[Staršie týždňové verzie]
 #270818  od IJK
 před 7 lety
ingbrzy píše:v tabulke mas predsa obe verzie.. 4.4 aj 5.1..
Jsem slepej... dole s trochu jiným označením... omlouvám se a děkuji za nakopnutí.

Má to ale jednu chybu - odkaz vede na marchmallow pro verzi Pro (zřejmě přepis z předešlého řádku)
Update: Odkaz byl opraven, díky
Naposledy upravil(a) IJK dne 15 Pro 2016, 11:26, celkem upraveno 1 x.
 #270989  od Vlkodlak
 před 7 lety
Ahoj mám dotaz. Když už jsem si dal do Xiaomi Redmi Note miui 8 6.11.3 musim si před novou miui 8.1 stable znovu zvětšovat particie nebo stačí hnát RAR soubor přes aktualizaci. Dík za odpověď.
 #271748  od Balaton
 před 7 lety
Ahojte, chcel by som sa opýtať kamoš si kúpil Xiaomi redmi note 4 a má tam nejakú romku,asi českú neviem,je Slovák tak by chcel tú Slovenčinu,priložím aj obrázok.
Je to odomknutý alebo zamknutý? nevyznám sa v tom moc.
Každopádne by som mu chcel nahrať cez OTA túto verziu miui čo je tuto na fóre,išlo by to? Jedine cez OTA nič iné.
Obrázek
 #271870  od romankalvach
 před 7 lety
Zdravím,jen se chci zeptat,abych věděl,že sem to pochopil správně.mám Redmi 3,je v ní Miui 8 Global,týdenní.A chtěl bych si tam dát verzi stabilní tady od vás,to jsou ty v tý tabulce na první straně?A stačí tedy mít odemčený ten bootloader a pak tu stabilní verzi nahrát přes tu aplikaci aktualizace?A ještě otázka na ten factory reset,ten se musí udělat před aktualizací,nebo po aktualizaci?Díky za odpověď :)
 #272053  od dkl123
 před 7 lety
romankalvach píše:Zdravím,jen se chci zeptat,abych věděl,že sem to pochopil správně.mám Redmi 3,je v ní Miui 8 Global,týdenní.A chtěl bych si tam dát verzi stabilní tady od vás,to jsou ty v tý tabulce na první straně?A stačí tedy mít odemčený ten bootloader a pak tu stabilní verzi nahrát přes tu aplikaci aktualizace?A ještě otázka na ten factory reset,ten se musí udělat před aktualizací,nebo po aktualizaci?Díky za odpověď :)
Ano, přes aplikaci aktualizace. A factory reset až PO AKTUALIZACI.
 #272089  od Balaton
 před 7 lety
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať aj ja niečo podobné ako kolega predomnou čo sa pýtal.
Kamarát si kúpil xiaomi redmi note 4 a má tam miui 8 global stable verziu,a teraz tá otázka.
Môžem tam nahrať z tejto stránky tú cz/sk verziu,z aplikácie aktualizácia?
A teraz to druhé najhlavnejšie - Musím mať odomknutý bootloader alebo nie? A vlastne čo je to bootloader?
Na svojom mobile som jednoduche nahral aktualizáciu (xiamo redmí note 2) lebo som tam mal vtedy cz/sk verziu len som ju aktualizoval,ale tuto ked dám miesto globalnej verzie túto cz/sk verziu tak sa nemože nič stať?
Za skoré rady budem vdačný.
 #272098  od dkl123
 před 7 lety
Balaton píše:Dobrý deň, chcel by som sa spýtať aj ja niečo podobné ako kolega predomnou čo sa pýtal.
Kamarát si kúpil xiaomi redmi note 4 a má tam miui 8 global stable verziu,a teraz tá otázka.
Môžem tam nahrať z tejto stránky tú cz/sk verziu,z aplikácie aktualizácia?
A teraz to druhé najhlavnejšie - Musím mať odomknutý bootloader alebo nie? A vlastne čo je to bootloader?
Na svojom mobile som jednoduche nahral aktualizáciu (xiamo redmí note 2) lebo som tam mal vtedy cz/sk verziu len som ju aktualizoval,ale tuto ked dám miesto globalnej verzie túto cz/sk verziu tak sa nemože nič stať?
Za skoré rady budem vdačný.
Musíš mít odemknutý bootloader. Se zamknutým bootloaderem nemůžeš nahrát novou rom. Musíš požádat o unlock na tomto webu:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #272105  od Balaton
 před 7 lety
Takže on má zamknutý bootloader,čo keby som mu nahral tú verziu aj ked ho má zamknutý? čo by sa stalo?? A určite má na 100% uzamknutý bootloader? Má miui 8 global stable verziu.
Ak má zamknutý bootloader tak mu to nebudem robiť lebo ja som to chcel len tak že stiahnem odtialto zo stránky cz/sk verziu a dám do mobilu a cez aplikáciu aktualizácia nainštalujem..
 #272107  od Siola
 před 7 lety
Dobrý den mám dotaz mám redmi 3 a po včerejší aktualizaci (týdenní) jsem měl problém s blackscreenem to jsem vyřešil za pomoci miflashe a romu co jsem stáhnul z ofiko fora je to stabil. 8.0.2.0 a já bych tam chtěl dát ten váš stabil 8.1 můžu to udělat stejným způsobem jako tu opravu tedy najetí do downloadu na telefonu přes miflash instalace a pak normalně spustit? O data mi nejde protože jsem o ně už přišel. Ptám se proto že i když to tam máte napsané tak to moc nechápu. (to odemčení jsem delat nemusel)
děkuji Siola
 #272233  od dkl123
 před 7 lety
romankalvach píše:A ten bootloader už potom zůstane odemčen na pořád,nebo je to omezený na nějakou dobu?
Napořád.
 #272241  od dkl123
 před 7 lety
Balaton píše:Takže on má zamknutý bootloader,čo keby som mu nahral tú verziu aj ked ho má zamknutý? čo by sa stalo?? A určite má na 100% uzamknutý bootloader? Má miui 8 global stable verziu.
Ak má zamknutý bootloader tak mu to nebudem robiť lebo ja som to chcel len tak že stiahnem odtialto zo stránky cz/sk verziu a dám do mobilu a cez aplikáciu aktualizácia nainštalujem..
Pokud je nový, 100% nebude mít odemčený Bootloader. A účel zamčen bootloaderů je, aby se tam nová rom nahrát nedala. Takže by se nestalo nic. Xiaomi své telefony zamknul kvůli tomu, aby do nich nemohli obchodníci nahrát rom s škodlivým softwarem. Odemknutí lze provést jen se svým xiaomi účtem. A pak nahrát rom přes TWRP.
 #272248  od radek178
 před 7 lety
dkl123 píše:
romankalvach píše:A ten bootloader už potom zůstane odemčen na pořád,nebo je to omezený na nějakou dobu?
Napořád.
Napořád to určitě není. Několikrát už se mně BL opětovně zamknul. Už si nepamatuju při jakým flashi, ale mám pocit, že to bylo při flashi přes MiFlash s volbou flash all. Ale to tady určitě budou vědět přesněj.
Luka85 se to líbí
 #272280  od Metrix
 před 7 lety
java.lang.RuntimeException: Unable to start activity ComponentInfo{com.android.settings/com.android.settings.MiuiSettings}: java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke interface method 'java.lang.String[] android.security.IKeystoreService.list(java.lang.String, int)' on a null object reference
at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(ActivityThread.java)
at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(ActivityThread.java)
at android.app.ActivityThread.access$900(ActivityThread.java)
at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(ActivityThread.java)
at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
at android.os.Looper.loop(Looper.java)
at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)
Caused by: java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke interface method 'java.lang.String[] android.security.IKeystoreService.list(java.lang.String, int)' on a null object reference
at android.security.KeyStore.list(KeyStore.java)
at android.security.KeyStore.list(KeyStore.java)
at com.android.settings.vpn2.VpnManager.vQ(VpnManager.java)
at com.android.settings.MiuiSettings.k(MiuiSettings.java)
at com.android.settings.BasePreferenceFragment.ac(BasePreferenceFragment.java)
at com.android.settings.BasePreferenceFragment.aa(BasePreferenceFragment.java)
at com.android.settings.SettingsFragment.aa(SettingsFragment.java)
at com.android.settings.BasePreferenceFragment.onViewCreated(BasePreferenceFragment.java)
at com.android.settings.SettingsFragment.onViewCreated(SettingsFragment.java)
at android.app.FragmentManagerImpl.moveToState(FragmentManager.java)
at android.app.FragmentManagerImpl.moveToState(FragmentManager.java)
at android.app.BackStackRecord.run(BackStackRecord.java)
at android.app.FragmentManagerImpl.execPendingActions(FragmentManager.java)
at android.app.FragmentController.execPendingActions(FragmentController.java)
at android.app.Activity.performStart(Activity.java)
... 10 more
 #272301  od Metrix
 před 7 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

po nahrani tejto rom sa vsetko dalo doporiadku... teda zatial v to dufam
 #272505  od stratilsomsa
 před 7 lety
jarinokovac píše:Mi5 Android 7 , neviem prečo nahralo mi video v pohode v galérií mi ho v pohode prehráva ale ak si ho dám do PC alebo na soc. sieť tak tam ho neprehrá zostane len seknnutý úvodný obrázok videa, len ja mám tento problém? Formát je klasika mp4
mam tento isty problem na MI5 a 8.2/6.12.15
 #272810  od Milan_K
 před 7 lety
Mam otazku, planuje sa do zoznamu CZ/SK Stable ROMIEK Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť] pridat aj CZ/SK STABLE ROM pre XIAOMI Redmi 4A? Alebo ostaneme len na TYZDENNYCH CZ/SK ROM?
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 63

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat