#14349  od m-i-
 před 10 lety
@coolajda: vybitím "na nulu" =do vypnutí (omylem zapnuté všechno přes noc v místě s blbým signálem) jsem si odrovnal 2 baterie na Nexusu!! (Už nikdy po opakovaném nabití do 100% neudržely tak dlouho jako předtím) Takže odkud prosím tato geniální rada pochází??
Naposledy upravil(a) m-i- dne 20 Aug 2013, 20:03, celkem upraveno 1 x.
 #14351  od Victor
 před 10 lety
Žádný telefon nevybíjí baterii na nulu.  ::) A formování (neplést s formátováním) baterie se doporučuje i u notebooků.
 #14352  od Vavroch
 před 10 lety
LiPol baterie by se NEMELA nechavat vybit na nulu a uz vubec by se NEMELA nechat podbit.
 #14354  od Victor
 před 10 lety
Nic z toho telefon nedělá a pokud by z důvodu závady k něčemu takovému došlo, měla by zapracovat ochrana zabudovaná přímo v baterii.
 #14367  od coolajda
 před 10 lety
Jak píše Victor... baterie se na nulu nedostane, pokud po vybití nebudete zkoušet mobil zapnout (to se opravdu nesmí)

takže po vypnutí mobilu dát na nabíječku a nechat nabít na 100...
 #14393  od Mart78
 před 10 lety
Nevíte jak to bude s Dolby? V equalizéru to pořád nic nedělá. Je to úplně odstavený nebo jak to je a jak to bude do budoucna? Mají v plánu s tím něco dělat? :) ..jinak poslední dobou mi padá "služby google play" (přestaly pracovat)..nevíte co to dělá? začalo to na minulé verzi..

EDIT: kašlete na Dolby, mám jiný problém.. aktualizoval jsem přes OTA, vše pohoda, pak jsem si všiml tady na první straně že ikonky jsou nyní zvlášť v témě, tak jsem si je stáhl, nahrál do telefonu, v správci souborů to psalo že není žádná aplikace v jaké to spustit tak jsem otevřel app Témata, tam to nainstaloval z úložiště, dal znovu použít default téma a průser na světě..mám škaredé origo app ikonky a né ty krásné co jsem měl předtím, pomoc jak je dostat zpět :/
Naposledy upravil(a) Mart78 dne 20 Aug 2013, 23:39, celkem upraveno 1 x.
 #14407  od ingbrzy
 před 10 lety
Dolby funguje spravne..  V equalizeri si vyber rezim a uprav si krivku podla seba co ti najviac vyhovuje...

Ikony nastavis v app Temy - MIX - ikony -  MiroEX



~Tapatalk 4~
 #14457  od quajak
 před 10 lety
Bylo by fajn, kdyby byli nějaké přednastavené, drbat se s křivkou je sice zábava, ale ;)

Odesláno se svatou pečetí Imperátora lidstva
 #14464  od nob
 před 10 lety
hm, taky bych řekl, byl jsem zvyklý  si vybrat z přednastavených  ???
 #14465  od Vinco
 před 10 lety
[quote="ingbrzy"]
Podarilo sa nam uvolnit este viac miesta v /system particii o 14MB pre vsetky zariadenia presunutim google klávesnice do data/app...


Mozno trochu mimo, ale - tuto zobrazenu klavesnicu sa mi "podarilo" niekam odf...it a zamenit za androidovsku...
Viem sa k nej vratit ? Neviem ju najst - bolo fajn....

Vdaka
 #14468  od ingbrzy
 před 10 lety
@Vinco

mas swiftkey nainstalovanu..?
 #14473  od Vinco
 před 10 lety
nie, je to klas.androidovska, ale nema swiftkey
 #14474  od ingbrzy
 před 10 lety
Vinco

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #14475  od Vinco
 před 10 lety
ano, poznam, vdaka !
Ja by som vsak chcel tu povodnu, co som ju tam pri prvom spusteni, nez som si po zalohe omylom z dvoch ponukanych zvolil androidovsku...mam MI2A, ale to je asi jedno
 #14477  od ingbrzy
 před 10 lety
ak ju mas teda nainstalovanu, zvol si ju v liste ked pises nejaky text... mas tam Zvolit metodu vstupu...
 #14481  od galba
 před 10 lety
[quote="ingbrzy"]
@Vinco

mas swiftkey nainstalovanu..?
[/quote]
Sice je to trochu OT, ale už u několikáté verze se mi stalo, že pokud připojím čtečku karet k telefonu konkrátně tuto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
začne padat swiftkey furt dokola i když ji nepoužívám, nepřestane, dokud ji neodpojím, nevím zda to dělá i s jiným příslušenstvím.
 #14487  od ingbrzy
 před 10 lety
ano viem o tom.. po odpojeni USB OTG padaju vsetky app ktore su v mnt/asec/... je to bug... na rieseni sa pracuje... :)
 #14510  od Juris07
 před 10 lety
Taky stále čekám, až se to nějak opraví a vyřeší. Problém se SwiftKey a odpojení OTG jsem tu zmiňoval již před nějakou tou dobou ::)

Odesláno z mého MI 2 32GB pomocí Tapatalk 4
 #14695  od Vinco
 před 10 lety
toto je ta klavesnica, co ju tak postradam - neviete, kde ju najdem ? :



zhruba od 25s je ju vidno...
 #14696  od coolajda
 před 10 lety
To je SwiftKey

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #14698  od Vinco
 před 10 lety
To fakt ? Asi mi uz hrabe...dik

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat