[1GB RAM=HM2014811, 2GB RAM=HM2014813]
 #298545  od peneros
 před 7 lety
Cau, mam celkem problem. Cca mesic jsem mel android 4.4 a stable rom 7.2.0 a vsechno me jelo perfektne. Updatoval jsem na 5.1 a 8.rom. Samozrejme jsem nahral spatnou rom a musel jsem doinstalovavat modem. Od te doby se zhorsil gsm signal a gps skoro nechyta. Pote jsem nainstaloval spravnou rom pro svoji 813. Ale problem to nevyresilo, stale slaby signal a o gps nemluve. Tak jsem si rekl, ze by to mohlo byt androidem tak jsem se vcera vratil na 4.4 a stable rom 7.2. A porad to stejny akorat gpska se tentokrat chytne, ale taky zadna slava. Nevi nekdo v cem muze byt zakopanej pes? uz si s tim fakt nevim rady.
 #298980  od rasto9966
 před 7 lety
V tvojom pripade by som zvazoval Miflash a urobil flash all....
 #299264  od honzatx
 před 7 lety
Mám stejný problém. Pokud telefon resetuji do továrního nastavení, mohu do něj dostat zpět všechny aplikace a data ze zálohy, kterou si před tím udělám na SD kartu v telefonu? Mám na mysli systém zálohování obsažený v MIUI OS. Já to mám pod volbou "Další nastavení" a dole volba "Zálohování a obnovení dat" a pak "Lokální zálohy". Je to asi tak jasné, že jsem to na fóru nenašel, ale rád bych měl jistotu, že mohu volbou "Obnovit" skutečně obnovit systémová data, aplikace a účty s kontakty co mám v záloze a to bez znalosti dalších fíčur.
 #299341  od rasto9966
 před 7 lety
uz som to tu pisal nie raz, obnova z lokalnej zalohy nemusi byt vzdy uspesna a halvne kontakty a smsmky sa nemusia obnovyt, od toho robym zalohu do cloudu pomocoulokalnej zalohy obovujem hlavne data aplikacii ktore si pamataju ulozene skore v hrach nastavenia aplikacii a podobne na kontaky a smsmky pouzivam superbackup iny pouzivaju titanum backup alebo nieco podobne a pre istotu robym aj zalohu v twrp jeden nikdy nevie. Vsetku zalohy si skopirujem pre istotu aj do kompa a urobym komplet zalohu internej pamate telefonu do pc. to by bolo vsetko k zalohovaniu...
honzatx se to líbí
 #299381  od honzatx
 před 7 lety
Moc díky! Vyčerpávající, zařídím se podle toho. Já naštěstí hry nemám, jde mi hlavně o nastavení aplikací (zejména záložky v prohlížeči co je součásti MIUI). Kontakty a SMS mám na cloudu a používám Easy Backup). Do PC to nedostanu, protože apka pod WIN „Mi PC Suite“ s mým telefonem nekomunikuje, možná pořídím MobileGo, který by to měl dát. Ještě jednou díky!
 #299580  od rasto9966
 před 7 lety
Osobne pokial robym FR tak obnovujem priamo z twrp tak ako tomu bolo predtym, nie raz mi to pomohlo ked sa mi nehlasil telefon do pc ako android a nedalo sa to spojit az po FR a obnoveni z twrp sa to zacalo chovat ako ma. Niektory hovoria ze si tak natiahnes problem naspat ale ja som sa stym este nestretol a ked uz probem tak potom mifla a flash alll a zacat od piki a vsetko obnovit uz zo spominanych zaloh....
 #299651  od honzatx
 před 7 lety
Ano, ale musíš s tím umět zacházet. Já jsem s twrp zatím neměl potřebu pracovat a jak jsem se díval na návody tady na fóru, není to úplně pro začátečníky a bohužel já jsem rozhodně začátečník a telefon je pro mě pracovní nástroj, se kterým nemám čas a ani zkušenosti na experimentování. Ale nefunkční GPS mě štve. Určitě by pomohl FR, nebo přechod na vyšší verzi MIUI. HW je telefon v pořídku, dlouho mě GPS fungovala úplně suprově. Jelikož ji často nepoužívám, nemůžu zjistit, při které aktualizaci, či jiné události skoro přestala fungovat. Hodně lidem právě pomohl FR a některým aktualizace MIUI.
Jinak moc dík za názory, je vidět, že se tím dost zabýváš a tvoje postupy do značné míry eliminují chybu, což je sympatický.
 #299656  od rasto9966
 před 7 lety
Twrp je velmi jednoduche, staci si prejst jednotlive polozky a v priapde nudze sa vratit spat. Co ta hlavne zaujima je zaloha tam si mozes zaskrtnut vsetko napr ja zalohujem aj modemy firmware skrtaka vsetko mimo cache a je tam jedna moznost vybrat ulozisko kde si vyberes kam sa bude zaloha ukladat but do telefonu alebo na sd kartu alebo akoto robim ja pripojim usb-otg a supem zalohy tam. V hlavnom menu potom dalsia zalezitost obnova kde si tiez mozes vybrat z kade budes obnovovat podla toho kam si dal zalohu a potom je tam polozka mazanie tam bud potvrdis tovarenske nastavenia alebo dlasia moznost vybrat co chces mazat ale pozor mozes vymazat aj data uzivatela takze opatrne co budes volit...

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat