[gemini]
 #251481  od jaris
 před 7 lety
Zdravím,

rozhoduji jakého zvolit operátora a tak nějak se nevyznám v sítích, které mi5 podporuje a které ne. Vím, že nepodporuje 900 a 800 LTE. Našel jsem, že T-mobile má celkem slušné pokrytí UMTS-2100 ale nevím jestli tuto frekvenci mi5 podporuje(podboruje 2100 ale nevím co znamená UMTS). Dokázal by jste někdo vypsat seznam frekvencí a ideálně i vybrat operátora, který pokrývá nejvíce území pro LTE a 3G vhodné pro mi5? V jaké oblasti bydlíte a jakého operátora máte? Jste spokojeni?

Co jsem koukal, tak nejvhodnější je asi T-mobile / Vodafone. Zde odkazy, které vám rychleji pomohou pomoci mě.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Děkuji
 #251599  od mrpedro
 před 7 lety
Vodafone ma většinu sítí 2100, alespoň zatím, ma se to do budoucna měnit.

Odeslano z Note4G
 #252023  od Jumpy
 před 7 lety
Mám sice Mi5 jen asi tyden, jsem v Olomouci a v Přerově a jsem tady pořad na LTE. ;) dost se divím [SMILING FACE WITH SMILING EYES] [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #252615  od LivArt
 před 7 lety
CoachN1 píše:Vodafone ma vetsinu LTE pokryti v pasmu 800 a to MI5 nepodporuje...

-Tapatalk MI5-
Kravina.
1) 800 MHz mají dneska všichni 3 operátoři na pokrývání tzv. řídce osídlených oblastí.
2) VF používá/al na toto 900 MHz, ze kterého teď přechází na 800.
3) Pro města se používá 1800/2100 MHz u všech 3 operátorů. Mi5 tyhle pásma zvládá.
 #252778  od CoachN1
 před 7 lety
LivArt píše:
CoachN1 píše:Vodafone ma vetsinu LTE pokryti v pasmu 800 a to MI5 nepodporuje...

-Tapatalk MI5-
Kravina.
1) 800 MHz mají dneska všichni 3 operátoři na pokrývání tzv. řídce osídlených oblastí.
2) VF používá/al na toto 900 MHz, ze kterého teď přechází na 800.
3) Pro města se používá 1800/2100 MHz u všech 3 operátorů. Mi5 tyhle pásma zvládá.
Precti si jeste jednou co jsem napsal a treba ti to dojde,pripadne si poskoc. Z pohledu pokryti LTE u VF je nejrozsirenejsi 800MHz pasmo,900 MHz pasmo je utlumovano a prechazi se na 800MHz,tak jako je uvolnovano 2100 MHz 3G pro LTE,viz. mapa pokryti od CTU... Kdyby napsal,ze bydli ve vetsim meste a pohybuje se tam,napsal bych mu,ze to MI5 podporuje, ale ve vseobecnosti kdyz slo o VF,tak mimo mesta je nejrozsirenejsi 800MHz a to MI5 nepodporuje,nebo to jeste nebylo odemceno,ac se o to na XDA snazi...

-Tapatalk MI5-

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat