[armani]
 #175969  od pec41
 před 8 lety
Zdravím po dlouhé době sem měl v plánu nainstalovat nejnovější verzi miui s číslem 7. V mobilu mám miui 5 a myslím že update 44 (mobil nabízel 50). Stáhnul sem si zde na fóru nejnovější verzi miui 7 a vložil do interního uložiště. Chtěl dát pak v telefonu update a hodilo mě to do mi-recovery. Na něco sem se omylem proklikal přes ty čínský znaky a začalo tam něco běhat na 100% (opravdu nevím co) . Od té doby se nedokážu dostat z mi-recovery. Ani boot to system ani zmáčknutí všlijakých tlačítek nepomůže. Vždy se restartuje zpět do mi-recovery. Jedině co se mi povedlo bylo smazat vše nastavení a soubory (wipe) . A dostat se do fastbootu. ZKoušel sem samozřejmě nainstalovat tu nejnovější verzi i přes mi-recovery, ale nelze protože se soubor nejmenuje update (nelze ho přejmenovat když nezapnu telefon a v pc se mi též uložiště neukazuje. Ovšem funguje mi se dostat do fastbootu a přes program mi-flash vyhledat zařízení. Ale při snaze nahodit tam nejnovší update mi to hodí error "Systém nemůže nalézt uvedený soubor.(0x80070002: execute flash_all_except_storage.bat" . A když se kouknu na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť tak se tu píše že si mám stáhnout tu čínskou romku. Ale jakmile dám stahovat tu pro svůj telefon (verze miui 6 ani nefunguje odkaz) tak u verze 5 sice začnu stahovat rychlost 80Kb/s ale po chvíli stahování selže. Tož znamená že netuším co mám dělat a su totálně zmatený.Omlouvám se jestli je to už někde napsané, ale já už si fakt nevím rady. A rád bych měl mobil co nejdříve funkční a nejlíp u updatovaný na nejnovější verzi.
 #176037  od pec41
 před 8 lety
V zásadě se tam ptal na stejnou otázku a odpověď sem tam nenašel. Je to ta verze miui 6 a po nainstalování této verze můžu dále nainstalovat miui 7 nejnovější českou verzi? :) Už su v těch verzích co kde se stahuje zmatenej.
 #176057  od pajinek
 před 8 lety
Jednodušší je to opravdu přes TWRP, ale mám obavy, že někteří budou mít problém přes Fastboot to TWRP tam dostat. Proto bych nejprve pro méně zkušené pomocí MiFlash rozchodil nejprve čínskou rom, pak i bez Obchodu Play stáhnul TWRP manager např. tady:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
nainstaloval a pak už v TWRP Recovery flashnul jakoukoli rom.
 #176182  od pec41
 před 8 lety
Já to nakonec udělal raději přes mi-recovery a jinak super všechno funguje jak má zase + mám tu poslední verzi :) . Takže dík.

Mimochodem nevíte jestli v té nové miui 7 lze přesouvat app (hry) na SD kartu? V miui 5 to nebylo a tu koukám asi taky ne takže znova mi je 30gb karta k ničemu :D .
 #176203  od Sonic1SVK
 před 8 lety
MIUI nevie presuvat APP na kartu. Na google play mas kopec aplikacii. Napr. TB alebo system app remover (root)
 #179946  od Dzizla
 před 8 lety
pajinek píše:Zkus tento MiFlash:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
mně to s ním funguje.
Stále nejde nalézt mobil.. fastboot mi svítí, zkoušel jsem resetnout mobil, ale stále neviditelný pro MiFlash :(
 #179947  od pajinek
 před 8 lety
Pokud telefon přehodíš do Fastboot režimu, pak připojíš USB kabelem do PC, tak se ti má telefon objevit jako další zařízení, a to Android Bootloader Interface. Zda jsou ovladače součástí instalace MiFlash, to netuším, žádné speciální jsem ale nemusel stahovat.Tak je to alespoň pod Win7. Pokud máš WinXP, tak tam nevím.
 #181581  od pprcekk
 před 8 lety
Zdravím mám ten samý problém jen mi ani pc nehlásí že by byl připojen....při zapínání do recovery se jakoby připojí ale hned zase odpojív pc a pak není vidět ani v pc ani v mi flash ...poradí mi někdo?
 #283737  od Rarraby
 před 7 lety
Ahoj, jak se dostat z fastbootu, když nepomáhá podržení power tlačítka (při delším stisku display zčerná, objeví se logo Xiaomi a hned zase naskočí fastboot - i několikrát po sobě), telefon se v počítači nehlásí, i po vyndání baterie naskočí fastboot a i po podržení power tlačítka s různou kombinací tlačítka hlasitosti se neděje nic?

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat