[WCDMA=lcsh92_wet_jb9, TD-SCDMA=lcsh92_wet_tdd]
 #257985  od Johny115
 před 7 lety
Zdravim potrebujem co najskor poradit.
Telefon mi isiel normalne potom mi vypinalo aplikacie vsetky same od seba tak som restartoval telefon a od vtedy mi blika uvodne logo MI mi.com a dole je android a stale to blika neviete co s tym? Ked dam recovery mod mam ho v cinstine. Prosim pomoc.
 #257988  od mirotaso
 před 7 lety
v recovery si mozes zvolit jazyk.. na EN pohybujes sa tlacitkami volume... power je enter... alebo tam rovno cez fastboot toolkit flasni twrp... a urob wipe,..
 #257989  od Johny115
 před 7 lety
Mam tam asi 5 alebo 6 ridakov po cinski a druhy alebo 3 od vrchu by mal byt vipe emmc ale robi to furt to iste.
 #257993  od mirotaso
 před 7 lety
nezartuj zrus to... co chces robit naslepo?? spust este raz na uvode ti predsa musi dat na vyber ENG...
 #257997  od mirotaso
 před 7 lety
najlepsie urobis ak si stiahnes twrp z tabullky na 1.str akt vezie z riadku pre tvoj telefon Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a fastboot toolkit je pod tabulkou... . stiahni to do pc, rozbal jedno aj druhe... v twrp najdes subor.img ten nakopiruj do rozbaleneho adresara toolkit... prepni tel do fastboot, pripoj k pc... v pc spust instalcia twrp windows.bat 2x odklepnes a v tel ti nabehne twrp...
 #257999  od Johny115
 před 7 lety
Neni tam nic s jazykom. Taketo tam mam : Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #258001  od mirotaso
 před 7 lety
toto som este nevidel :) co to mas za telefon?? sprav to twrp podla navodu co som ti napisal...
 #258003  od Johny115
 před 7 lety
Skusim to ale az zajtra a nieco podobne sa mi uz stalo pred par rokmi este na starom mobile vysuvacke ze mi blikalo iba logo vyrobcu a zevraj to bol odpaleny software. A telefon mam redmi note 3g pro.
 #258117  od lerak
 před 7 lety
Jsi si jistý že máš tento telefon? (Xiaomi redmi note 3G pro) pod označením modelu - HNMnote 1W - a romce - lcsh92_wet_jb9
Dost se to tu plete to označení v trojkách. Nepíšeš nic o tom co máš za OS - 5,6,7 nebo v8, ani to jestli jsi už upgradoval. Jestli ano tak nějakou romku ať se ví jak postupovat. Podle mne ale nemáš tento typ mobilu jinak by stačil sp flash (instalace rekovery) ale to bys měl ještě V5ku tam bylo ještě takové to rekovery. Nevím jak u druhých telefonů končících trojkou.

tady je postup na toto rekovery -----
 #258164  od Johny115
 před 7 lety
Telefon mam tento: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a miui v8 tusim tam mam niesom si uplne isty. Pri tom flashovani cez TWRP musi byt telefon normalne zapnuty ? Lebo mne len blika uvodne logo co som pisal.
 #258197  od Johny115
 před 7 lety
A jak sa dostanem do toho fastbootu a podla toho videa by mi malo naskocit vybratie jayzku atd ale mne to spravi iba ze sa zapne a potom to zacne zas blikat.
 #258203  od Johny115
 před 7 lety
sak to som daval a mam tam tie znaky cinske a si pisal ze v zlozke twrp ma byt subor.img ja tam nic take nemam
 #258204  od mirotaso
 před 7 lety
obavam sa, ze ti neverim... :) a nebudem az kym neuvidim, nazivo, ze tvoj telefon je iny ako vsetkych nas... je mi luto... v tom pripade ti neviem pomoct...
 #258209  od mirotaso
 před 7 lety
... nebud detailista, "subor" som myslel vseobecne :) a vyskusaj este volume hore /+/ a power, mozno mas telefon horenohami...
Přílohy
Bez názvu.png
Bez názvu.png (52.9 KiB) Zobrazeno 1945 x
Naposledy upravil(a) mirotaso dne 20 Říj 2016, 21:26, celkem upraveno 1 x.
 #258210  od Johny115
 před 7 lety
to mam premenoval som to na recovery.img a skopiroval do tej yloyki klikol som na to instalacia twrp windows a zobrazila sa zelene tabulka.
 #258223  od mirotaso
 před 7 lety
neviem co si premenovaval /nic som ti nekazal/... ale ak ti nefunguje toto /cas 1:15/
tak sa ti pokazil telefon....
 #258224  od VMach3
 před 7 lety
Redmi Note 3G MTK nemá fastboot.
HLASITOST+ a ZAPÍNÁNÍ = Factory Menu
HLASITOST- a ZAPÍNÁNÍ = Recovery
Pokud nemáš TWRP recovery, měl by si mít Android 3e recovery, kde je položka wipe data/factory reset
Návod na flash pomocí PC je zde Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
mirotaso se to líbí
 #258227  od mirotaso
 před 7 lety
...este, ze si prisiel, ja uz som ho odpisal :) este mu povedz kde je položka wipe data/factory reset, ked to ma po cinsky...
 #258231  od Johny115
 před 7 lety
takto volume+ a power mi nereaguje to mi dva krat blikne to iste prve logo a potom bootovacie kde je na spodku napisane android a ked dam volume- a power tak mi to da tie cinske znaky a tam som dal tusim tretie co je emmc to mi nieco dalo zas po cinsky a vypol sa a zas zapol a furt to iste robi.
 #258236  od VMach3
 před 7 lety
Tak tě čeká flash v SP Flash Tools
 #258570  od lerak
 před 7 lety
Podle tho co jsi sem da tak máš asi opravdu HMNote 1w a v8 tam určitě nemáš ta se již instlovala jenom pře TWRP. Tak že by tam nebylo nic Čínského.

Tak že tě čeká dlouhá cesta, po nainstalování Čínské rom nainstaluješ jakou koli romku odtud kromě V8 (V7 a V6) můžeš. Pak přes ikonu aktualizace nainstaluješ TWRP. Teď než dáš V8 musíš spojit particie popis je na každé první straně aktualizace, jak je spojíš tak můžeš instalovat verzi V8. Než to vše podstoupíš zkontroluj si jestli opravdu máš tento typ, pokud máš krabici mělo by to vypadat tak to:
Přílohy
IMG_20161021_203930.jpg
IMG_20161021_203930.jpg (2.21 MiB) Zobrazeno 1899 x
 #267688  od Johny115
 před 7 lety
tak telefon isiel po flashnuti no vcera mi zacalo vypisovat ze nejake aplikacie prestali pracovat a nakoniec mi napisalo ze MIUI Launcher prestal pracovat nemohol som to ani vypnut ked som ho restartoval aj do factory reset tak furt to robilo to iste a teraz mi ukazuje len zasa bootovaciu obrazovku a nic viac no ked som chcel cez recovery teda volume up+ power tak sa mi tam objavilo par moznosti ako install wipe reboot atd. romku cz mam na pametovke a ked som ju dal nainstalovat tak mi to vypisalo failed a ked som dal wipe tak zas ze No OS co s tym moze byt je uz v koncoch ten mobil alebo sa da nejako opravit ?

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat