[WCDMA=lcsh92_wet_jb9, TD-SCDMA=lcsh92_wet_tdd]
 #217877  od SuD ml
 před 8 lety
No ja tam nainstaloval tuhle
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
http://www.miuios.cz/viewtopic.php?f=258&t=8977
naposledy jsem tam mel tu tydeni s cislem 40.0.0.0.

Mam ten Gsam Battery monitor a nejsem teda z toho vubec "moudrej" ;-) Nahodim ti nejakej obrazek nekam.
 #217901  od lerak
 před 8 lety
Tak opravdu vychází už i Stable verze což jsem nestačil ani zaregistrovat tak se omlouvám.
Verze 40.0.0 byla poslední aktualizace na V5 tuším někdy kolem vánoc 2014. Teď se nabízí otázka udělal jsi po přechodu Factory resset? Nebo se to u Stable verzí nemusí.
 #217958  od SuD ml
 před 8 lety
Ne to jsem neudelal.
Jen wipe cache.

Mobil jinak slape jak ma , o tom zadna , jen ta vydrz ;-)

Mam udelat te Factory reset ??
 #218129  od lerak
 před 8 lety
Pokud ti to šlape dobře tak ho nedělej, vesměs když se přechází na vyšší (nap. z V5 na V6 nebo V7) tak se facktory reset doporučuje. Výdrž baterie záleží jak to máš nastavené a co vše máš spuštěné na pozadí. Obrázek dej přímo do postu, dole jak píšeš pod Odeslat v levo ""Možnosti --- Příloha"" tak klikni na přílohu a tam je ""Vybrat soubor"" tak jako když vkládáš přílohu do e-mailu. Pak dáš připojit vše a dáš Odeslat.
 #221128  od Mireček11
 před 8 lety
Ahoj , ještě bych se chtěl vrátit k připojení tel. k PC přes USB .
Mám Win10 a když jsem připojit Redmi 2 1GB k PC , jen se nabíjel a vždy vyskočila hláška , že je zařízení nerozpoznáno , ovladače mám aktuální, MIUI6 . Pomohlo mi až když jsem připojil telefon přes origo kabel k nabíječce(předtim SONY) . Teď jde přesouvání souborů ,,ven - dovnitř'' ok.
 #247739  od Hagim
 před 7 lety
Ahoj, predem dám informací ze jsem úplný amatér co se týče elektroniky. Potřeboval bych poradit. Mám Redmi 3. a nechce se mi spojit s notebookem. Vůbec nic to nezakazuje jak Nb tak mobil. Poradí mi prosím někdo co mam dělat?
 #247756  od lerak
 před 7 lety
Pro: Hagim

Měl bys napsat jaký mobil máš, redmi 3 nestačí, podiv se do nastavení - informace o zařízení a zde je označení modelu.
 #247839  od Hagim
 před 7 lety
Označení je jen Redmi 3
Tak přítelkyně má stejné problém s Redmi 2 a ta má označení HM 2LTE-CU. Zjistil jsem že se to nabíjí ale nikde nic neukazuje.
 #247882  od lerak
 před 7 lety
Pokud tam máš ten to název tak tam máš snapdragon, měl by ses ptát v jiném postu který je určen pro tvůj mobil, položil jsi otázku ve vlákně pro MTK tak že rada by mohla bít pro tebe i devastující a to bych nerad. Proto tě radší odkáži na vlákno---- redmi 3/pro------ pokud tam máš to to označení. A nebo vyzkoušej jiný kablík i to už pomohlo.
 #247885  od Hagim
 před 7 lety
Taky jsem si říkal že jsem v blbem vlákně :/ omlouvám se. Jinak děkuji za snahu, přejdu do jiného vlákna i když možná už je po problému ( obchod play a stahl jsem usb driver)
 #262384  od JohnyD
 před 7 lety
Mám Xiaomi redmi note3 a neviem sa spojiť s PC /HP Pavilion/ cez USB. Najskôr mi ukazovalo napojený telefón, ale s tým, že daný priečinok je prázdny. Skúšal som u kolegu a tam v pohode zobrazilo celý obsah telefónu. Teraz sa už ale nedá pripojiť k žiadnemu počítaču. Skúšal som 5 rôznych typov. Nič. Podotýkam, že po pripojení sa spustí a normálne prebieha nabíjanie telefónu. Prosím poraďte čo robiť, alebo kam sa obrátiť. Telefón je inak plne funkčný. Nič z nižšie uvedených rád nefunguje.....
 #281004  od SamMI
 před 7 lety
¨Problém jsem vyřešil nainstalováním MIPcSuit do PC, přesto se mi někdy stane že se mi soubory nenačtou a musím připojení opakovat, nebo restartovat telefon.
 #287255  od Jooohnys
 před 7 lety
Můžete mi poradit? Jakmile propojím Xiaomi Redmi 2 s PC pomocí USB, tak se neobjeví žádné upozornění v roletce a ani nic v PC, dokonce nezazní ani zvuk v PC, že bylo něco v USB připojeno. Maximálně svítí, že se telefon nabíjí. Ale USB portem to není, když do něj připojím flashdisk, tak vše funguje. Předem děkuji.
 #297087  od marcel.ef
 před 7 lety
JohnyD píše:Mám Xiaomi redmi note3 a neviem sa spojiť s PC /HP Pavilion/ cez USB. Najskôr mi ukazovalo napojený telefón, ale s tým, že daný priečinok je prázdny. Skúšal som u kolegu a tam v pohode zobrazilo celý obsah telefónu. Teraz sa už ale nedá pripojiť k žiadnemu počítaču. Skúšal som 5 rôznych typov. Nič. Podotýkam, že po pripojení sa spustí a normálne prebieha nabíjanie telefónu. Prosím poraďte čo robiť, alebo kam sa obrátiť. Telefón je inak plne funkčný. Nič z nižšie uvedených rád nefunguje.....
Treba aktualizovať ovládač v PC. Tu máte návod, ako sa to dá:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat