[Staršie týždňové verzie]
 #272815  od ingbrzy
 před 7 lety
ano bude..
Milan_K se to líbí
 #272978  od Alcest
 před 7 lety
Prosim chalani, pridajte stable rom pre Redmi 4 Prime ASAP, nedavno vysla dalsia cinska stable. Zatial nepouzivam phone, bo cakam nato ako kura na sopel :) Viem, ze je sviatkovy zhon, ale pokuste sa pls.
 #272979  od ingbrzy
 před 7 lety
na 6.12.15 mas nejaky problem?
 #272983  od Alcest
 před 7 lety
Dobra otazka, nemam to nahodene, mam unlocknuty BL a stale cinsku rom. Pri redmi 2 som nemal dobre skusenosti s dev romkou a odvtedy facham len na stable. A phone bude ako darcek, nechcem potom riesit servis. Aj ked viem, ze na stable mozu byt tiez trable, ale hadam je to menej pravdepodobne :)
 #272985  od ingbrzy
 před 7 lety
stable bude az ked uzivatelia nasej dev potvrdia funkcnost nasich zmien...
 #272988  od Alcest
 před 7 lety
ingbrzy píše:stable bude az ked uzivatelia nasej dev potvrdia funkcnost nasich zmien...
Aha,som myslel, ze changelog je totozny s china rom, len vyhadzujete cinsky bordel odtial a pridavate google play + jazyky. Ok, tak ostava len cakat. Dik za reakciu.
 #273234  od Kompas20
 před 7 lety
Prý se po aktulizaci mobil pokazí. V sobotu mobil poprvé spustím, kdy mám aktualizovat z miui 7 na miui 8, aby se mi to nestalo?
 #273254  od TajnyKamen
 před 7 lety
Cancro, dobrá výdrž baterie, zatím4h 40min screen on time a baterka 47%, ale občas když probudím telefon třeba po hodině baterka klesne o 2%, někdy ho probudím po dvou a baterka neklesne vůbec, docela záhada pro mě. Jinak z ROM mám vyhzeyn vsechen balast od xiaomi a konečně krásně funguje. Wakelock nic neukazuje, ale systém android a android brání často spánku.
 #273310  od pajinek
 před 7 lety
Kompas20 píše:Prý se po aktulizaci mobil pokazí. V sobotu mobil poprvé spustím, kdy mám aktualizovat z miui 7 na miui 8, aby se mi to nestalo?
Pokud chceš mít jistotu, aby se ti hned nepokazil, tak při prvním spuštění zakaž aktualizace nebo ještě lépe nastav jazyk na Slovenčinu nebo English, pokud tam Slovenčina nebude. Pak si zjisti, co v mobilu je za verzi MIUI a podle toho se můžeš rozhodnout. Pokud v Nastavení -info o telefonu bude uvedeno, že je tam jakákoli verze Stable, tak můžeš rovnou nastavit jazyk do CZ. Stable verze byly v pořádku.
Pokud by tam byla verze Beta nebo Týdenní (neboli developerská, což je to samé), tak pro jistotu nech jiný jazyk a zeptej se opět třeba zde na fóru.
Konkrétně zlobila aktualizace Global tydenní verze 6.12.15 MIUI 8, ale pouze tomu, kdo používal CZ jazyk. Jiných jazyků se to netýkalo.
 #273311  od ingbrzy
 před 7 lety
CZ jazyk je uz opraveny aj v Global 6.12.22...
 #273491  od patres22
 před 7 lety
Mám problém.
Redmi note 4 , update 8.1.2.0 myslím nebo co mě to teď nabídlo.
Nabíhá dole lišta a restart. A zase nabíhá a restart. Se poseru. Už tady tenhle problém. Jednou byl. Co STIM.?

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #273721  od BorisHasArrived
 před 7 lety
Prečo mi na tejto verzii neukazuje môj mi4c notifikácie na Facebook messenger alebo Facebook celkovo? Skúšal som aj iných klientov ako disa alebo metal, ale bez úspechu. Notifikácie mám zapnuté, majú výnimku v štart upe, žiadne obmedzenia v batérii a všetky povolenia. Už neviem čo mám robiť

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 #273787  od Vali
 před 7 lety
Zdravím,
hledám na fóru i na googlu i na YT jak můžu, ale nepovedlo se mi najít návod jak natáhnout do Mi 3 tuhle stable 8 verzi když tam mám týdenní (MIUI 8 6.8.18) . Dočetl jsem se v tomto vláknu, že bude třeba factory reset, ale do takové věci bez návodu nejdu. Byli by jste tak hodní?
 #273788  od jejule
 před 7 lety
Tady je větší šance že někdo odpoví...

Když si nastavím ukončení aplikace na dlouhý stisk tlačítka, tak i po zavření aplikace a toast zprávě o ukončení, přesto tuto aplikaci vidím v task manageru a musím ji znovu vyhazovat odtud. To je vlastnost nebo bug? Přístroj je Kate.
 #273807  od Vali
 před 7 lety
Už jsem trochu pokročil. Vyčetl jsem, že stačí unblocknout bootloader, nainstalovat soubor přes app aktualizace a pak dát factory reset. Není to tak složité jak jsem myslel, tudíž nemusíte odpovídat na můj předchozí blbý dotaz :)

Ovšem je tu jeden zádrhel: získal jsem permission k unblocknutí, nainstaloval onu appku, mobil jsem v režimu fastboot připojil k PC, ale vyskočila hláška "Couldn't verify" Zkoušel jsem to na třech počítačích. Pro tento případ je na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť návod jak postupovat alternativní cestou. Nerozumím ale jak otevřít Device manager a vyhledat Kedacom USB Device. Poradíte prosím?
 #273978  od sheppi
 před 7 lety
Včera oficiálně vyšla stabilní čínská ROM MIUI V8.1.1.0.MHOCNDI pro kenzo, bude tato ROMka použitá pro zdejší verzi, která tu byla uveřejněna 10.12.2016 a padalo u ní Nastavení?
 #273981  od ingbrzy
 před 7 lety
sheppi píše:Včera oficiálně vyšla stabilní čínská ROM MIUI V8.1.1.0.MHOCNDI pro kenzo, bude tato ROMka použitá pro zdejší verzi, která tu byla uveřejněna 10.12.2016 a padalo u ní Nastavení?
Nie.. Je rovnaka..
Pad nastaveni je problem u teba..
Nie v rom..
Bud Bootloader alebo nieco co si davas sam navyse..

~Tapatalk Mi5~
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 63

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat