#11954 od Lojza
05 srp 2013, 10:30
Presne tak a je u toho ikona stranky s ohnutym pravym hornim rohem.
#11956 od ingbrzy
05 srp 2013, 10:34
Toto?

Ok pokusim sa toho zbavit o dva tyzdne..

~Tapatalk 4~
Přílohy
uploadfromtaptalk1375691637256.jpg
#11957 od Lojza
05 srp 2013, 10:36
Jo, to je presne ono.
#11959 od jenicekk
05 srp 2013, 11:23
Vsiml si nekdo ze BLACK list je ted k nicemu?
Chci si dat do blokace sms a mam na vyber bud ze sms prijde ale telefon nezazvoni a nezavibruje... a nebo ze sms neprijde ale stejne bude viset v liste ikonka ze tam je sms, jen misto bublinky tam je ikonka black listu :) takze uplne k nicemu ted.
#12024 od midolek
05 srp 2013, 21:28
Po tomto update se mi System při běžné činnosti zadrhava. Odemknuti neni hned,ale trvá cca 3sec, prohlížení webu, tapatalku taky laguje atd. Zkoušel jsem nějaké hry a ty ok. První update,kde jsem narazil na výrazné zhoršení.

MI2s
#12030 od Vavroch
05 srp 2013, 21:53
[quote="midolek"]
Po tomto update se mi System při běžné činnosti zadrhava. Odemknuti neni hned,ale trvá cca 3sec, prohlížení webu, tapatalku taky laguje atd. Zkoušel jsem nějaké hry a ty ok. První update,kde jsem narazil na výrazné zhoršení.

MI2s
[/quote]

Taky jsem pozoroval mirne zpomaleni odezev systemu ... zejmena pri pohybu v menu ci prepinani tabu.
#12056 od Krusty
06 srp 2013, 07:54
ze zoufalosti jsem zkoušel nabootovat do původního systému, bohužel po naběhnutí padá aplikace phone, takže je tel nepoužitelný.... potřebuju mít firewall funkční, nechci zase přecházet na jinou aplikaci
#12070 od m-i-
06 srp 2013, 09:43
[quote="Krusty"]
ze zoufalosti jsem zkoušel nabootovat do původního systému, bohužel po naběhnutí padá aplikace phone, takže je tel nepoužitelný....
[/quote]
(z jinýho důvodu) jsem taky bootoval do opačné partice, a padá už v launcheru, resp. po x-tým restartu rovnou zatvrdne na odemykací obrazovce a nereagují ani hw tlačítka >:( jen natvrdo vytáhnout baterku. Hošani z Xiaomi by vývojářům MIUI měli dát echo, že instalací verze 3.x.y už je zablokovaná "cesta zpět" (teda pokud sami nejsou překvapení stejně jako my tady ::) )
V té souvislosti: jak moc se dá spoléhat na MIUI app Záloha?? Udělám zálohu ve verzi X, provedu update na verzi X++, něco se mi nelíbí, chci zpět na X ve vedlejší partition, což se jak vidno nezdaří - a co dál? Nebo jinak: dělal někdo čistý reflesh a narazil na zásadní problém s obnovou pomocí Záloha?
#12084 od Krusty
06 srp 2013, 10:24
[quote="m-i-"]
[quote="Krusty"]
ze zoufalosti jsem zkoušel nabootovat do původního systému, bohužel po naběhnutí padá aplikace phone, takže je tel nepoužitelný....
[/quote]
(z jinýho důvodu) jsem taky bootoval do opačné partice, a padá už v launcheru, resp. po x-tým restartu rovnou zatvrdne na odemykací obrazovce a nereagují ani hw tlačítka >:( jen natvrdo vytáhnout baterku. Hošani z Xiaomi by vývojářům MIUI měli dát echo, že instalací verze 3.x.y už je zablokovaná "cesta zpět" (teda pokud sami nejsou překvapení stejně jako my tady ::) )
V té souvislosti: jak moc se dá spoléhat na MIUI app Záloha?? Udělám zálohu ve verzi X, provedu update na verzi X++, něco se mi nelíbí, chci zpět na X ve vedlejší partition, což se jak vidno nezdaří - a co dál? Nebo jinak: dělal někdo čistý reflesh a narazil na zásadní problém s obnovou pomocí Záloha?
[/quote]

od začátku androidí cesty používám titanium backup a zatím nikdy nezklamal
#12088 od Victor
06 srp 2013, 10:37
Nicméně dvě particie pomalu začínají postrádat svůj původní smysl.  :(
#12090 od Krusty
06 srp 2013, 10:53
[quote="Victor"]
[/quote]
to ano, pokud nemůžu použít starší verzi systému, pak je to opravdu k ničemu
#12091 od lukbe
06 srp 2013, 10:56
Tak snad to naka patecni verze opravi...

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk 4
#12094 od Vavroch
06 srp 2013, 11:02
To asi těžko, začínám z toho mít hodně rozporuplné pocity, v podstatě se v telefonu pořád něco opravuje, zlepšuje, přídává a pak člověk kouká, že ani ta hlavní přednost, jakožto 2 partitiony nefunguje korektně .. chjo chjo.
Naposledy upravil Vavroch dne 06 srp 2013, 11:02, celkově upraveno 1
#12095 od Victor
06 srp 2013, 11:03
[quote="lukbe"]
Tak snad to naka patecni verze opravi...

[/quote]
Jsi nevyléčitelný optimista.  ;D Zatím jsem s aktualizováním zamrzl na 3.7.12 a čím déle vyčkávám, tím víc se mi potvrzuje, že to nebylo špatné rozhodnutí.  ;) Možná je to tempo moc rychlé. Asi by to chtělo týden na vývoj a týden na testování, než to pustí do světa. Nelíbí se mi to šití horkou jehlou a  testování na lidech.
#12097 od lukbe
06 srp 2013, 11:06
A kdybych chtel ted nahodit 3.7.12 tak to musim pres updater nebo jak se tam da starsi verze ??

#12098 od dudilek
06 srp 2013, 11:06
Asi by to chcelo ísť cestou wiui, update raz za mesiac stačí...
#12105 od energyx
06 srp 2013, 11:15
jaaaj ľudkovia, to ste si ešte nezvykli na to, že pri MIUI to je proste tak? :) ja už používam Miui veľmi dlho a ono to tak u nich proste funguje, namiesto odstraňovania bugov pribudajú nové a nové, ale tak hlavne, že máme nové funkcie :-D inak ja sa zatiaľ nemôžem stažovať na poslednú verziu, celkom fajn funguje a aj tak by som nemenil tento systém, lebo predsa len nám to napriek tým chybám pridáva určitú pridanú hodnotu :)
#12106 od mar72
06 srp 2013, 11:22
Včera jsem nahodil Wiui a pravidelné páteční updaty na chvíli asi vyměním na pravidelné měsíční, jen je škoda že tahle poslední verze není zrovna co se nových bugů moc povedená a i Wiui vychází z ní, když ale bude kvalita hovorů opravdu lepší tak není co řešit, a krásně by se ukázalo, že když se chce tak to jde vyřešit :)
#12107 od Victor
06 srp 2013, 11:23
Je dobře, že se neustále pracuje na vývoji a jsem za to rád, ale jak jsem psal, ubrat na kvantitě a přidat na kvalitě. Takhle to hodně lidí odradí.
#12108 od energyx
06 srp 2013, 11:25
Victor.. máš ty pravdu, tiež nechápem prečo to tak je, ale tak čo už, my čo sme MIUI pozitívny tak ostaneme a ostatní nech sa rozhodnú ako chcú :)
#12109 od Bubla
06 srp 2013, 11:27
[quote="Victor"]
[/quote]
presne tak. pouze zabira misto. mam neprijemny pocit ze se pomalu blizi soumrak MIUI. :(
misto abych se tesil na ktualizaci me z toho obchazi hruza co zase bude.
z toho co udelali s aplikaci antispam sem fakt mimo!
odebrat jedne aplikaci pulku funkci a udelat na to jinou aplikaci to opravdu nepochopim.
prijde mi to stejny jako by tlacitku ON/OFF odebrali jednu funkci a pridali na ni nove tlacitko...
vrcholem vseho tedy je ze se nelze vratit k predesle verzi.
titanium mam koupene ale proc bych dubloval zalohu ze?  ::)
tak tet uz vim proc .... :-\
#12112 od dudilek
06 srp 2013, 11:45
Odobrali funkciu skenu QR kódu?

Keď sa tým chválili že to pridali ako funkciu do vstavaného foťáku tak mi to fungovalo, teraz nie. Iba cez externú aplikáciu na QR kódy...
#12114 od coolajda
06 srp 2013, 12:05
Já už se sem bojím něco napsat  ;D ;D mínusy přibývají  ;D ;D

QR kódy fungují přes foťák normálně dál...

antispam změnili... to je fakt... nejvíc mně na tom mrzí, že ty čísla, který blokuju, jsem měl nějak pojmenovaný... to teď nemám  :'( , ale jinak? čísla se vesele blokují dál, tak to neřeším (je fakt, že každá blokace by se v notif. liště objevovat nemusela...)

jinak v nové verzi jsem neobjevil žádnou jinou chybu... je tam ještě něco čeho jsem si nevšiml a co vývojáři zmrvili tak, že bych si měl rvát vlasy za to že jsem aktualizoval? fakt se snažím něco najít  :) jo ještě jste psali, že se nedá vrátit na starší verzi... to je problém... to je fakt (ještě že k tomu nemám důvod)
Naposledy upravil coolajda dne 06 srp 2013, 12:06, celkově upraveno 1
#12119 od kubicek10
06 srp 2013, 12:37
Tak nabootuj do druhé partition a jestli ti vše funguje, tak máme všici něco blbě. Co se týče qr codu, korektně mi načte pouze seznam.cz a i tady načítá hrozně dlouho. Na jiném kódu se vůbec nechytá.
#12120 od lukbe
06 srp 2013, 12:37
Mohu se zeptat zda se to necha nejak vratit na verzi napr 3.7.12 treba pres miflash nebo tak nejak ??

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!