[Oznamenia]
 #21616  od pizuu
 před 10 lety
Prestne ako píše Victor...
Nastavit filter v maily, nech to hned maže.

Mi2 32GB (tapatalk)
 #21624  od sejvi
 před 10 lety
Nastavit v postaku pravidlo na smazani zpravy upozorneni se mi zda jako spatne reseni...

Ja jsem si upozornovani v Tapatalku VYPNUL a chodi mi jen na email. ;)
Přílohy
2013-10-11 15.07.00.png
 #21633  od hreba
 před 10 lety
Stanley:

Díky za info aspoň to vim ze to proste neudělám.

Pravidlo v mailu je tedy opravdu jediné řešení. Skoda, ze to forum neumi nastavit.

Odesláno z mého GT-N7100
 #21854  od d.-.k
 před 10 lety
[quote="hreba"]
Stanley:

Díky za info aspoň to vim ze to proste neudělám.

Pravidlo v mailu je tedy opravdu jediné řešení. Skoda, ze to forum neumi nastavit.

Odesláno z mého GT-N7100
[/quote]

Nazdar,

Nie je to tak, že notifikácie mailom sa dajú vypnúť len cez web rozhranie?
Obrázek

Odoslané z môjho MI 2
 #21973  od hreba
 před 10 lety
Nie je :) Protoze to mam od prvopocatku vyply a furt to chodi... Bude to systemem fora, nikde jinde mi to nedela...
 #22262  od Mart78
 před 10 lety
Obrázek
Nějak se mi tam nezobrazují novější updaty, problem u mě nebo ne?

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk 4
 #22336  od ingbrzy
 před 10 lety
U mna ok..  Skus sa odhlasit a prihlasit...

Obrázek

~Tapatalk 4~
 #22341  od sejvi
 před 10 lety
U me taky vse v poradku... ;)
Přílohy
2013-10-18 08.28.08.png
 #23023  od WerakuluS
 před 10 lety
Stále mám problém. Chvilku to jde a pak zas ne. A nepřipojí se k serveru. Mám tam nastaveno více webu a jen s Miui to blbne :(
 #23360  od m-i-
 před 10 lety
Děje se to jenom mně nebo na to někdo má řešení? V mobilním Tapatalk vidím v textu odkazy, např. v Hospoda téma Levný číňan... na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a další, ale rozkliknutím se do mob.prohlížeče nezkopíruje bezprostředně ta zobrazená url, nýbrž nějaký jiný odkaz, který "nejde zobrazit". Při prohlížení téhož příspěvku přes PC prohlížeč však odkazy fungují jak očekávám. Tapatalk jsem kvůli tomu i odinstaloval a nově nainstaloval dnes nejčerstvější verzi z Google Play a žádná změna k lepšímu.

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) m-i- dne 27 Říj 2013, 23:48, celkem upraveno 1 x.
 #23365  od mar72
 před 10 lety
Momentálně jedu na CyanogenMod ale při otevření odkazu z Tapatalku přes nativní browser se děje to co popisuješ, otvírá se nějaký jiný odkaz a nejde otevřít, když ho ale nechám otevřít v Opeře tak se normálně otevře to co má. Zkus jiný prohlížeč :)
 #23375  od m-i-
 před 10 lety
Dělá mi to stejné nativní prohlížeč i Baidu. Namátkou zkoušené odkazy v jiných fórech jsou OK.

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #23378  od ingbrzy
 před 10 lety
nefunguju iba odkazy v hospode na cinske stranky... neviem preco ale ostatne idu ok...
 #23425  od ujoslav
 před 10 lety
Mne teda dlhodobo blbnú aj odkazy vo vlákne "príslušenstvo k Mi2". Hlavne na dx.com
 #24415  od sejvi
 před 10 lety
Jelikoz jsem si pred mesicem a pul koupil placenou verzi TAPATALK 2, kterou autori nedavno zpristupnili FREE, tak jsem nelenil a pozadal jsem o vraceni penez a dnes mi byla zastka 59,99Kc pripsana na mem ucte. ;) Preci nebudu platit za aplikaci, ktera je ted ZDARMA! :D

Staci kliknout v google play na NASTAVENI / ME OBJEDNAVKY, vyhledat Tapatalk u nej kliknout na NAHLASIT PROBLEM, vybrat CHCI POZADAT O VRACENI PENEZ...
Přílohy
tap02.jpg
tap01.jpg
 #24427  od ujoslav
 před 10 lety
Ďakujem za tip. Požiadal som aj o prachy za Swiftkey for tablet, keďže od stredy je už len jedna univerzálna klávesnica na telefóny aj tablety a ja som za ňu zaplatil dvakrát.
 #24431  od dudilek
 před 10 lety
Tiež som 2x platil za Tapatalk a 2x za swiftkey :)

edit - tak za swiftkey mi uz dosiel mail, ze urobia vynimku a peniaze vratia, za tapatalk zatial nic, ale mam pri nom cenu 23 HKD, zeby hongkongske dolare? :)
Naposledy upravil(a) dudilek dne 08 Lis 2013, 16:43, celkem upraveno 1 x.
 #25365  od ujoslav
 před 10 lety
Tak mne zamietli Tapatalk aj Swiftkey. Vraj som to mal stihnúť odinštalovať do 15 mintút (vyjadrenie Google).
Ešte vraj môžem kontaktovať vývojára, ten môže udeliť výnimku.
 #25382  od dudilek
 před 10 lety
Mne jednu platbu už vrátili, bohužiaľ neviem za čo, 1.99€. Druhú žiadosť asi neakceptovali.
 #26422  od djha53k
 před 10 lety
U hodne lidi tu vidim, ze pisou z Tapatalku.
Tak jsem si na tapatalk.com udelal ucet, ale tam to po me chce vytvorit nejaky forum, ci co ???

Jak se tapatalk nastavuje, abych mohl i psat tady na foru a nejenom cist?
Dekuji.
 #26429  od ingbrzy
 před 10 lety
nainstaluj si aplikaciu Tapatalk z Google Play a daj vyhladat nase forum...
 #26432  od djha53k
 před 10 lety
ano to sem udelal. jenze muzu jen cist, nema zadny tlacitko na psani.
 #26436  od djha53k
 před 10 lety
wayne: zas az tak uplne blbej snad nejsem :-[
Dyz pustim tapatalk, tak vlevo nahore jsem prihlasenej, teda aspon to tam pise.
Otazka ale asi je, esli to je prihlaseni na tapatalk nebo na forum? ???

Edit: aha ,takze to bylo prihlaseni na TT web ucet nikoliv forum, chjo du se posypat popelem :(
Naposledy upravil(a) djha53k dne 22 Lis 2013, 15:09, celkem upraveno 1 x.
 #26437  od wayne
 před 10 lety
1. kliknes na forum (MIUI CZ/SK)
2. kliknes na menu (hore vlavo tri pruzky)
3. ja som prihlaseny ja mam hore vpravo ikonky sprava moznosti/odhlasit/profil, prihlasoval si sa aj tam?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat