[Oznamenia]
 #10367  od kikic
 před 10 lety
Vymazal jsem data aplikace a ted je v pohodě.
 #10368  od Kubahb
 před 10 lety
Me i v nove verzi stale blbne sekce Neprecteno .. zadne neprectene vlakno se mi tam nezobrazuje .. Dal jsem mazani dat a znova se na forum pripojil, bez vysledku ..
 #10369  od kikic
 před 10 lety
Jj tohle dělá snad pořád,ale někdy se na nepřečtená chytne,ale po dnešní aktual.nešla vůbec.
 #10474  od ingbrzy
 před 10 lety
po dnesnom update tapatalk 4.0.23 a opatovnom pridani fora to uz vyzera byt opravene.. :)
 #10750  od ingbrzy
 před 10 lety
S dnesnou 4.0.24 zatial vsetko funguje :-)

~Tapatalk 4~
 #10765  od Xpell
 před 10 lety
Já jsem nikdy žádnej problém neměl.Teď mám verzi 4.0.23

<<Xiaomi Mi2s 32GB>>
 #10785  od wayne
 před 10 lety
Ja som odoberal len pri presune na miuios.cz inak mi tapatalk pristup funguje z mobilu aj z ipadu bez problemov aj z platenej verzie aj z bety...
 #10875  od Benny
 před 10 lety
[quote="mar72"]
Teď nemám čas, chtěl jsem to natočit na video. Problém je v přihlášení, nainstaluji, nejsem přihlášej, funguje, přihlásím se taky funguje, ukončím Tapatalk a když se chci znovu podívat co je nového tak už to nejde. Nevím proč to dělá jen někomu ale dělá to aspoň u mě každá verze po 4.0.20.
[/quote]

Mam stejny problem
 #10928  od m-i-
 před 10 lety
Tapatalk 4 beta: funguje vám Hledání? Mně se to chová, jako bych měl filtr "jen v mých postech", i když je tam šedě "Kdokoliv"
 #10929  od Vavroch
 před 10 lety
Ano, chova se mi to stejne spatne, jako tobe.

Mi2s 32GB + 3100mAh battery
 #10933  od m-i-
 před 10 lety
Hm, škoda. A může někdo potvrdit, zda v jiné verzi než 4 beta je ten filtr  hledání ok?
 #10986  od Robo111
 před 10 lety
U mna v klasickom tapatalk ok.

Odoslané z ASUS Transformer Pad TF300T cez Tapatalk 2
 #11988  od lukbe
 před 10 lety
Me se ted zacalo delat ze kdyz dam v tapatalk dorucenou postu tak se tam ukaze to kolwcko indikujici nacitani a po chvili me to jakoby hodi na zacatek programu tak kliknu na miui a uz tam mam tu postu. Nevite nekdo co stim ??

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk 4
 #12142  od Vavroch
 před 10 lety
Jde vam pres Tapatalk zakladat nova vlakna ? Me pouze prispivat do jiz existujicich.
 #12199  od m-i-
 před 10 lety
Založit nové vlákno (ikona Tužka nahoře) mi dovolí v Bazar/Prodej ; v různých nahodilých jiných ne. Tapatalk 4 beta z 3.8.
Naposledy upravil(a) m-i- dne 06 Aug 2013, 21:46, celkem upraveno 1 x.
 #12202  od m-i-
 před 10 lety
[quote="m-i-"]
Tapatalk 4 beta: funguje vám Hledání? Mně se to chová, jako bych měl filtr "jen v mých postech", i když je tam šedě "Kdokoliv"
[/quote]
Po aktualizaci z 3.8. už funguje
 #12799  od lukbe
 před 10 lety
Pred 14 dny jsem si stahnul tapatelk v play zdarma a ted uz tam je jen naka verze za 99,- co se stalo s tou verzi zdarma ??

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk 4
 #12800  od ingbrzy
 před 10 lety
Ta bola Tapatalk 4 Public Beta...  Ta uz presla do finalneho stadia a je spoplatnena tak ako verzia predtym..



~Tapatalk 4~
 #12814  od lukbe
 před 10 lety
a je v  te plne verzi je uz opraveno to jak jsem psal viz .:
[quote="lukbe"]
Me se ted zacalo delat ze kdyz dam v tapatalk dorucenou postu tak se tam ukaze to kolecko indikujici nacitani a po chvili me to jakoby hodi na zacatek programu tak kliknu na miui a uz tam mam tu postu. Nevite nekdo co stim ??

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk 4
[/quote]

???
Naposledy upravil(a) lukbe dne 10 Aug 2013, 10:12, celkem upraveno 1 x.
 #12820  od stanley210
 před 10 lety
Malá technická: Nevíte někdo,jak nastavit,aby mi nechodilo upozornění z fóra na email?Jedu přes tapatalk a ten mě upozorňuje sám,takže cokoli je novýho,tak mě upozorní jak email,tak tapatalk.Na foru v nastavení jsem povypínal vše co šlo v položce upozornění,a přesto mi to chodí na mail pořád.

Odesláno z Mi2 Tapatalk
 #12822  od ingbrzy
 před 10 lety
Tvoj ucet - upozornenie - odhlasit z odberu a vyber vsetky temy...


~Tapatalk 4~
 #12828  od lukbe
 před 10 lety
A je v te plne upraveno to nacitani dorucene posty ??

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk 4
 #12830  od ingbrzy
 před 10 lety
U mna funguje korektne... :-)

~Tapatalk 4~
 #13337  od ingbrzy
 před 10 lety
Tapatalk 4 Final teraz vo vypredaji za 0.75.-€... :-)


Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť



~Tapatalk 4~
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat