[Predaj Xiaomi zariadení]
Pravidla fóra: - Všetky komerčné inzeráty = inzeráty CZ/SK predajcov, sprostredkovateľov, kšeftárov sú zakázané a budú vymazané bez upozornenia...!
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #300958  od Nena 20
 před 7 lety
Jedná se o verzi s cz lte 800 MHz? Obchodník ji v popise má... Mel bych zájem... Jsem z Brna, ale nebyl by problém někam zajet... Díky za odpověď, omlouvám se už vidím Praha 7... Měl bych zajem na dobírku... Bylo by možné zaslat foto nějaké?
 #304182  od macecha
 před 7 lety
strom píše:Nejlepší inzeráty jsou ty, kdy prodávající kupujícímu vyhrožuje, že pokud to nekoupí, tak on to vlastně prodávat ani nemusí :)

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
Přesně tak. :wink: hele zkus ten telefon za tyhle peníze někde koupit... myslel jsem, že tady někomu udělám radost, furt jsou tu přeci jen témata s dotazy, kde koupit.

Ale vola ze sebe dělat nebudu, abych stále snižoval cenu a prodával to hluboce pod nákupní... :thinking:

To že ho obchody prodávají ve velkým přes 5 tisíc, a hrdě inzerují LTE, to že to nemá frekvenci 800mhz to už nikdo neřeší, jen já blbec jsem poctivý a upozorňuji na to... jsem prostě skvělej obchodník... :-D
 #304192  od gogocar
 před 7 lety
Obchodní politika je tvoje věc. Ale tel. bez LTE a praktický bez záruky se těžko za ty peníze prodává když Beryko minulý týden vyprodaval RN 4X za 4 300 a tam je aspoň 2.roky záruka. To se už vyplatí koupit u nich RN 4 Global za těch 4 774 Kč a člověk to má s LTE a 2 roční zárukou + Mikey + vybere si barvu + dovoz zdarma a doplatí si za to jenom 570 Kč . Obrázek :-B
U tebe musí připočítat poštovné, tak že celkem to je cca 4 200 Kč.
Obrázek


Já ti před týdnem v SZ navrhnul cenu 4000 Kč ale nestál jsem ti ani za nadávku. Obrázek :wink:

Odesláno z Redmi Note 4 (mido)
 #304195  od strom
 před 7 lety
macecha píše:
strom píše:Nejlepší inzeráty jsou ty, kdy prodávající kupujícímu vyhrožuje, že pokud to nekoupí, tak on to vlastně prodávat ani nemusí :)

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
Přesně tak. :wink: hele zkus ten telefon za tyhle peníze někde koupit... myslel jsem, že tady někomu udělám radost, furt jsou tu přeci jen témata s dotazy, kde koupit.

Ale vola ze sebe dělat nebudu, abych stále snižoval cenu a prodával to hluboce pod nákupní... :thinking:

To že ho obchody prodávají ve velkým přes 5 tisíc, a hrdě inzerují LTE, to že to nemá frekvenci 800mhz to už nikdo neřeší, jen já blbec jsem poctivý a upozorňuji na to... jsem prostě skvělej obchodník... :-D
Hele, já vůbec nekomentoval cenu. Chtěl jsem ti jen říct, že prodávat stylem "tak a poslední sleva a jinak máte smůlu" je prostě trapný a moc to tvému záměru prodat nepomůže. Osobně mne takový inzerát okamžitě odrazuje aniž bych vůbec předem věděl, jestli je cena výhodná či nikoliv. Občas se tu objeví podobný inzerát typu "prodám, cenu nabídněte, nepotřebuji ale prodat za každou cenu". Prostě buď chci prodat nebo nechci a buď mám alespoň pikokoule a umím si sám říct rozumnou cenu za kterou si stojím nebo jsem blbec a nechám cenu určit kupujícího, krerej jí přirozeně chce co nejnižší a pak se tomu hrozně divím, co chodí za nabídky.
Nemám vůbec chuť věnovat ani 5 vteřin tomu, kolik ten Redmi Note stojí, ale pokud jsi předem nahodil nerozumnou cenu, tak bych prostě slevil nebo inzerát stáhnul bez trapných keců, že to vlastně prodávat nepotřebuješ... Čpí z toho, že pouze čekáš, že se někdo se nechá "nachytat".

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk


 #304206  od macecha
 před 7 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 7 lety
Já ti před týdnem v SZ navrhnul cenu 4000 Kč ale nestál jsem ti ani za nadávku. Obrázek :wink:

Odesláno z Redmi Note 4 (mido)
Já ti odpovídal, psal jsem ti dlouhej román, jenže ty máš zakázáno příjmat soukromé zprávy, tak to nešlo odeslat, a jak jsem ti mohl teda odpovědět, do tématu jsem ti to nechtěl psát...

takže si to koukej povolit než někomu budeš psát, ani nevim co tě vedlo k tomu si to blokovat ;)

redmi note 4 global se nerovná redmi note 4x ačkoliv má stejné parametry, tak se note global prodává levněji.

Hele může mi někdo vysvětlit kde alza vzala redmi note 4x s CZ LTE ? co já vim pokud někdo prodává redmi note 4x s CZ LTE, tak je to redmi note global
 #304217  od mrpedro
 před 7 lety

macecha píše:
Hele může mi někdo vysvětlit kde alza vzala redmi note 4x s CZ LTE ? co já vim pokud někdo prodává redmi note 4x s CZ LTE, tak je to redmi note global
Jen OT, on ma CZ LTE, jen není kompletní.

Odesláno z mého HM NOTE 1LTE pomocí Tapatalk

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat