[Oznamenia]
 #26443  od o.n.y.x.
 před 10 lety
Nemusis mit na tapatalk ucet, staci se prihlasit sem pod acountem na miuios.cz

Tapatalk
Naposledy upravil(a) o.n.y.x. dne 22 Lis 2013, 15:36, celkem upraveno 1 x.
 #27338  od lukbe
 před 10 lety
Stává se mi že když si prohlížím zprávy a nebo něco vyhledávám tak mi tapatalk spadne.  Nevíte čím to??

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #27341  od sejvi
 před 10 lety
Já jsem na Tapatalku často a vše v pořádku, tedy žádné padání... Mi2S 32GB

«odesláno z mobilu»
 #27344  od lukbe
 před 10 lety
No ja jsem si dal téma příslušenství mi2 a tam jsem si chtěl něco vyhledat tak mi to našlo příspěvky a když jsem je otevíral tak se tapatalk jako by restart a musel jsem to hledat znova...
Zkusil jsem i smazat data aplikace a to nepomohlo tak přeinstalovat a to taky nepomohlo.
Používám verzi pro no a když teď čtu komentáře na play tak to padá více lidem...

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) lukbe dne 27 Lis 2013, 20:38, celkem upraveno 1 x.
 #27351  od sejvi
 před 10 lety
Já používám verzi free a vše v pořádku, zatím...

«odesláno z mobilu»
 #30941  od Juris07
 před 10 lety
Nevím, jak vám ostatním funguje a jste spokojeni s Tapatalk, tak zakládám toto vlákno a zároveň se ptám:

Pozoruje taky někdo, jakési zpomalení, či špatně fungující načítání příspěvků..?

Používám stále 2.verzi, protože jsem si na ni již zvykl, za toho skoro tři čtvrtě roku, co mám MI2, i když mám koupenou i 4, kterou jsem taky zkoušel, ale nějak mi ta 2 vyhovuje prostě vice.
Celkové podivné chování pozoruji jak v dnešní, tak i v minulé verzi MIUI , tím to nebude.
Častokrát, když chci otevřít nějaký nový, nepřečtený příspěvek, ten se stále načítá, načítá.. Teprve, když dám obnovit, tak hned naskočí, zvláštní.. Až po chvíli na mě vyskočí hláška, že se nepodařilo připojit k fóru.. blabla..
Dříve mi to nedělalo, vše se otvírálo hned a vcelku rychle.
Většinou jsem na Wi-Fi, ale ani na datech jsem s tím dříve neměl problém.
V Tapatalk 4 to není o moc lepší..

Díky za případné reakce. ;)

Edit: tak jsem zkoušel ještě Android Forum a XDA-Developers a tam to litá jak z praku, tak nevim :-\




Odesláno z mého MI2 32GB pomocí Tapatalk 2
Naposledy upravil(a) Juris07 dne 20 Pro 2013, 20:26, celkem upraveno 1 x.
 #30942  od djha53k
 před 10 lety
Ja mam nejakou free verzi Tapatalku a vse ok. Nic sem zatim nepozoroval a používám taky Mi2S ;)

Mi2SC 32GB(3100mAh) z Tapatalk
 #30947  od B3!CrAZy
 před 10 lety
Mám koupenou Pro a jenom na MIUI foru je to neskutečně pomalé. Všechny ostatní fora to zvladá bleskově.
 #30949  od ingbrzy
 před 10 lety
coskoro spustime nove forum ktore je zalozene na phpbb3... verime, ze tato zmena nam vsetkym prospeje... :)
 #30953  od Juris07
 před 10 lety
Omlouvám se za zakládání nového vlákna, taky jsem si to mohl dohledat a napsat to sem rovnou :)
Každopádně díky za info a budu doufat v brzké zlepšení.

Odesláno z mého MI2 32GB pomocí Tapatalk 2
 #31360  od Juris07
 před 10 lety
Nevím čím to, ale již 2.dnem pozoruji výrazné zrychlení při procházení příspěvků v Tapatalk. Zatim spokojenost, musím to zaklepat :D

Odesláno z mého MI2 32GB pomocí Tapatalk 2
 #31469  od machura
 před 10 lety
Nevím proč ale jelikož jsem musel z jiných důvodů udělat miflash teď tapatalk po znovu nainstalování běhá dobře :-D

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
 #32270  od Ferry
 před 10 lety
Nelze se připojit na forum....stále načítá. Kde může být problém? Jiná fora jdou ok.
 #32273  od VMach3
 před 10 lety
Občas se to stává, pomůže odebrání a opětovné přidání fóra do Tapatalk

z telefonu
 #32274  od Juris07
 před 10 lety
Taky jsem tady nedávno ohledně pomalého načítání příspěvků psal, ale již cca týden max spokojenost.. tuk tuk :)

Odesláno z mého MI2 32GB pomocí Tapatalk 2
 #32277  od Ferry
 před 10 lety
Pomohlo....díky VMach3

Odesláno z mého Hongmi
 #36561  od Sterver
 před 10 lety
Ahojte

Je teraz nejaký problém s tapatalkom, resp. dá sa Vám cez Tapatalk pripojiť na miuios.cz?

Mne to od včera večera píše iba "Pripájanie k serveru..." a ďalej nič.
Je to zaujímavé, pretože včera mi ešte chodili notifikácie o odpovediach, no keď som notifikáciu rozklikol (teda otvoril), hodilo tam nejakú chybu so spojením. Keď som potom išiel manuálne cez apku a vybral miuios.cz, "Pripájanie k serveru...". Skúsil som odstrániť a pridať účet, no pridať ho nedokážem, pretože sa nepripojí.

Samozrejme ostatné fóra idú tak ako majú.
Díky
 #36568  od FlashySlash
 před 10 lety
Zdar, ja som teraz cez tapatalk na miuios.cz a všetko funguje ako má, vyskúšaj odstrániť a potom znovu pridať konto miuios.cz v tapatalku.

Odoslané z Hongmi.
 #36587  od Sterver
 před 10 lety
Díky za odpoveď i keď:
Sterver píše:...Skúsil som odstrániť a pridať účet, no pridať ho nedokážem, pretože sa nepripojí...
:D

Ale ešte som teda skúsil toto:
1. Vymazanie konta (už nieje priradený používateľ)
2. Vymazanie cache Tapatalku
3. Reboot
A nezmenilo sa to.

Obnovenie fungujúcej zálohy TB taktiež bez výsledku.
 #36597  od FlashySlash
 před 10 lety
Tak asi jediné čo ti zostáva je vyskúšať preinštalovať aplikáciu ;-).

//Edit: pokúšal som sa aj niečo vygoogliť, ale všetko to čo som pozeral bola chyba serveru :-\.

Odoslané z Hongmi.
 #36617  od Sterver
 před 10 lety
Už to ide... Netuším ako, prečo. Nič som nemenil, neskúšal viacej.
 #49665  od dakadam
 před 10 lety
- zobrazení aplikace mám nastaveno na bílý text na černém pozadí kvůli dobré čitelnosti. Zobrazení Widgetu jsou ale světle šedá písmenka na bílém pozadí. Čitelnost je tak podstatně horší
- sice je možné nastavit velikost písma, ale jak v aplikaci, tak ve Widgetu se mi to neprojeví.

Je problém u mě, nebo v aplikaci? Používám Xiaomi Mi2S
 #50054  od strom
 před 10 lety
Tapatalk nezobrazuje některé přílohy? Třeba ta MiKey apk se mi nezobrazuje, musel jsem přes prohlížeč. V nastaveni jsem nenasel, ani vymazání dat a pak ani opětovná instalace nepomohla.
 #55296  od Ja_som
 před 10 lety
Ja mám podobný problém ako Stever. Na fórum sa mi síce dostať dá, ale 'Pripájanie k serveru...' trvá cca minutku, dve. A keď spustím tapatalk, tak sa MIUCzech-Slovak tvári, že nie sú žiadne nové odpovede v sledovaných témach, ale keď otvorím fórum, tak zrazu zistím, že nové príspevky tam sú...

Sent from my tablet. Odoslané z môjho tabletu.
 #55298  od ingbrzy
 před 10 lety
Odober a znova pridaj forum..

~Tapatalk~
Ja_som se to líbí
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat