[Oznamenia]
 #85803  od qayl
 před 9 lety
Nevím jak ty čísla vznikají, ale i kdyby to bylo třeba 280 tisíc, je to nic. Pořád by to bylo půl procenta. Takže se s náma nikdo bavit nebude. Ale 17 milionů mi2 v Číně určitě neleží hromadně v šuplících, něco bude už samozřejmě v křemíkovém nebi, ale jinak myslím, že jsou všechny používané, byť třeba změnili majitele. A určitě si všichni nemyslí, že jsou socky s vykopávkou. Ale ať Xiaomi dělá, jak myslí.
 #85849  od dussoft
 před 9 lety
Je to krásně "obšlehnutý" iOS pro iPhone, včetně toho "debilního" kalendáře, kdy z pohledu "základu" nevidíte konkrétní události pro jednotlivý dny, ale jen "nic neříkající TEČKY".....
Jinak.... ještě, že Xiaomi dodává tak výkonné baterie, protože "věčně bílé" pozadí -žere- baterku více než je zdrávo ;-)
(někdy si řikám, že ten Samsung Note měl určité věci lépe "vychytané" (jako např: gesto na kontakt zleva->do prava = volání, naopak = psaní SMS apod...)
 #85858  od strom
 před 9 lety
Hezky jsi na nás mrknul, ale u LCD displeje je vcelku jedno, jestli zobrazuje bílý text na černém pozadí nebo opačně. Podsvícení musí svítit v obou případech a spotřeba je "stejná" ;) LCD displej si může dovolit mít pozadí bílé kdekoliv chce, což by AMOLED displeji zase tolik nesvědčilo. Vše má svá pro a proti...
Vestrunka se to líbí
 #86246  od aldabubo
 před 9 lety
Možná už to tu někde je, ale pro oživení přikládám termíny zavedení MIUI V6 pro jednotlivé modely: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #86353  od mifakm
 před 9 lety
Nevím jestli se to tu řešilo, tak se předem omlouvám.

Jak to bude s případným přechodem na MIUI v6? Bude nutné Wipe a tedy ztráta dat, nebo proběhne pouze klasický páteční update ?
 #86618  od Grysh
 před 9 lety
Kdy prosím vyjde MIUI v6 v češtině pro WCDMA Mi3 64GB? Dnes ho budu kupovat tak abych zbytečně teď nenainstaloval spoustu věcí a za pár dní znovu. Četl jsem něco o 29. srpnu ale to je asi jen v angličtině. Dík.
 #86619  od ingbrzy
 před 9 lety
Tento piatok... :-)

~Tapatalk~
 #86620  od Grysh
 před 9 lety
Kompletně v češtině od Vás? :) Děkuji za rychlou odpověď.
 #86644  od Sonic1SVK
 před 9 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť plan vydavania aktualizacii na V6
 #86651  od ingbrzy
 před 9 lety
dejv píše:Jen se ujistuji.. Takze je to uz na 100% tento patek ?

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
dejv se to líbí
 #86733  od Grysh
 před 9 lety
Chlapi ještě jeden dotaz, neztrácím nárok na reklamaci, když aktualizuju na MIUI v6? Dík.
 #87227  od Petull
 před 9 lety
No ja neviem.. ja sa na cele v6 asi vytentoto. Nedávno som si neprozreteľne aktualizoval tablet na android v 4.4 a odvtedy mam akurat nervy. :/
Flash nefunguje skoro nikde, bootloader zablokovaný, takže downgrade sa urobiť nedá, laguje to, využitelná plocha je oproti predchádzajúcej verzii menšia.. no des... :(
 #87231  od VMach3
 před 9 lety
Nemůžeš přece soudit systém nejakého zařízení podle systému jiného zařízení. Na Xiaomi možnost downgrade máš v případě že nový systém nebude vyhovovat.

z Mi 3W
Vestrunka se to líbí
 #87236  od Petull
 před 9 lety
A nieje to tak s Kit Kat-om všeobecne? Každopádne, zatiaľ som spokojný aj s týmto čo mám. Už som sa pár krát z nedočkavosti popálil tak uvidíme. Nechám sa prekvapiť. ;)
 #87246  od VMach3
 před 9 lety
Určitě to tak s KitKatem není všeobecně.

z Mi 3W
pizuu se to líbí
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat