Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
63
90%
NIE
7
10%
 #51057  od lukbe
 před 10 lety
To se mi taky stalo i i jsem to zde na foru psal, ted nevim jestli k této verzi nebo k minulé...
 #51099  od Gebule
 před 10 lety
Ahoj všem, teď se mi stáhla aktualizace, restart a telefon (SIII) možná zamrznul, na bílé obrazovce je androidák s bonbónama a pod ním běží čárka (jako by něco dělal) a pod ním je napsáno "Smazat dotaz" co to jeee ????? Díky
 #51100  od ingbrzy
 před 10 lety
aka aktualizacia..? 4.4.18 este nie je vydana..

a daj foto...
 #51102  od vavraCZe
 před 10 lety
On mysli asi tuto. Z ota to trva tyden stahnout

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #51104  od Gebule
 před 10 lety
Lidi jsem ÚPLNEJ začátečník, viděl jsem to u kamaráda před měsícem, tak mi to tam dal, teď mi to zahlásilo aktualizaci tak jsem to potvrdil...a hlavně potřebuju uskutečnit firemní hovory....
 #51106  od Gebule
 před 10 lety
jde mi o to jestli můžu vytahnout baterku a jestli to najede, takhle je to už přes půl hodiny a nic
 #51108  od ingbrzy
 před 10 lety
netusim co ti tam dal za ROM kamoš... opytaj sa ho odkial ju mal... ale nasa to zrejme nebude..

baterku mozes vytiahnut a skusit zapnut znova..
 #51109  od Gebule
 před 10 lety
to co mi tam dal bylo staženo odsud, protože jsem si ještě kvůli tomu dělal registraci, aby jsme to mohli stáhnout
 #51111  od Gebule
 před 10 lety
Baterka vyndaná, po zapnutí to najede k logu MI a tam to zůstane .......to znamená, že je to asi pěkně v pr... a jsem akorát nasranej
 #51113  od ingbrzy
 před 10 lety
ak mas na SD karte este zip ktory ti kamos instaloval, prepni sa do CWM a nainstaluj ho znova.. ak si s tym nevies sam poradit, obrat sa na skusenejsieho...
 #51115  od Gebule
 před 10 lety
Nevím jak na to, každopádně potřebuju volat, jdu si koupit ňákou šitku telefon....tohle už řešit nechci
 #51129  od Gebule
 před 10 lety
Jsem tu zpět, nevím jak se mi to povedlo, našel jsem si ten trojhmat, abych se dostal do té tabulky, vybral jsem install zip a normálně jsem to nechal projet. Po restartu zase naběhl andridák s bonbónama s tou samou hláškou, ale v zápětí to pokračovalo, telefon najel normálně se vším co tam bylo, hned po najetí mě to upozornilo na aktualizaci 4.4.11 (týdenní verze) mám úplnej strach to zmáčknout a potvrdit.....
 #51131  od Tituss
 před 10 lety
to je aktualna verzia tu mam ja teraz a dneska vyde 4.4.18

Odoslané z MI 3W pomocou Tapatalku

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat