#13805  od ingbrzy
 před 10 lety
MIUIv5 3.8.16 OFFICIAL CZ SK
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Xiaomi Mi2
Xiaomi Mi2S
Xiaomi Mi2SC
Xiaomi Mi2A


DOWNLOAD a instalacia cez OTA alebo manualne (Pre Xiaomi telefony su Gapps uz priamo v ROM)
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť


- Manualna instalacia cez aplikaciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Samsung Galaxy S II
Samsung Galaxy S III
Samsung Galaxy Note 2
HTC One X
Google Galaxy Nexus
OPPO Find 5
Meizu MX2
Lenovo S820

 
DOWNLOAD a instalacia cez OTA alebo manualne
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- REBOOT
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (novy mensi balicek)
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (novy mensi balicek len pre Galaxy Nexus)

- Po instalacii cez OTA je potrebne nainstalovat este Gapps osobitne (su stale rovnake, nie je nutne ich stahovat s kazdym updatom)..



UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komerčné účely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
 #13833  od Danny
 před 10 lety
Na SGS2 mi při manuální instalaci přes CWM píše: assert failed: getprop("ro.product.device") == "GT-I9100" ||      getprop("ro.build.product") == "GT-I9100"
E:Error in /sdcard/miuiandroid_lang_GT-I9100-3.8.16.zip (Status 7)
Installation aborted.
Před instalací zipu jsem provedl wipe cache i dalvik. Prosím o rady co zkusit, díky.

edit: Ještě dodám, že teď mám verzi 3.7.26
Naposledy upravil(a) Danny dne 16 Aug 2013, 20:25, celkem upraveno 1 x.
 #13867  od warcz
 před 10 lety
Mam 3.8.9 a aktualizace nenalezeny :-\

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 4
 #13883  od ingbrzy
 před 10 lety
OTA pre S2, S3, HOX, Mi2A, Gnex nastavena... :)
 #13888  od tomco3131
 před 10 lety
Nainstaloval som Romku /vraciam sa späť k MIUI od stock/ , full wipe, restart. CCa hodinu som pouzival telefon a potom som nahral este GAPPS, napísalo že sa v poriadku nainštalovali, ale v systéme sa neobjavili. Znamená to že netreba pouzivat telefon po flashnuty romky a hned po restarte instalovat gapps alebo v com je problem? Dik
 #13889  od shaaady
 před 10 lety
u posledních buildů mám problém s vypínáním...už asi dva poslední buildy mi dělají to, že tak jednou za dva dny když dám nabít telefon přes noc tak to po mě chce ráno PIN..protože se sám od sebe restartoval :/
 #13891  od Haldy
 před 10 lety
bude i verze pro Newman N2 ?
 #13892  od ingbrzy
 před 10 lety
Ano.. 

~Tapatalk 4~
 #13898  od Patriot99
 před 10 lety
Stahovani OTA je strasne pomale.... S3 :-(
 #13899  od wayne
 před 10 lety
Pin pyta aj po vypadku signalu, ked sa znova prihlasi do siete.
 #14567  od XedqR
 před 10 lety
U mňa sgs2 tiež v poriadku! Thx

Odoslané z môjho GT-I9100 pomocou Tapatalk 4 Beta
 #14914  od Intruder
 před 10 lety
Dá se použít čeština podle návodu pro telefon

    Original Xiaomi Hongmi Smart Phone Android 4.2 MIUI V5 OS 1.5GHz MTK6589T Dual Sim Card Dual Standby 1GB 4GB 4.7 Inch IPS Capacitive Touchscreen - RED

    Obrázek
 #14917  od sejvi
 před 10 lety
Prosim kde si stahnu MIUIv5 3.8.16 OFFICIAL CZ SK? Na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť odkaz Xiaomi Mi2/S nefunguje... :-\
 #14920  od kubicek10
 před 10 lety
Nevím,mně to naběhne.Nemůžu potvrdit stažení,jsem v p.... Najeď v odkazu až na Download a vyber Mirrors  MI2S,nebo jednodušeji zkus rovnou tohle

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #14968  od sejvi
 před 10 lety
Ok děkuji, asi už počkám na dnešní aktualizaci cz rom.

@HTC Desire S / Tapatalk 2

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat