[Staršie týždňové verzie]
 #245868  od jackal
 před 7 lety
Jedna otazka k MIUI 8.

V stiahnutej notifikacnej liste je pozadie riesene stylom ako v MIUI 7 na obrazku? Ze presvita pozadie a ikonky alebo to zmenili a dali tam plain background?

Obrázek
 #245902  od Jakub25
 před 7 lety
Tak systémovou část jsem zvětšil, wipe data provedl, vše proběhlo ok, ale teď už se nemůžu dostat ani do RECOVERY ani když zapínám hlas.dolů+zap., svítí jen logo mi, co s tím prosím? Díky
 #245907  od Comby
 před 7 lety
jackal píše:Jedna otazka k MIUI 8.

V stiahnutej notifikacnej liste je pozadie riesene stylom ako v MIUI 7 na obrazku? Ze presvita pozadie a ikonky alebo to zmenili a dali tam plain background?
Pozadie je biele, nepresvitá, iba dole úzky pásik je čierny priesvitný.
 #245924  od chmelarmichal
 před 7 lety
Dobrý den,
mám svůj první XIAOMI Mi4c, MIUI 7.3 (6.3.17) a nemůžu nikde, ani na netu, najít informace o historii volání s jedním kontaktem. Nemyslim, že by mi v aplikaci "Kontakty/Telefon" v záložce "Poslední" chyběl nějaký jeden konkrétní kontakt. Ale chci vidět kdy a kolikrát jsem volal třeba šéfovi.
Na netu jsem našel, že by to mělo být až na obrazovce s konkrétním kontaktem (že by tam měla být záložka "Historie volání", ale tam mám jen jeho jméno, pak velký prostor (předpokládám na fotku), pak pruh s telefoním číslem a pod ním ikony: Odeslat, Oblíbeé, Upravit, Více.

Děkuji za radu
Michal
 #245926  od Comby
 před 7 lety
Forrest píše:při instalace stabilní MIUI 8 na MI4 mi to hlasí ERROR 7 viz obrázek, nevíte v čem je problém prosím?
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Máš spojené partície?
 #245943  od MiroSVK
 před 7 lety
Zdravím, známy si kúpil redmi note 3 a chce aby som mu tam dal CZ/SK jazyk kedže som už xiaomi mal ale to bolo dávno za čias Mi2S. Tak sa chcem opýtať či musím odomykať bootloader a inštalovať twrp a podobné veci alebo stačí len stiahnuť najnovšiu CZ/SK stable rom a nainštalovať ju cez "updater"?
 #245945  od ingbrzy
 před 7 lety
ano musis...
 #245951  od MiroSVK
 před 7 lety
Ale ako pozerám tak v tomto návode Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť dostanem do mobilu CZ/SK rom už v prvom kroku a bez odomykania bootloadera a instalacie twrp nie? :) Objasníš mi to prosím?
 #245959  od Romanes123
 před 7 lety
inac ako je mozne ze uz je stable rom na mi4c ked by mala vyjst 29. augusta a na miui forum tiez nevidim download miui 8 stable na tento phone ... mozem to stiahnut neni to nahodou nejaka chyba ?
 #245963  od ingbrzy
 před 7 lety
mozes...
 #246071  od klasik76
 před 7 lety
Dnes zverejnený changelog novej týždennej verzie(6.8.25) ma privádza k otázke. ::)
"Oprava kritickej chyby QuadRooter" je zapracovaná aj v "stable 8"?(o 7,5 si nerobím ilúzie a ani ma viacmenej nezaujíma)
Stačí jednoduchá odpoveď od znalého veci, poprosím bez domienok.
 #246073  od mirotaso
 před 7 lety
jimmy7CZ píše:@mirotaso
čistou instalaci jsem nezkoušel, nikdy jsem to nedělal, to bych asi potřeboval podrobný návod.. :D A jen doufám, že to HW vada nebude :-[ dříve jsem s restarty problém neměl.. Zase mi přijde divné, že všichni lidi co sem ohledně restartů na mi4 píšou, by měli stejným způsobem poškozený telefon..
... nie je to ziadna veda Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť len fastboot package Xiaomi Mi 4 CDMA/WCDMA/LTE Latest China Developer Version Fastboot File Download si stiahni odtial Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť potom naistaluj TWRP najlepsie cez fastboot a tak rom odtialto a samozrejme FR...
jimmy7CZ se to líbí
 #246096  od mirotaso
 před 7 lety
Comby píše:Keď to doteraz nie je opravené na týždennej verzii, tak to ťažko bude opravené na stable. Napr. Mi3, pochybujem, že na nej už konečne ide režim rukavíc, keď na týždennej nejde. Keby sa testovalo všetko čo nefunguje, tak by stable nebola vydaná nikdy. Ver mi, sú to dva roky skúseností...
...ja viem ze to tak funguje, mas pravdu. ja som len chel naznacit, ze nemoze byt logicke ci samozrejme ze vlajkova lod chlapcovi dookola restartuje, ze stable je horsia ja dev... ze je to nenormalne, ze sme schopni vyhlasit, ze samozrejme to je logicke.... tak ako s mojim problemom zltej skvrny. ty to mas tiez, zrazu sa dozvedam ze aj @kapap1 a kto vie kto este, dokonca on je este schopny vyhlasit, ze je to super vysledok... no nie... jedine zeby bolo samozrejme a logicke ze je xiaomi brak... potom neviem co tu robim...
 #246144  od mirotaso
 před 7 lety
ako chces, ale si myslim, ze problem ti nesposobuju nove, ziadna by nemala sposobovat restarty... podla mna ti problem sposobuje bordel po starych a ten ziadnou novou neodstranis...
Naposledy upravil(a) mirotaso dne 26 Aug 2016, 10:31, celkem upraveno 1 x.
 #246206  od Martin Ruzicka
 před 7 lety
Dobry den, prosim o info zda mate nekdo zkusenost s pripojenim MiKey na Mi5. Mam tento telefon necely mesic, poridil jsem si MiKey a telefon to vubec nezna i kdyz jsem si z techto stranek stahl odkaz, tak mi nejde nainstalovat. Mam steble verzi v7. Telefon jsem koupil v original obchode xiaomi vcetne MiKey. Telefon jsem jiz jednou zkousel znovu do tovarniho nastaveni a je to stejne.
Moc diky za info.
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 61

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat