[gemini]
 #210165  od Minetex
 před 8 lety
Zítra (24.2.) Xiaomi představí svůj vlajkový model Mi5, akce začíná v 9:00 ráno našeho času. Stream je možné sledovat zde:


Žádné vlákno o téhle akci jsem nenašel, tak jedno zakládám. Jestli ale existuje a já ho přehlídl, omlouvám se.

Máme potvrzených několik faktů, jako procesor Snapdragon 820, Dualsim, 1920:1080 displej, pravděpodobně a snad 5,2" velký, NFC a VoLTE. Taky můžeme doufat, že když Xiaomi dělá představovačku v Evropě, dostaneme možná i naše LTE.

K dohadům: Odhaduje se cena pod 400€ (10 800 Kč). Předpokládá se, že budou dvě verze, které se budou lišit velikostí RAM a úložiště (32/3Gb a 64/4Gb), fotoaparáty (16/8Mpx a 26/8 Mpx), jeden má mít zaoblené hrany a možná i větší displej.

Dále se očekává také čtečka otisků prstů, Android 6.0, USB typu C, Quick Charge 3.0, 3600mAh baterie a možná i skleněná zadní strana.

Už jsem docela nedočkavý a zvědavý, nakolik se ony údaje trefí do reálných parametrů. Bohužel nebudu moci ten stream sledovat, najde se někdo, kdo to bude sledovat a sepíše report? Pokud ne, doufám, že se na netu najde někdo, kdo to bude sledovat a průběžně zapisovat, potom to sem postnu, pokud možno. Zatím :D
Naposledy upravil(a) Minetex dne 03 Dub 2016, 09:02, celkem upraveno 1 x.
 #210166  od ingbrzy
 před 8 lety
Myslim, ze na Huga uz nikto nebude zvedavý a vsetci si pozru info o Mi5 uz o 6:00 nasho casu na oficialnom Xiaomi kanaly... Na Huga budu pozerat novinari s otazkou v ociach:" WTF is that guy showing us? It's Galaxy S7 clone? "

~Tapatalk Mi4c~
Filipr_SVK, Losik se to líbí
 #210167  od Minetex
 před 8 lety
Už? Tak tuhle informaci jsem nikde neviděl. Děkuji za upozornění :D Podle některých fotek to opravdu vypadá jako es sedmička, ty víš, jak ten telefon vypadá?
 #210178  od Minetex
 před 8 lety
Minetex píše:Už? Tak tuhle informaci jsem nikde neviděl. Děkuji za upozornění :D Podle některých fotek to opravdu vypadá jako es sedmička, ty víš, jak ten telefon vypadá?
A ještě jsem zapoměl, jaký kanál myslíš? Xiaomi ofiko Youtube kanál, nějaké RSSko nebo jak? Dík za ochotu :D
 #210183  od ingbrzy
 před 8 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
este FB a G+...
Minetex, vosel, resisst se to líbí
 #210359  od nosooo
 před 8 lety
Tak pravdupovedat, cakal som ze ta cena bude nizsia, ak sa teda potvrdi

Odoslané z SM-N910C pomocou Tapatalku
 #210370  od Minetex
 před 8 lety
Mně to spíš zní jako hoax, ale ok. Minimálně to rozlišení je překvapující, uvidíme za 8 hodin :D
 #210371  od jirkaskullman
 před 8 lety
sumerian píše:Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
GSMarena si z nás dělá dobrý den :-) Prvně napíšou že Mi5 bude mít 2K displej, když je potvrzený FullHD a pak cena 500-600 dolarů?!?
 #210377  od hjirik
 před 8 lety
GSM arena není úplně věrohodný zdroj.. Nicméně, fakt brzo uvidíme :-)

Mi4W Tapatalk
 #210395  od ingbrzy
 před 8 lety
Takze o 7:00 nasho casu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

zeby nam predstavili aj Mi4S?

Obrázek
TYPOS se to líbí
 #210401  od ingbrzy
 před 8 lety
Ibuygou.com broadcast
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť


~Tapatalk Mi4c~
 #210404  od Minetex
 před 8 lety
Moc představovaček jsem zatím nesledoval, jak dlouho mu většinou trvá, než se dostane k jádru věci? :D :D
 #210405  od ingbrzy
 před 8 lety
Takze Mi4S predstaveny..
Obrázek

Obrázek

~Tapatalk Mi4c~
TYPOS se to líbí
 #210408  od ingbrzy
 před 8 lety
Takze Mi5 aj s 4GB RAM a 128GB ROM..!

~Tapatalk Mi4c~
 #210413  od mirotaso
 před 8 lety
mi4s ...ked na to tak pozeram, ten fotak mi pripomina mi3, 13mpx, poloha blesku... dufam, ze nepozbierali zvysky po dielni a nepostavili ho na starom chipe, to by bol riadny prieser...
 #210415  od pk76
 před 8 lety
Dost výmluvná reakce publika po té co ukázal na živo Mi5 - ticho.... A baterka jen 3000mAh? Váha 129g
sodekcz se to líbí
 #210416  od vavraCZe
 před 8 lety
S tou baterkou bych to neviděl tak černě, musíš brát v potaz to, že se snížila spotřeba CPU... To samé udělal LG i Samsung
TYPOS se to líbí
 #210419  od pk76
 před 8 lety
Jo ale když Redmi 3 má 4000mAh a telefon není vůbec tlustý tak to trochu zamrzí.
carambino se to líbí
 #210420  od Triow
 před 8 lety
Má to batériu ako mi4 je to ľahšie a malo by to mať polovicnu spotrebu. Tiež ti nevidím čierno.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 48

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat