[nikel]
 #248171  od ingbrzy
 před 7 lety
tento tyzden..
zatial si odomkni bootloader a nainstaluj TWRP...
en.miui.com/unlock
TWRP Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #248979  od ingbrzy
 před 7 lety
emik emino emisko em píše:uz som unlockol, otazka k TWRP, ktoru verziu dat? mozem pouzit aj to co je pri navode z R.NOTE 3?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
nie.. pre Note 4 predsa.. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #250517  od bouli
 před 7 lety
Unlock a TWRP hotovy, posledna verzia ROM takisto nahodena, akurat v TWRP sa neda namountovat /DATA a tym padom sa neda urobit wipe :( Internu pamat neviem nijako pripojit, updatovat sa da len z SD, alebo USB.
 #250523  od ingbrzy
 před 7 lety
v TWRP daj format data... potom ju uvidis...
 #250854  od GeneralSveta
 před 7 lety
Dobrý den,

potřeboval bych od Vás poradit. Koupil jsem si Xiaomi Redmi Note 4 z geekbuying.com a rád bych si tam nahrál CZ romku. Zažádal jsem si o povolení k odblokování bootloaderu (smska již přišla), ale při pokusu o odblokování přes aplikaci na PC, se verifikace sekne na 50% a vyskočí hláška "Couldn't verify device". Telefon se taktéž z fastboot režimu zdatně po určité chvilce odpojuje a začne se načítat systém.

Tak jsem zkusil nahrát čínskou romku. Stáhl jsem postupně stable i developer verzi, ale při zvolení konkrétního instalačního balíku přes Updater, to vyhodí hlášku "can't verify update". Na stránkách doporučují vymazat všechna uživatelská data, ale do recovery módu se také nedostanu, protože to vyhodí obrazovku siluety telefonu s odpojeným kabelem. Po připojení do PC je kabel zapojený i na obrazovce, ale nic se neděje. Udělal jsem factory reset, ale vše je beze změny.

Dokáže někdo rozklíčovat co dělám špatně? Děkuji za odpovědi.
 #251124  od Indibles
 před 7 lety
Ahoj,
potřeboval bych poradit. Kamarád si kupoval z Top-One Redmi Note 4. Vzhledem k tomu že já vlastnim Note 2 tak jsem nikdy nedělal Unlock.
Dotaz zní, jak dlouho asi trvá než mi potvrdí ten Unlock a nedá se to udělat i nějak jinak ? Případně jak zjistim jestli třeba telefon už nemá bootloader odemčen ? V telefonu je nahraná Global verze
 #251185  od adamaro
 před 7 lety
Zdravim tiez by som potreboval pomoc dnes mi dosiel Redmi note 4 ale zistil som ze ho neviem dostat ani do fastboot rezimu. Nejake napady?
 #251939  od ivo3105
 před 7 lety
emik emino emisko em píše:uz som unlockol, otazka k TWRP, ktoru verziu dat? mozem pouzit aj to co je pri navode z R.NOTE 3?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ahoj, ako dlho trvalo kým ti poslali kód na odomknutie ? :)
 #252197  od emik emino emisko em
 před 7 lety
ivo3105 píše:
emik emino emisko em píše:uz som unlockol, otazka k TWRP, ktoru verziu dat? mozem pouzit aj to co je pri navode z R.NOTE 3?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ahoj, ako dlho trvalo kým ti poslali kód na odomknutie ? :)
cca 5dni

Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku
ivo3105 se to líbí
 #254859  od MiroSVK
 před 7 lety
Zdravím, tak máme už nejaký schopný návod ako nahodiť do note 4 CZ/SK miui rom?
 #254882  od ingbrzy
 před 7 lety
Odomkni Bootloader
Nahraj TWRP
Nahraj nasu ROM v TWRP

~Tapatalk Mi5~
 #255155  od MiroSVK
 před 7 lety
ingbrzy píše:Odomkni Bootloader
Nahraj TWRP
Nahraj nasu ROM v TWRP

~Tapatalk Mi5~
Vašu ROM môžem nahrať z akejkoľvek verzie MIUI ktorá sa nachádza v mobile už od výroby/predajcu? Pri iných modeloch som musel ešte ísť cez čínské originál verzie najskôr.
 #255158  od ingbrzy
 před 7 lety
Mozes.. Ale odomknut nemozes..

~Tapatalk Mi5~
MiroSVK se to líbí
 #255161  od MiroSVK
 před 7 lety
ingbrzy píše:Mozes.. Ale odomknut nemozes..

~Tapatalk Mi5~
Je tam global 8.0.1 stabilná. Z nej môžem odomknúť?
 #255162  od ingbrzy
 před 7 lety
skus..
 #255164  od MiroSVK
 před 7 lety
ingbrzy píše:skus..
Ešte nemám ako keďže kamarát si ho kúpil a pôjdem mu tam nahodiť CZ/SK romku a chcel som sa pripraviť na všetko...ale skúsim vďaka
 #255189  od mihao
 před 7 lety
Tak miunlock píše pri 50 percentách že nemôže rozoznať zariadenie...A keď chcem dať china dev rom tak nejde mobil dostať do Download modu, ukazuje iba že mám pripojiť kábel..Keď skúšam flashnut vo fastboot mode tak vtedy mi ho program nájde ale napíše chybu "download for partition boot is not allowed"...A ani cez aplikáciu updater mi nejde zvoliť zip, píše že mám nainštalovať file explorer aj keď som doinsštaloval ďalšie dva..

edit: nejak sa mi podarilo to nainštalovať a už to ide
 #256011  od Juja
 před 7 lety
ingbrzy píše:Odomkni Bootloader
Nahraj TWRP
Nahraj nasu ROM v TWRP

~Tapatalk Mi5~
ROM musim instalovat cez TWRP alebo mozem aj cez updater?

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat