[1GB RAM=HM2014811, 2GB RAM=HM2014813]
 #227680  od TheMatten
 před 8 lety
ecilehard píše:Tak aktualizace a tak vše funguje , jenomže už mi nejde nainstalovat žádná kustom Rom končím se status 7 a když nahraji starší twrp tak se to kousne v boot loopu..

Dnes už není čas na další experimenty.

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
ake mas twrp teraz?
 #227771  od ecilehard
 před 8 lety
Už jsem to vyřešil, chtělo to 3.0.0-0 na flash staršího kitkat miui a poté už vše chodí. Teď už zase z5 na poslední miui s 3.0.0-1, ale už aspoň vím jak na to:)

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
 #228538  od sako
 před 8 lety
lada78 píše:Na tel (HM2014813) mám verzi 6.1.14

Můžu si stáhnout zip s aktuální verzi a přes aplikaci aktualizace ho spustit?

Pokud aktualizace selže znamená to, že bude telefon nefunkční?

Děkuji za odpověď.
Takýto stav stav som riešil včera na dcérinom telefone (2GB RAM). Mal som tam januárovú verziu s MI recovery. Nainštaloval som klasicky cez updater 6.3.17, recovery sa zmenilo na TWRP 3.0.0.0. Potom som dal prvú LP - 6.3.31 a všetko prebehlo bez problémov, telefón nabehol a funguje. Nerobil som ani žiadny wipe (aj ked aspon dalvik som asi mohol). TWRP ostalo vo verzii 3.0.0.0, aj keď som myslel, že sa zmení na novšiu verziu.
Takže ak ešte máte staršie verzie s KK a MI recovery, nahodte najprv 6.3.17, potom LP, malo by to prebehnúť bez problémov.
m.
 #229120  od Ronej
 před 8 lety
Tak postup od Sako funguje, prvně 6.3.17 a pak 6.3.31. Akorát nevím, jestli mohu dát aktualizaci na 6.5.19. Najít aktualizace opět nefunguje. Sako díky ! :)
 #229477  od Ronej
 před 8 lety
ahoj, díky, už jsem tam dal nejnovější a zatím pohoda. TWRP 3.0.0.0. zůstalo.
Edit: tak sory už tam mám TWRP 3.0.0.1 :)
 #232024  od kadu
 před 7 lety
Ahoj,

upgrade z Android 4.4.4 pro muj Redmi 2 2GB (2014811) sel takto
-> upgrade pres aktualizace na 6.3.17 bez problemu twrp 3.0.0.0
-> upgrade na 6.5.26 (andorid lolipop) tez bez problemu. Pri aktualizaci se upgradeuje twrp na 3.0.0.1

Poznatky:
dle www stranek twrp je verze 3.0.0.0 pripravena na lolipop takze neni treba upgradovat na 3.0.0.1 ci 3.0.0.2 (posledi ktera resi problemy predchozi verze se zaheslovanyma partitions - snad nepouzivate?)

doporucuji si precis release notes nez spekulovat s upgradem twrp.. pokud mate 3.0.0.0 melo by to slapat

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #232025  od davfiala
 před 7 lety
Milan68 píše:Také si myslím, že telofony s 1 Gb RAM by měly zůstat na KitKatu, novější androidy už počítají s lepší výbavou telefonu a i když ze začátku se zdá že vše funguje, tak se s postupem času systém zaseká. Hold chybějící paměť novějším systémem nelze nahradit.
Tady se člověk dozví opravdu "zajímavé" informace [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #232270  od p.zdenek
 před 7 lety
Tak se také podělím o své zkušeostí s aktualizací na LP. 8)

Mam verzi 2014811 a hned na začátku musím konstatovat, že aktualizace se nepovedla, respektive povedla, ale start Redmi2 zůstane stát na logu MI a to je vše. Hodinu čakat jsem nevydržel, ale cca 1/2 hodiny ano.
Zkusil jsem na hrát čínskou verzi miui, různé verze TWRP, formát all data, že v telefonu byla pouze TWRP 3.0.2.LP, nahrál jsem xiaomi.eu_multi_wt88047_6.3.31_v7-5.1, instalace OK, ale výsledek stejný.

Takže zkoušel jsem aktuaizovat z:
- xiaomi.eu_multi_HM2014811_6.3.24_v7-4.4
- miui_HM2XWCGlobal_6.5.27_f8b4ec3acb_4.4
- pouze TWRP 3.0.2.LP

Asi mam nějakou verzi kde funkuje pouze KIT KAT [SMILING FACE WITH SMILING EYES] .
Budu sledovat, zda někdo nedá jinou variantu přchodu na LP.
V minulosti jsem zkoušel alternativní CM12, to fungovalo, ale miui mi vyhovovalo, byl jsem na něj již zvyklý.
Díky za případnou radu co zkusit. Záloju mam, tak testuji. Vyndám SD kartu a formátuji. Na obnovu kartu vracím.
PZ
 #232380  od p.zdenek
 před 7 lety
ramtlah píše:udělal jsem přechod na LP jak píše sako 19.5. - úplná pohoda........

Myslím že jsem zkoušel veškeré postupy co jsou zde popsané, případně na en.miui.com. Navečer ještě vyzkouším, a uvidím. Sako má ale verzi s 2GB paměti, já mám 1 GB.
Řada lidí píše, že byl přechod bez problému, holt mam smůlu nebo dělám někde chybu, ale postupoval jsem stejnýcm způsobem jak popisují.
Navíc s nahráním čínské ROM nebo poté Global nebyl nikdy problém, pouze verze s LP se kousne na logu. Nebo nechám celou noc a uvidím ráno zda se telefon rozeběhne 8)
 #241206  od lord_bodom
 před 7 lety
Ahoj, tak jsem na tom podobně jak někteří. Aktualizace skončila na logu MI a dole text android a dělá že načítá, ale nic víc se neděje. Tak jsem podle návodu VMach3 udělal pomocí příkazu START.bat flash a následně flash 6.3.24 a stále stejný stav. Mám TD verzi 813. Napadá někoho co teď, aby telefon zase jel aspoň na nějaké verzi? Díky moc za rady
 #241280  od ToZla93
 před 7 lety
Zdravím, nemá prosím Vás někdo zkušenosti s tím, proč po aktualizaci na Redmi 2 mi to nečte sloty sim? Zadám pin simkaret a signál nenajede. Předem díky za rady.
 #241326  od ImrichBo
 před 7 lety
zdravim, mozno hlupa otazka a neviem, ci je toto vhodna kategoria, ale nechcel som zakladat novu, mam redmi 2 ( 16gb rom, 2gb ram ), pricom som si aktualizoval na android 5.1, chcem vediet, ci ked dam obnovu predvolenych dat ( factory reset ) tak ci sa mi opat vrati system na starsi android 4.4 alebo zostane 5.1 len s vymazanymi datami?
 #241341  od Setit
 před 7 lety
ImrichBo píše:zdravim, mozno hlupa otazka a neviem, ci je toto vhodna kategoria, ale nechcel som zakladat novu, mam redmi 2 ( 16gb rom, 2gb ram ), pricom som si aktualizoval na android 5.1, chcem vediet, ci ked dam obnovu predvolenych dat ( factory reset ) tak ci sa mi opat vrati system na starsi android 4.4 alebo zostane 5.1 len s vymazanymi datami?
Pokud dáš factory reset, telefon se vrátí do továrního nastavení s poslední flashnutou verzí. U tebe to bude tedy 5.1 :)

Odesláno z mého 2014813 pomocí Tapatalk
 #244721  od torres110
 před 7 lety
torres110 píše:Tak verziu 6.3.17 som uspesne nainstaloval ale novu verziu 6.8.11 mi po skopirovani vobec neukazuje v internom ulozisku, neviete kde moze byt problem?
Tak uz som to nasiel bolo to este v priecinku downloadedrom ale po spusteni mi to otvori TWRP a tam uz neviem co mam robit. Dakujem za pomoc.
 #244726  od torres110
 před 7 lety
Ted píše:V TWRP dát instalovat, vybrat zip a svip doprava

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
Instalacia neuspesna vypisalao ze This package is for wt96047 device, this is a HM2014813
Ale ja som stahoval toto Xiaomi Redmi 2 4G/TD 2GB RAM HM2014813, wt86047
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat