[Staršie týždňové verzie]
 #273990  od sheppi
 před 7 lety
ingbrzy píše:
sheppi píše:Včera oficiálně vyšla stabilní čínská ROM MIUI V8.1.1.0.MHOCNDI pro kenzo, bude tato ROMka použitá pro zdejší verzi, která tu byla uveřejněna 10.12.2016 a padalo u ní Nastavení?
Nie.. Je rovnaka..
Pad nastaveni je problem u teba..
Nie v rom..
Bud Bootloader alebo nieco co si davas sam navyse..

~Tapatalk Mi5~
S tím bootloaderem je to možný, Global verze 8.1.1.0 mi ho uzamkla a nechtěla bootovat, dokud jsem ho zase neodemknul. Zkusím vaši verzi hodit přes tu Global, u verze 8.0.1.0 mi to fungovalo bez problémů.
Jinak jak je možné, že oficiálně vyšla čínská 8.1.1.0 až teď a vy už jste ji použili jako základ před více než 14 dny, máte nějaké VIP zdroje? :)
Každopádně díky za info
 #273992  od pajinek
 před 7 lety
Kompas20 píše:Global ROM
U stabilních verzí Global rom nebyly snad problémy jako v minulém týdnu u Global dev (beta) rom, kdy to souviselo s překladem do CZ jazyka, s čímž místní komunita nemá nic společného. Takže pokud ti naskočila aktualizace stabilní rom, mělo by to být v pořádku.
 #273993  od sheppi
 před 7 lety
To Kompas20:
Tady máš nějaké ohlasy:

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #273995  od Kompas20
 před 7 lety
:))
sheppi píše:To Kompas20:
Tady máš nějaké ohlasy:

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Na té stránce ale píšou 8.1.3.0 a na mobilu mi to ukazuje 8.1.1.0
 #274035  od sheppi
 před 7 lety
luckyxman píše:Ahoj všem,

asi jsem slepý, ale kde se dá stáhnout TWRP pro - MIUIv8.1 (kate) DOWNLOAD V8.1.1.0.MHRMIDI

Děkuji :-)
Zkus tuhle verzi, bude fungovat i pro kate
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #274067  od Kompas20
 před 7 lety
Píše mi to: nová aktualizace V8.1.1.0 MALMIDI. Je tato aktualizace nová a funkční? Prosím poraďte, telefon mám pouze dva dny a nechci aby se s ním hned něco stalo. Děkuji
 #274288  od Kompas20
 před 7 lety
pajinek píše:
Kompas20 píše:Global ROM
U stabilních verzí Global rom nebyly snad problémy jako v minulém týdnu u Global dev (beta) rom, kdy to souviselo s překladem do CZ jazyka, s čímž místní komunita nemá nic společného. Takže pokud ti naskočila aktualizace stabilní rom, mělo by to být v pořádku.
A zkoušel jsi ji už? Chci mít jistotu
 #274395  od sheppi
 před 7 lety
Kompas20 píše:A tady kdyžtak někdo, kdo to zkoušel?
1. Napiš to do příslušné sekce Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a nespamuj tady klukům

2. Nauč se hledat, používat Google snad umíš + na oficiálním fóru najdeš spoustu informací, třeba konkrétně:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #274476  od mir.
 před 7 lety
Zdravím, chlapi nevíte kde by mohl být problém?, měl jsem v telefonu Note 3 Pro (kenzo), android 5.1.1 nainstalovanou 8.0.1.0 cz/sk rom stable a chtěl jsem přejít na novou 8.1 cz/sk stable. Po instalaci nové romky z TWRP a obnovení do továrního nastavení se nemůžu proklikat úvodním nastavením, kde mi to zůstane viset na přihlášení do mi.účtu, neprojde zabezpečení zařízení, nejde se dostat na klávesnici, obrazovka zašedlá. Před instalací jsem byl přihlášen na mi.účet, vývoj povolen, ladění usb zapnuto, odemknutí OEM povoleno. Zpátky nahozena 8.0.1.0 cz/sk rom stable, protože jem se nemohl dostat do telefonu.
 #274480  od sheppi
 před 7 lety
to mir.:

Po flashnutí v8.1.1.0 znovu odemkni bootloader pomocí Mi Flash Unlock, pak ti to pojede.
Taky jsem s tím bojoval, nakonec jsem flahnul Global verzi 8.1.1.0, která ale nechtěla bootovat, dokud jsem znovu neodemknul bootloader, pak jsem nahodil zdejší ROM a šlape jako po másle. Marshmallow nejspíš zamyká bootloader.
mir. se to líbí
 #274515  od Darei
 před 7 lety
Ahojte, pls kedy bude nova ROM od Vas pre Mi5 zalozena na 8.1.6.0? Vdaka.
 #274704  od luckyxman
 před 7 lety
Ahoj všichni,

koupil jsem dva telefony Redmi Note 3 SE. Na obou byla MIUI 7. Na jednom telefonu šel update normál na 8.1.1.0, ale na druhém jen na 8.0.5.0. Nevíte kde je chyba? Telefon nemá odemčený bootloader a není rootlý.

Děkuji všem.
 #274709  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
luckyxman píše:Ahoj všichni,

koupil jsem dva telefony Redmi Note 3 SE. Na obou byla MIUI 7. Na jednom telefonu šel update normál na 8.1.1.0, ale na druhém jen na 8.0.5.0. Nevíte kde je chyba? Telefon nemá odemčený bootloader a není rootlý.

Děkuji všem.
Zkus stáhnout ROm ručně odtud --> Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Vlož ji do telefonu do složky downloaded_rom. Pripoj se k netu. Aplikace updater-3 tecky nahore-choose update package. Najdi a vyber soubor s ROM. Aplikace by mela zkontrolovat, zda je vse OK a pokud ano tak ti nabidne upgrade.
 #274765  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
Marmeládka píše:Ahoj, jakou verzi mohu použít do xiaomi 4 pro ? Děkuji
Pro redmi 4 PRO není zatím místní STABLE verze. Leda tak BETA. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Je to ta pro model markw
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 63

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat