[Oznamenia]
 #172156  od Jatsa
 před 8 lety
MIUI V5 - funkcne optimalni
MIUI V6 - esteticky optimalni

Doufejme, ze MIUI V7 vrati a vypiluje funkcnost a stabilitu V5 a prida vzhled V6.

(S nejvetsi pravdepodobnosti se tak nestane a dockame se nejakeho hybridizovaneho klonu vizualniho prostredi Lollipop a posledniho iOS, ktery bude fungovat jeste hur nez V6). [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
janaltom se to líbí
 #172230  od Steelstorn
 před 8 lety
Ako su na tom custom romky a mi3 ? Uz konecne vydali ten kernel zdrojak? ak hej ako je na tom modding komunita robi sa vela veci ci je mrtvo? Take vychytavky ako dvojite poklepanie na displej na rozsvietenie ma zaujimaju atd. Nesledujem to. Dik

Sent from my HTC Desire 510 using Tapatalk
 #172350  od Steelstorn
 před 8 lety
Nevsimol som si ze je to vo vseobecnej sekcii dostal som sa sem z Mi3 sekcie, takpardon ked tak to presunte [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Sent from my HTC Desire 510 using Tapatalk
 #172536  od ONDRAAA
 před 8 lety
Minetex píše:Napsáno již do vlákna Drby o Xiaomi produktech - Miui v7 pro Čínu 13.8, Globální verze Miui v7 19.8 v New Delhi
To nějak nechápu, to jako ta globální má jiné funkce než ta čínská?
Nebo se ji opravdu chystají nejen představit, ale i uvolnit?

Odesláno z mého MI PAD pomocí Tapatalk
 #172537  od ingbrzy
 před 8 lety
13.8. predstavia Čínsku verziu MIUI 7... 19.8. oznámia čo všetko z nových funkcií nebude dostupné mimo Čínu (teda global verziu)...
Setit se to líbí
 #172538  od ONDRAAA
 před 8 lety
ingbrzy píše:13.8. predstavia Čínsku verziu MIUI 7... 19.8. oznámia čo všetko z nových funkcií nebude dostupné mimo Čínu (teda global verziu)...
Díky
A nevíš, jestli bude dostupná pro Mi Pad, případně jestli bude na Androidu 5.1.1?
A bude ke stažení ještě tento rok ?Obrázek

Odesláno z mého MI PAD pomocí Tapatalk
 #172539  od ingbrzy
 před 8 lety
o 3 dni...
Ralph se to líbí
 #172661  od muser61
 před 8 lety
Ja som strašne zvedavý na dizajn, či sa zmení úplne alebo ostane podobný.
 #172687  od prokji
 před 8 lety
muser61 píše:Ja som strašne zvedavý na dizajn, či sa zmení úplne alebo ostane podobný.
Tak si stahni téma Mee Youl 7 concept- kromě tý tapety,která mi moc teda nesedí- je to docela paráda- větší písmo, výraznější grafika ,bohatší zamykaci obrazovka ve stylu IOS9 ,trojdílná se skrytým, uživatelsky nastavitelným dolním tooolbarem...,Obrázek
 #172692  od muser61
 před 8 lety
Vyskusam tu temu, ale podla mna tak vyzerat nebude.
 #172769  od Lipi
 před 8 lety
nevíte někdo jestli náhodou nebude stream z představení? ideálně s anglickými titulkami, ale asi chci trošku moc [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #172777  od Ex:Jhon Doe
 před 8 lety
Video určitě bude, titulky bývají s odstupem spíše výjimečně, ale vyloučit se to nedá, zvláště jde-li o global launch :-) Ale konkrétní info nechtěj, zde ho nedostaneš.
 #172821  od ONDRAAA
 před 8 lety
Kdybyste někdo našel stream, tak sem určitě dejte odkaz, i na video s titulkama, prostě cokoli
Já už to nevydržím...

Odesláno z mého MI PAD pomocí Tapatalk
 #172837  od ingbrzy
 před 8 lety
Kde sledovať novinky o MIUI 7 (začiatok o 8:00 ráno)

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
resisst se to líbí
 #172840  od fatal_144
 před 8 lety
Na zive vysielanie Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť sa treba registrovat na nejakej cinskej stranke.

Nemate este iny live zdroj?
 #172841  od muser61
 před 8 lety
jn pozeram, ze musis dat svoje telefonne cislo pri registracii.
 #172844  od ingbrzy
 před 8 lety
pod videom postuju aj fotky z prezentacie....
 #172845  od fatal_144
 před 8 lety
Hej ako telefonne cislo som si vymyslel, zobralo ho ale samozrejme sa to zastavilo pri overovacom kode ktory bol poslany na to cislo :) :)

Tak nic no....

Na fotky sa mi pozerat nechce to si pozriem o dvanastej na obed nejake videa co uz urcite budu na youtube.
 #172846  od unkow
 před 8 lety
Pro sledování se dá použít i registrace na QQ (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť) - nevyžaduje ověření přes sms, jen aktivaci e-mailem.
muser61 se to líbí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 4 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat