[Oznamenia]
 #66158  od Harmonie
 před 9 lety
Jahooo píše: jestli by šlo udělat aby se v tapatalku zobrazoval počet poděkování u člověka ;-)
Proč? To ti nestačí vlastní rozum, a potřebuješ potvrzení od ostatních?
 #76934  od trollo
 před 9 lety
No hádam nebudem rýpať, ale mňa by celkom oslovilo a možno viacerých, keby mali všetci v popise povinne uvedený aspoň typ zariadenia.
Čítať o príspevky(s nejakým problémov/info) a potom sa dodatočne dopátravať o akom zariadení je vlastne reč...
Predsa len rieši sa tu vcelku dosť zariadení od rôznych výrobcov
 #76940  od ingbrzy
 před 9 lety
maju to pod fotografiou tak ako ty.. :) teda kto si to vypnil...
 #79935  od Hon7in
 před 9 lety
Myslím,že by bylo dobré kdyby bylo u hlasování o spokojenosti nutné vyplnit typ zařízení. ROM se chová na různých zařízeních různě a tak jsou informace o spokojenosti ( pro mě hodnoceni funkčnosti ) celkem neužitečné. Kdyby něco takového šlo zařídit, určitě by to ocenili i další. Díky.
 #79937  od Roman Kučera
 před 9 lety
Hodně mi tu chybí rychlý přístup na Nové příspěvky a pak na příspěvky co psal tazatel. Něco ve stylu Vaše příspěvky.

Sent from phablet
 #80205  od BoBoCZE
 před 9 lety
Četl jsem starší diskuzi o hodnocení příspěvků a zjistil jsem, že jste tu dříve měli více hodnocení než jen "děkuji". Nebylo by fajn takové hodnocení znovu přidat? :)
 #86408  od mifakm
 před 9 lety
Co založit vlákno (řízené adminy) s videonávody. Například demontáže, výměny, postupy...

Co jsem se díval, tak různých videonávodů tady na fóru koluje celkem hodně, jen jsou různě porozhazované v jednotlivých vláknech a uživatel je těžko najde.
Jahooo se to líbí
 #86469  od Majkl88
 před 9 lety
Já bych zas měl návrh, aby každému nově se registrujícímu automaticky přišla zpráva s FAQ už jen protože je tu nespočet dotazů na nefungující googl play

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
Bobek se to líbí
 #87514  od Bobek
 před 9 lety
Ja bych navrhoval vytvoření Black listu kvuli prodejum na bazaru.

Několikrát se mi stalo, ze se prodavane veci vratili zpet.

Stoji me to poštovné a mesic mam prodávanou vec pryc. To se mi opravdu nelíbí.

Chtelo by to neco vymyslet.
 #87523  od Bobek
 před 9 lety
Odpověď hodná tvé inteligenci, děkuji ;)
 #87743  od Majkl88
 před 9 lety
No to ti teda dekuju .. Až tě ty nepřevzetý dobírky budou stát větší kačky, tak si to možná rozmyslíš

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #88895  od ingbrzy
 před 9 lety
v6 ma svoje vlakno... len ludia ho ignoruju...
 #89299  od slavekve
 před 9 lety
Takže bohužel když se chci něco dozvědět o zkušenostech s novou verzí MIUI 5 tak musím pročítat 95% příspěvků o MIUI 6, které mě v tuto chvíli vůbec nezajímají. To je stejné, jako by se diskutovalo v jednom vlákně o novinkách ve win7 a win8. Ale jinak si vážím vaší práce tady na foru.
kaspy se to líbí
 #89301  od ingbrzy
 před 9 lety
nasledujuca verzia bude rozdelena... teraz to uz nema zmysel...
kaspy, slavekve se to líbí
 #89444  od ingbrzy
 před 9 lety
tapatalk - menu - otvorit v prehliadaci...
 #90614  od Tituss
 před 9 lety
Neviem preco ale ked taham verziu novej romky tak mi to taha iba zopar kb/s aktualne taham poslednu MIUI6 verziu a ide mi to 50kb/s pritom bezne rychlost z inych webov sa pohybuje okolo 2mb/s nemoholi by ste viuzivat nejaky iny hostin ako napriklad mega, ulozto, stiahnito co ja viem co proste hocico kde by sa dalo stahovat nejakou lepsou rychlostou lebo ten download je fakt otrasny a co som si vsimol nerobi to len mne
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 25

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 3 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat