[Oznamenia]
 #104289  od ingbrzy
 před 9 lety
robi to Tapatalk plugin po aktualizacii... snad to v dalsej aktualizacii opravia...
 #105630  od ingbrzy
 před 9 lety
od McAfee nam nic neprislo.. :)
 #106779  od vorelbus
 před 9 lety
Dobrý den, jsem úplným nováčkem s MIUI. Už při nastavování jsem zjistil, že je to naprosto dokonalý systém a děkuji za něj :-). Nevím co by se tu dalo vylepšit, protože na fóru jsem se ještě nezoirentoval. Ale docela mi tu chybí poradna a komunikace o konkréních telefonech. I když nevím jsestli zrovna toto sem patří.
A vlastně i to je důvod proč jsem vás vyhledal. Mám XIAOMI REDMi Note 4G a mám docela mizerný příjem wifi signálu. Nevíte nějakou možnost nastavení, vylepšení? Nebo je to celkový problém telefonu, či jsem zase vybral špatný kus, jak je u mě obvyklé?

Děkuji
Pavel
 #106781  od ingbrzy
 před 9 lety
otvor si titulnu stranku Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #107033  od ferrari
 před 9 lety
uz je zimny cas, nastavte to niekto aj na serveri ;)
(toto pisem o 23:36)

Edit: tak uz nic
ale mohlo by sa to snad nastavovat samo a nie, ze si to clovek musi v nastaveniach profilu upravovat sam
 #128468  od Comby
 před 9 lety
Už dlhšie pozorujem, že keď spustím počítač a potom firefox a prezerám web, všetko je ok. Potom prídem na muiuos.cz a vytuhne mi na pár sekúnd počítač (java script?). Každá ďalšia návšteva na tomto webe je ok. Robí to vždy len pri prvej návšteve tohto webu po zapnutí počítača. Na mobile je to ok. Kde môže byť chyba?
 #128478  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
Neuškodí promazat dns cache (flushdns), popř. zkus na chvíli zakázat java script, ať vidíš, jestli je to opravdu java scriptem. Na vině ale může být i nějaký doplněk v prohlížeči a určitě zkus, jestli se problém váže k tvému preferovanému prohlížeči nebo jestli se tak děje i v alternativách.
 #129883  od Richi_21
 před 9 lety
Neviem či sa to už neriešilo, ale skúsim...nerozmýšľali ste pridať k downloadu príloh aj možnosť QR kódu? kedže v je MIUI aj skvelá apka Skener, pre tých čo prehliadajú tento web na PC. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť :) :D
 #142923  od ingbrzy
 před 9 lety
Mozes skusit nejaky doplnok pre browser...

~Tapatalk~
 #142927  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
sohun píše:slo by udelat nejake dark theme na foru? strasne me ta bila barva vypaluje oci :D
Doinstaluj si do PC Maxthon a tam si můžeš přepnout barvy dle libosti, nebo choď přes Tapatalk a přepni si na tmavý režim.
 #150100  od matyzjex01
 před 9 lety
Na vršku fóra mám tento nápis:
Obrázek
(Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)
 #150114  od ingbrzy
 před 9 lety
matyzjex01 píše:Na vršku fóra mám tento nápis:
Obrázek
(Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)
ano, sposobil to posledny update tapatalk pluginu.... snad to opravia coskoro...
 #150233  od Pancho159
 před 9 lety
Ex:Jhon Doe píše:Přistupuješ přes webové rozhraní nebo přes Tapatalk?
V Tapatalku stačí kliknout na příspěvek a vlevo nahoře pod třema tečkami vybereš Poslat zprávu autorovi...
Přes web
 #150630  od patashon
 před 9 lety
Možná to sem nepatří, ale všiml jsem si na této stránce upozornění pro Redmi na přepnutí v nastavení optimalizace RAM ve vývojářovi na "vypnutá". Platí to i pro Redmi 2 s 1GB?
Díky za odpověď
 #150631  od ingbrzy
 před 9 lety
ano.. a nie, nepatri...

~Tapatalk~
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 25

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat