[Oznamenia]
 #13418  od stanley210
 před 10 lety
Ahoj,funguje na tapatalk karma?Nikde ji nevidím :-D Myslím tedy udělování,ne zobrazení.Díky

Odesláno z Mi2 Tapatalk
 #13419  od quajak
 před 10 lety
Ač je to blbý dolar, tak jim za stejnou aplikaci nebudu platit dvakrát. Warez here i come

Odesláno z mého MI 2S
 #13423  od ingbrzy
 před 10 lety
[quote="stanley210"]
Ahoj,funguje na tapatalk karma?Nikde ji nevidím :-D Myslím tedy udělování,ne zobrazení.Díky

Odesláno z Mi2 Tapatalk
[/quote]

Nie....

~Tapatalk 4~
 #13431  od dudilek
 před 10 lety
Karma nie, poďakovanie udeliť ide, ale na iných fórach
 #13712  od Lion
 před 10 lety
Díky za tapatalk , super

Odesláno z mého Xperia Arc S
 #14158  od ingbrzy
 před 10 lety
Podakovania su uz aktivne aj na Tapatalk... :)
 #14205  od midolek
 před 10 lety
mám tapatalk beta verzi. Jaký je rozdil oproti final verzi co je ted v akci na GP?

MI2s
 #14623  od sejvi
 před 10 lety
Existuje nejaky trik, respektive jak si koupit TED v akci (20Kc) aplikaci TAPATALK 4, kdyz mam mi2s na ceste a HTC Desire S neni s touto aplikaci kompatibilni...? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Rad by jsem usetril a je mozne, ze pristi tyden co mi prijde mi2s, tak uz nebude v AKCI.
Přílohy
tapatalk.jpg
 #14632  od sejvi
 před 10 lety
Bohuzel na HTC Desire S nemam ROOT.  :-\
 #14634  od Victor
 před 10 lety
Půjč si něčí kompatibilní mobil, přihlas se na svůj účet, kup Tapatalk, smaž účet.  ;)
 #14636  od Victor
 před 10 lety
No fajn, tak jsem taky neodolal výhodné ceně a upgradoval z 2. Na Tapatalku mám účet, tak jsem si říkal, že přechod bude bezbolestný a rychlý. Všechna fóra se mi načetla, ale bez přihlašovacích údajů.  ??? A co hůř, na MIUI fórum to přihlášení nežádá, ale načte se jen prázdná stránka. Tak a co teď?  :-\
 #14639  od ingbrzy
 před 10 lety
Odober a pridaj znova...

~Tapatalk 4~
 #14643  od kjiri
 před 10 lety
Co třeba koupit to z PC?

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk 4
 #14644  od sejvi
 před 10 lety
Pres PC to nejde, viz PRINT SCREEN vyse...
 #14668  od Victor
 před 10 lety
[quote="ingbrzy"]
Odober a pridaj znova...

~Tapatalk 4~
[/quote]
To sice pomohlo, ale myslel jsem, že Tapatalk ID si ukládá i přihlašovací údaje. Tak je zas budu muset někde vyšťourat.  :( Mám jich docela dost.
Nemůžu si pomoct, ale dvojka mi přišla taková uživatelky přívětivější. Tady se musím pořád vracet do menu, překlikávat... Mno... už jsem byl zvyklý, možná se ještě k ní vrátím.  ;)

Proč se mi nezobrazují avatary, ale jen takový smajlík?
 #14669  od dudilek
 před 10 lety
Tapatalk heslo neukladá.
Na mobile som sa vrátil k 2ke, na tablete mám 4ku. Tak mi to vyhovuje :)
 #14671  od Victor
 před 10 lety
A jak je to s tím avatarem? Ve dvojce je na to zatržítko "Zobrazit avatar", ale ve 4 ho nevidím.

EDIT: Tak už se mi zobrazují. Ale musel sem nastavit "Věřím této aplikaci".
Naposledy upravil(a) Victor dne 22 Aug 2013, 13:44, celkem upraveno 1 x.
 #14788  od wayne
 před 10 lety
Skoda ze na Androide to nie je ako na iOS. Tam sa tapatalk aktualizoval sam na stvorkove UI a nemusel som si kupovat novu verziu, dostal som kompletny revamp aplikacie. Zamrzi...

Ale to len taka pikoska, kym stiham beriem 4rku aj na android ;)
 #14794  od dudilek
 před 10 lety
Tak to ja som rád že to tak nie je, nové UI zo 4ky na mobil nechcem. :)
 #17697  od stanley210
 před 10 lety
Jak odstranit zprávy přes Tapatalk?Vždycky když promažu zprávy,ať odeslané,nebo přijaté,tak se mi po aktualizaci objeví znovu a ne a ne smazat...
 #17820  od Vavroch
 před 10 lety
Musi byt plna podpora TapaTalku i na strane fora. Tudiz to neni veci pouze appky.
 #17896  od davfiala
 před 10 lety
[quote="stanley210"]
Jak odstranit zprávy přes Tapatalk?Vždycky když promažu zprávy,ať odeslané,nebo přijaté,tak se mi po aktualizaci objeví znovu a ne a ne smazat...
[/quote]Chyba na tvém přijímači. Mě to na Tapatalk 4 jde.
 #17898  od stanley210
 před 10 lety
Nevim,všechny se vymazou, ale když zapnu Tapatalk znovu,tak tam mam opět vsechny...
 #18322  od hreba
 před 10 lety
Zdravím, kdo mi poradi, jak nastavit upozornění na odpovědi v tématu, abych dostával jenom push notifikace a zároveň nedostával maily? Jde to jinak nez filtrovat příchozí e-maily?

Odesláno z mého GT-N7100
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat