#13716  od ingbrzy
 před 10 lety
CHANGELOG 3.8.16

Recommended this week
New - Added new notification center
Fix- When connecting to wifi with login authentication, the verification web page will be directly opened

Update log system

Fix disturbance mode, other party hangs up the call will result in brighter screen problem
Fix some cases, the disturbance pattern with no interceptions notification sound problems
Repair manual brightness mode, open the screen becomes brighter fetion problems

Phone
Fix set internet call account, does not show the SIP problem
Fix T9 set to "phonetic" mode, if the contact name of the "alphabet" project contains special characters, the contact can not be found to the problem

Lock screen, status bar, notification bar
Add new Notification Center
Optimized flashlight vibration effects
Optimization screenshot prompt notification of success and failure

Gallery
Optimization millet Mito graffiti pen width
Fix in the wallpaper settings and select a picture gallery effect when different problems
Fix - Some GIF images cannot be zoomed out
Fix - Super long pictures cannot be viewed

Settings
Add allows you to set a single / dual microphone noise reduction mode (System Settings - Sound and Vibration - Noise Reduction)
Some require optimized connection wifi authentication login page when the page directly open authentication
Fix - notification bar to open and set up a WLAN hotspot invalid shared problems
Fix common settings and all settings page, "flight mode" switch state different problems

E-mail
Optimized Exchange mailbox after landing, fill in the recipient field mailboxes in Exchange address book can be displayed for a contact

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- moznost deaktivovat druhy mikrofon na potlacenie hluku pri hovore a tym zlepsit jeho kvalitu pre Xiaomi Mi2/S... (pridane na nasu ziadost)

[img width=360]Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť[/img]

- rozsirene nastavenie notifikacii aplikacie v liste alebo v roletke..

[img width=360]Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť[/img] [img width=360]Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť[/img]

- notifikacie v Tichom rezime (DND) stlemene vratane gmail a ostatnych app... :-)

- nastavenie vyssieho limitu pre stahovanie na 2G/3G bez varovania

[img width=360]Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť[/img]

- ikony zo system / media / theme / miui_mod_icons presunute do samostatnej mtz temy a tym uvolnenie 20MB v particii /system pre Xiaomi Mi2/S
- Download ikon v mtz teme Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť


Dnes ma Xiaomi 3. narodeniny... :)

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Naposledy upravil(a) ingbrzy dne 22 Aug 2013, 06:26, celkem upraveno 1 x.
 #13718  od VMach3
 před 10 lety
Gratulace k narozeninám a přeji hodně úspěchů do budoucna.

z telefonu
 #13727  od bimek
 před 10 lety
Nefunkční video  :(
 #13729  od ingbrzy
 před 10 lety
opravene
 #13734  od dumardus
 před 10 lety
Happy Birthday Xiaomi, od kolika hodin budeme moci stahovat? Diky
 #13738  od ingbrzy
 před 10 lety
dnes neskor... cca od 21:00... cakame na prekladatelov ostatnych jazykov...
 #13757  od vodopadek
 před 10 lety
dovolil jsem si jestre trosku modifikovat ten balicek s ikonama. Dal jsem tam tmavy aktivni ikony (hodiny, pocitadlo dat) aby to ladilo s kompasem.. a nektery ikony mam zmeneny napr. youtube, geniewidget, obchod play, instagram, runtastic a nektere dalsi, jo a taky ikonu sygic kdy jsem jsem si ji upravil a nakreslil trosku po svem :-) je to dodany do toho balicku staci jen klasicky nainstalovat.. Kdo chce at taha a vyzkousi kdo nechce at necha byt :-)

odkaz pro stazeni: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #13759  od dudilek
 před 10 lety
Počítadlo dát, to vypadá ako?
 #13760  od vodopadek
 před 10 lety
pro nazornost :-) co je v ramecku mam upravene.. spotreba dat je jasna ne? :-)
Přílohy
nahled2.png
nahled1.png
 #13770  od mikrom
 před 10 lety
urcite to sem nepatri, a dost mozna uz to nekde nekdo reportoval, ale zatim jedina vec co me na telefonu vadi, je naseptavac v defaultnim prohlizeci, ukazuje nejaky cinsky navrhy, byt je zapnuty vyhledavani google. ma to reseni?
 #13771  od ingbrzy
 před 10 lety
zatial sme sa tomu nevenovali...
 #13772  od quajak
 před 10 lety
[quote="mikrom"]
urcite to sem nepatri, a dost mozna uz to nekde nekdo reportoval, ale zatim jedina vec co me na telefonu vadi, je naseptavac v defaultnim prohlizeci, ukazuje nejaky cinsky navrhy, byt je zapnuty vyhledavani google. ma to reseni?
[/quote]

Prohlížeč Boat je řešení :)
 #13787  od Spydy
 před 10 lety
Boat taky používám, zatím to nej co jsem našel.Na každém prohlížeči mě něco vadilo, tady zatím nic.Funguje spolehlivě
 #13790  od petrik
 před 10 lety
Ale problem tuším není v prohlizeči ale v klávesnici ...ja používám Multiling a nic takového mi v prohližeči nenabizi ... ;)
 #13794  od ingbrzy
 před 10 lety
OTA pre Xiaomi Mi2/S nastavene.. :)
 #13795  od lukbe
 před 10 lety
Aktualizovano a vse ok...

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk 4
 #13796  od bigguns
 před 10 lety
Muze mi nekdo lehce poradit?Momentalne jsem na WIUI, updater mi stale hlasi nejnovejsi aktualizaci 3.8.9, kdyz behem WIUI aktualizuji, hodi se mi MIUI aktualizace na druhy system, nez mam prave ten aktivni WIUI ze? Pripadne, jak docilit, aby mi updater hlasil 3.8.16?
 #13798  od Kubahb
 před 10 lety
Kde prosim najdu to nastaveni limitu stahovani na 2G/3G? Asi sem slepej
 #13799  od ingbrzy
 před 10 lety
stahovanie - nastavenie -limit velkosti suboru
 #13804  od mikrom
 před 10 lety
[quote="petrik"]
Ale problem tuším není v prohlizeči ale v klávesnici ...ja používám Multiling a nic takového mi v prohližeči nenabizi ... ;)
[/quote] mam swiftkey, ale diky, kdyztak zkusim jinej prohlizec, svyho casu jsem jich zkousel spoustu, ale nakonec jsem zjistil ze default mi staci :)
 #13845  od Victor
 před 10 lety
[quote="ingbrzy"]
stahovanie - nastavenie -limit velkosti suboru
[/quote]
Souvisí to nastavení nějak s Google Play? Tam se mě to ptá pořád, ať jsem na Wi-Fi nebo na 3G. Pokud je to jen věc Google Play, proč toto upozornění na jiných telefonech není?
 #13847  od ingbrzy
 před 10 lety
Google Play ma svoje nastavenie upozorneni na preveranie velkeho suboru... je to len na miui,  netusim ako to Google urobil..  :-)


~Tapatalk 4~
 #13858  od vodopadek
 před 10 lety
V minule aktualizaci byla v prohlizeci pridana volba zobrazit stranku pres cely displej takova ikonka knizky... moooc dobra super vecicka:-)  mel jsem na ni hned silnej navyk.. PROBOHA proc mi ji v dalsi aktualizaci sebrali!? Nebo je to nekde skryty?

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk 4

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat