[Staršie týždňové verzie]
 #282883  od CoudySK
 před 7 lety
zdravim, tiez mam Redmi3Pro a po instalovani mam tieto problemy:
1. pada aplikacia telefon aj kontakty, nemozem nikomu zavolat. Uz som robil wipe dalvik a cache, dokonca som zmazal udaje aplikacie telefon a kontaky, skusal som instalovat aj iny dialer a google kontakty, ale sprava sa to rovnako, cize to bude nieco na systemovej urovni.
2. Neda sa scrolovat, vzdy to berie ako dotyk, nie ako ziadost o scroll .
3. adb mi nechce fungovat, vzdy sa vypne, na PC nachvilu vidim cez adb devices telefon, ale po par sekundach sa znovu vypne


Prechadzal som zo stabilnej verzie 8.0.1.

p.s. co je to FR ?
 #283147  od szachara
 před 7 lety
V default-e sú zakázané u všetkých aplikácií LED notifikácie? Takže neblika led? Miui 8.1.3.0

Silver Nexus 10
 #283333  od plokki
 před 7 lety
Zdravim
mam Redmi 3S LTE

Hned po kupe telefonu som nahodil CZSK MIUI 8.0.5.0
Este ma odlozeny zip (xiaomi.eu_multi_HM3SHM3X_V8.0.5.0.MALCNDG_v8-6.0.zip)

Predpokladal som, ze telefon sa mi bude automaticky aktualizovat, ale stale mam MIUI 8.0.5.0
Mam nastavene automaticke aktualizacie a nic. A aj ked dam vyhladat aktualizacie, tak mi vypise ze mam poslednu moznu verziu. No ale ako vidim tu tak uz by mala byt k dispozicii V8.1.5.0.MALCNDI.

Tak neviem, robim nieco zle resp. mam nieco zle nastavene?
 #283338  od plokki
 před 7 lety
pajinek píše:Na místní ROM nevychází OTA aktualizace. Takže jedině manuálně.
no nie som si isty, ze hovoris pravdu
kned pod zoznamom ROMiek v prvom vlakne (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť) je toto
"Informácie ohľadom OTA aktualizácií: a tam sa jasne pise, ze to robia 1x mesacne"
 #283340  od pajinek
 před 7 lety
Před chvílí v jiném vlákně - všimni si i hned další odpovědi od ingbrzy...
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Takže jedině manuálně a možná je to i rychlejší, než přes OTA.
 #283350  od plokki
 před 7 lety
pajinek píše:Před chvílí v jiném vlákně - všimni si i hned další odpovědi od ingbrzy...
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Takže jedině manuálně a možná je to i rychlejší, než přes OTA.
prilis tomu nerozumiem kedze sa tam spomina GLOBAL ROM a FAKE a ja ani jednu nemam :)
ale mozne to teda je.
len by bolo asi vhodne teda to z toho vlakna vyhodit, ci?
asi nebudem jedniny ktori na to cez OTA caka ;)
 #283351  od pajinek
 před 7 lety
Ingbrzy v odpovědi píše, že naše ROM nenabízí update přes OTA. A odpovídal na dotaz ohledně stabilních verzí.
Musel by to upravit on sám. Ale jak jsem psal, zkus to manuálně, je to rychlejší, protože ROM nemusíš stahovat z čínského OTA serveru.
 #283541  od misekr
 před 7 lety
Ahoj jsem od Vanoc majitelem XIAOMI Redmi 3s - s MIUIv8.1.1.0 MALMIDI STABLE rom, a mel bych na vas zkusenijsi dva dotazy:

1/ STABLE rom asi neni ta o ktere pisete, ze se aktualizuje kazdy tyden?
Dodneska mi pres OTA telefon zadny update nenabidl., Jak casto STABLE rom dostavaji update?

2/ Po instalaci Apk z GooglePlay maji ikony zastupcu cerny okraj/pozadi, nevite co s tim. Akp od XIAOMi jsou normalne vykreslene.

Diky za odpoved.
 #283572  od pajinek
 před 7 lety
1. Máš Global Stable ROM. Tady je vlákno k místní CZ/SK Stable ROM, která vychází z China Stable ROM. Aktualizace Global Stable vychází nepravidelně.
2. Máš Global ROM. V místní ROM jsou ikony bez těch černých okrajů.
Máš možnost odemknout bootloader a nainstalovat si jakoukoli ROM, klidně i týdenní. Nastuduj si postup a třeba se do toho pustíš...
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #283622  od 888pavel
 před 7 lety
Ahoj mám asi problém, zkošel jsem nainstalovat MIUI v8 stable na tel Mi2S, Měl jsem tam předtím verzi MIUI V7 stable. Normálně jsem si stáhnul verzi na tento telefon(aries) a dal jsem to aktualizovat přes aktualizaci ze zip souboru a ono mi teď svítí jen na černé obrazovce znak MI mi.com a nic to nedělá, nejde to vypnout ani restarovat. Poradí někdo co s tím?

Díky Pavel
 #283623  od mirotaso
 před 7 lety
... no ak bola tvoja verzia starsia ako 5.11.20, tak mas problem... ak nie, tak restartni do fastboot /to musi ist/ flashni tam twrp a v nom nainstaluj aktualnu verziu
 #283626  od 888pavel
 před 7 lety
no verzi už netuším jaká byla, ale když drzím tlačítko start+vol- tak to neskočí do recovery modu.
Jinak jsem laik co se týče androidů. To twrp mám nainstalovat do PC, ev jaký tam mám dát koukal jsem na odkaz na začátku tohodle vlákna a je jich tam hodně ke stažení
 #283753  od 888pavel
 před 7 lety
Ahoj tak nakonec jsem to tam pres fastboot a tprw dostal ale když jsem tam nainstaloval tuto verzi tak to furt vyhazuje chyby: proces android.process.acore byl bo..., veškeré aplikace nefungují, ale můžu přijmout hovory ale nic jiného, nikam se nedostanu. Můžu tedy zkusit stáhnout starší verci a nainstalovat?
 #283755  od ingbrzy
 před 7 lety
wipe data v TWRP... alebo obnova dat v nasatveniach...
888pavel se to líbí
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 63

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat