[Staršie týždňové verzie]
 #279675  od ingbrzy
 před 7 lety
Nie.. Odomkni Bootloader a nahraj cez TWRP

~Tapatalk Mi5~
 #279829  od petr.melena
 před 7 lety
Prosim o pomoc, co s tim? Aktualizoval jsem na stable verzi pres TWRP. Aktualizace probehla, ale po nasstartovani to porad dokola hazi tuhle chybu. S telefonem prakticky nejde nic udelat, skace to porad. Telefon Redmi 1S
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #279834  od ingbrzy
 před 7 lety
Factory reset tak ako si určite cital v prvom príspevku este predtým ako si sa rozhodol prejsť na stable z tyzdennej rom.. Takze nerozumiem tvojej otazke..

~Tapatalk Mi5~
 #280067  od tx333
 před 7 lety
Dobrý den,

mám nově zakoupeno: Xiaomi Redmi 4 High Ed. 3GB/32GB Dual SIM Silver
je tam ROM verze: MIUI Global 8.0 / Stabilní / 8.0.4.0 (LXKCNMA)

(Důvodem snahy o aktualizaci ROM je nefunkční aplikace Zprávy pro čtení SMS zpráv, spadne hned, jakmile ji spustím. Zatím jsem proto nainstaloval Google Messenger a nastavil ho jako výchozí aplikaci pro SMS zprávy.)

a) Nejde provést "automatickou" aktualizaci přes aplikaci Aktualizace, i když tu už existuje novější verze 8.1, aplikace píše:
Není dostupná nová verze. - Navštivte miuios.cz/rom

Stáhnul jsem si tedy příslušnou zdejší ROM:
Xiaomi Redmi 4 - MIUIv8.1 (prada) - DOWNLOAD V8.1.2.0.MCECNDI
s názvem souboru
xiaomi.eu_multi_HM4_V8.1.2.0.MCECNDI_v8-6.0.zip
b) Nejde provést ani "ruční" aktualizaci výběrem výše uvedeného staženého ZIP souboru v aplikaci Aktualizace po chvilce zkoumání napíše:
Nelze aktualizovat - Nelze ověřit stažený soubor

Můžete mi prosím poradit?
 #280189  od Darei
 před 7 lety
tx333 píše:Dobrý den,

mám nově zakoupeno: Xiaomi Redmi 4 High Ed. 3GB/32GB Dual SIM Silver
je tam ROM verze: MIUI Global 8.0 / Stabilní / 8.0.4.0 (LXKCNMA)

(Důvodem snahy o aktualizaci ROM je nefunkční aplikace Zprávy pro čtení SMS zpráv, spadne hned, jakmile ji spustím. Zatím jsem proto nainstaloval Google Messenger a nastavil ho jako výchozí aplikaci pro SMS zprávy.)

a) Nejde provést "automatickou" aktualizaci přes aplikaci Aktualizace, i když tu už existuje novější verze 8.1, aplikace píše:
Není dostupná nová verze. - Navštivte miuios.cz/rom

Stáhnul jsem si tedy příslušnou zdejší ROM:
Xiaomi Redmi 4 - MIUIv8.1 (prada) - DOWNLOAD V8.1.2.0.MCECNDI
s názvem souboru
xiaomi.eu_multi_HM4_V8.1.2.0.MCECNDI_v8-6.0.zip
b) Nejde provést ani "ruční" aktualizaci výběrem výše uvedeného staženého ZIP souboru v aplikaci Aktualizace po chvilce zkoumání napíše:
Nelze aktualizovat - Nelze ověřit stažený soubor

Můžete mi prosím poradit?
Nemas nahodou markw? Ak to je redmi 4 pro
 #280268  od luckyxman
 před 7 lety
Ahoj všem,

prosím Vás o radu ohledně systémového prohlížeče. Když jsem na wifi, obrázky na webech se mi zobrazují, ale když jsem na mobilních datech, obrázky se nenačítají. Nevíte někdo čím to je? Děkuji za případné rady.

L
 #280321  od luckyxman
 před 7 lety
Ahoj, nenapadalo mě, deaktivovat položku "Využít mobilní data". Jsem myslel, že pak nepojede prohlížeč přes data a ejhle, obrázky se již načítají. Z tohodle pojmenování nastavení teda nejsem moc moudrej :) Každopádně děkuji za reakci.
 #280451  od 522122
 před 7 lety
Zdravim,
Mam trochu problem pochopit verzie.
Vlastnim MI5.
Na stranke vyrobcu je stabilna cinska V8.1.6.0.MAACNDI a tu sa ponuka V8.1.7.0.NAACNDL.
Odkial teda mate novsiu verziu? Jedna sa o nejake beta verzie, ktore sa tu ponukaju ako stable?
 #280692  od O8O_O1
 před 7 lety
Na Xiaomi Redmi PRO nefunguje TWRP, po nainstalovani sa javi moja storage prazdna .... na oficialnej twrp.me nefiguruje takyto TWRP pre Xiaomi Redmi PRO ... nenachadza sa v ich zozname ... prosim info co stym ....

Diki, spp. Milos
 #280695  od ingbrzy
 před 7 lety
O8O_O1 píše:Na Xiaomi Redmi PRO nefunguje TWRP, po nainstalovani sa javi moja storage prazdna .... na oficialnej twrp.me nefiguruje takyto TWRP pre Xiaomi Redmi PRO ... nenachadza sa v ich zozname ... prosim info co stym ....

Diki, spp. Milos
wipe /data .. mas ju sifrovanu...
 #280697  od mirotaso
 před 7 lety
neviem ako na mi5, na kenzo je len kym nezinstalujes cz/sk rom, pri instalacii nakopiruj rom.zip na sd kartu a instaluj z nej...
 #280774  od O8O_O1
 před 7 lety
ingbrzy píše:
O8O_O1 píše:Na Xiaomi Redmi PRO nefunguje TWRP, po nainstalovani sa javi moja storage prazdna .... na oficialnej twrp.me nefiguruje takyto TWRP pre Xiaomi Redmi PRO ... nenachadza sa v ich zozname ... prosim info co stym ....

Diki, spp. Milos
wipe /data .. mas ju sifrovanu...
Ingbrzy co mam spravit, aby to fungovalo? Dakujem ... spp. Milos
 #280775  od ingbrzy
 před 7 lety
O8O_O1 píše:
ingbrzy píše:
O8O_O1 píše:Na Xiaomi Redmi PRO nefunguje TWRP, po nainstalovani sa javi moja storage prazdna .... na oficialnej twrp.me nefiguruje takyto TWRP pre Xiaomi Redmi PRO ... nenachadza sa v ich zozname ... prosim info co stym ....

Diki, spp. Milos
wipe /data .. mas ju sifrovanu...
Ingbrzy co mam spravit, aby to fungovalo? Dakujem ... spp. Milos
Format particie data v TWRP

~Tapatalk Mi5~
 #280779  od Darei
 před 7 lety
522122 píše:Zdravim,
Mam trochu problem pochopit verzie.
Vlastnim MI5.
Na stranke vyrobcu je stabilna cinska V8.1.6.0.MAACNDI a tu sa ponuka V8.1.7.0.NAACNDL.
Odkial teda mate novsiu verziu? Jedna sa o nejake beta verzie, ktore sa tu ponukaju ako stable?
Pridavam sa k otazke, nakolko stable nie su moc stable (minimalne GPS problem)
 #280786  od O8O_O1
 před 7 lety
[quote="ingbrzy"][quote="O8O_O1"][quote="ingbrzy"][quote="O8O_O1"]Na Xiaomi Redmi PRO nefunguje TWRP, po nainstalovani sa javi moja storage prazdna .... na oficialnej twrp.me nefiguruje takyto TWRP pre Xiaomi Redmi PRO ... nenachadza sa v ich zozname ... prosim info co stym ....



Sorry ingbrzy ... ale niesom taky zdatny ... vies mi krok po kroku vysvetlit co mam spravit v TWRP aby som odblokoval sifrovanie internej pamati? Dakujem ... spp. Milos
 #280790  od ingbrzy
 před 7 lety
vyber Format - advanced - vyber data - potiahni pre ok
 #280798  od O8O_O1
 před 7 lety
bedo píše:a nezabudni si predtým zálohovať dáta!
Ahoj ... Failed :-(

neco tam brani tomu mame nejake ine moznosti? :-(
 #280801  od O8O_O1
 před 7 lety
O8O_O1 píše:
bedo píše:a nezabudni si predtým zálohovať dáta!
Ahoj ... Failed :-(

neco tam brani tomu mame nejake ine moznosti? :-(
Failed to mount "/data" (invalid argument)
...done
unable to mount storage

toto napisalo ...
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 63

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat