#19353  od ingbrzy
 před 10 lety
MIUIv5 3.9.20 OFFICIAL CZ SK
Obrázek

Xiaomi Mi2
Xiaomi Mi2S
Xiaomi Mi2SC
Xiaomi Mi2A


DOWNLOAD a instalacia cez OTA alebo manualne (Pre Xiaomi telefony su Gapps uz priamo v ROM)
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť


- Manualna instalacia cez aplikaciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Samsung Galaxy S II
Samsung Galaxy S III
Samsung Galaxy Note 2
HTC One X
Google Galaxy Nexus
OPPO Find 5
Meizu MX2
Lenovo S820

 
DOWNLOAD a instalacia cez OTA alebo manualne
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- REBOOT
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (novy mensi balicek)
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (novy mensi balicek len pre Galaxy Nexus)

- Po instalacii cez OTA je potrebne nainstalovat este Gapps osobitne (su stale rovnake, nie je nutne ich stahovat s kazdym updatom)..



UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komerčné účely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
Naposledy upravil(a) ingbrzy dne 26 Zář 2013, 17:24, celkem upraveno 1 x.
 #19361  od wayne
 před 10 lety
wau, dnes expresny release.
 #19362  od huddan
 před 10 lety
Klobúk dole  :). A dík za super prácu. Idem sťahovať.
 #19363  od mohamed23
 před 10 lety
Hlásím, že asi nejde OTA na Samsung galaxy SII, aktualizace novou verzi nevidí, nenachází. Mám verzi 3.9.13. Díky.
 #19364  od ingbrzy
 před 10 lety
Zatial je OTA len pre Mi2/S... Ostatne neskor vecer alebo zajtra... Xiaomi servre su momentalne pretazene... OTA stahuje cca 30Kb/s... Takze kludne stiahni manualne a cez updater nainstaluj...



~Tapatalk 4~
 #19374  od habuu
 před 10 lety
Zdravím, chtěl jsem se jen zeptat jak funguje čtečka QR kódů, kdysi dávno měla být integrována do aplikace fotoaparátu, ale doposud se mi nepodařilo žádný kód přečíst, děkuji. Omlouvám se že to píši sem, ale nenašel jsem vhodné vlákno a zakládat nové mě přišlo zbytečné.
 #19377  od ingbrzy
 před 10 lety
Staci len zamerat kod fotoaparátom a sam ho rozpozna...

Len pre Xiaomi...


~Tapatalk 4~
Naposledy upravil(a) ingbrzy dne 20 Zář 2013, 15:19, celkem upraveno 1 x.
 #19385  od habuu
 před 10 lety
Tak jsem to znovu zkoušel a pořád nic  :-\ nechápu
 #19386  od habuu
 před 10 lety
AAA tak už se podařilo, chce to trochu cviku :D děkuji
 #19388  od dudilek
 před 10 lety
Zaostri na kód a drž to tak aj 10 sekúnd...

Aj ja som s tým mal v minulosti problém, trvá to pár sekúnd kým to QR kód rozpozná.

Aplikácia QR droid kód rozpozná do pol sekundy :)
 #19393  od Kubahb
 před 10 lety
A primo pres fotak je divny to, ze kdyz mas QR kod na google play, tak se to otevre v miui prohlizeci, a ne v aplikaci play ...
 #19401  od tlacenka
 před 10 lety
vzhledem k tomu, jak "rychle" ta OTA jede, tak predpokladam, ze to porad jede primo z ciny... nejake novinky ohledne zmeny zpet na nejaky Eu server ?
 #19402  od ingbrzy
 před 10 lety
Zial uz nie je mozne pouzivat nase servre..  Ani nastavenie OTA to uz neumoznuje...

~Tapatalk 4~
 #19499  od ujoslav
 před 10 lety
Chválim zmenšenie zložky SYSTEM o 40 MB ;)
 #19515  od ingbrzy
 před 10 lety
zrus a spusti opat...  alebo stiahni manualne..
 #19517  od stanley210
 před 10 lety
Zrušil jsem,restartoval mobil,dal aktualizaci a píše,že stahuje,ale nic se  neděje.Takze jedině manuálně... ::)
 #19518  od KAYKA
 před 10 lety
Mě to šlo v pátek strašně pomalu, ale v sobotu ráno uplně v poho cca 10 min a bylo to
Naposledy upravil(a) KAYKA dne 21 Zář 2013, 22:02, celkem upraveno 1 x.
 #19519  od stanley210
 před 10 lety
Zkouším ještě jednou a stahuje mi to 1Mb/20min Tak to ne,stáhnu to manuálně.
 #19526  od doliva
 před 10 lety
Hlásím staženo přes OTA a aktualizováno za 25 min včetně zálohy.  :)
 #19527  od Bobek
 před 10 lety
Já to stahoval od půlnoci asi do 4 ráno.. Tahalo to jen 30kb/s přes wifi..
 #19528  od stanley210
 před 10 lety
No,tak jsem nakonec nechal přes OTA a po třech hodinkách staženo a aktualizováno :)
 #19551  od majkyke
 před 10 lety
Chlapci nevie niekto poradit,pokial mam ulozene kontakty vo formate +421..... a niekto mi vola,zobrazi sa mi len  cislo bez mena,ale v spravach to zobrazuje dobre aj mena,
a ak kontakt zmenim a vymazem +421...ostane len napriklad 0905...... zobrazuje sa aj meno pri prichadzajucom hovore,ale v spravach mam len cisla bez mien  :-\
Dakujem za rady  8)
 #19593  od pribik
 před 10 lety
Ahoj po aktualizaci mi zmizelo wifi display, je tam pouze wifi direct.
Přílohy
Screenshot_2013-09-22-19-55-06.png
 #19633  od tehac
 před 10 lety
Táké hlásím u posledních 2 verzí hodně pomalé stahování přes OTA... Několik hodin!

Jinak mi nějak začalo blbnout Wifi. nechytí mně domácí síť, ani když ho zapnu a vypnu. Chytá se většinou až po restartu... To stejné platí i o jiných, na které jsem byl připojen...

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat