k sousedům. Pak dám info o situaci :-[
 #243023  od jenicekk
 před 7 lety
Zkusí dat nabitou baterku a kabelem edl zkusí nahodit download mode jestli se chytne miflash. To si mohl zkusit i doma. Třeba to pomůže.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #243422  od sajvin
 před 7 lety
Tak z Polska žádné dobré zprávy:
The hardware (memory chips or CPU) is completely broken. We can flash the rom via EDL mode but device can;t boot. Black screen only
Nyní čekám na návrh řešení...
 #243481  od JanHavlicek
 před 7 lety
Taky jsme tu měli Mi5 na reklamaci, stejnej problém. Černá obrazovka, na nic nereaguje, ale flashnout ROM přes EDL šlo. Měnili jsme desku
 #243816  od hamernice
 před 7 lety
ahoj sem asi uplny idi... [SMILING FACE WITH SMILING EYES] [SMILING FACE WITH SMILING EYES] po nekolikati nezdarech mi dosla trpelivost a chtel bych se zeptat jestli by mi nekdo nepomohl za uplatu s mou mi5 pro? nejlepe z kralovehradeckeho kraje. chtel bych nahrat miui8 a root
 #244204  od Sall11
 před 7 lety
Zdravím,
dlouho jsem tu nebyla, ale chtěla jsem vám alespoň říci, jak to všechno dopadlo.

Vypadá to, že nebyla chyba v Rom ani v mých rukách, ale nebudete věřit, že problém pocházel od zřejmě nekvalitního tvrzeného skla, které jsem si nechala zaslat společně s telefonem.

Od té doby, co se zničeho nic začalo po stranách loupat a posléze prasklo, problémy zmizely a telefon šlape jako na drátkách...! :D

Děkuji všem, co se mi snažili poradit, vážím si vašeho zájmu a pokračujte dál ve své skvělé práci!

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat