[Staršie týždňové verzie]
 #154899  od Hroch12
 před 9 lety
Tak stable verze chodí více než dobře. Po prvním zapnutí vše běhá rychle, paměti RAM zbývá také celkem dost (po zapnutí 1 GB), je to zřejmě postavené na verzi 5.5.1, protože v liště už je ukazatel počasí a tlačítko Zpět pro přehrávání hudby. Za mě zatím velká pochvala!

Ale je tam zřejmě nová věc.. "Lokalita". Deufálně je nastavná na Čínu, ale nejde ji přenastavit. K čemu toto nastavení je dobré? :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
tuxrob, nusi se to líbí
 #154991  od vyrobca
 před 9 lety
Aktualizacia - Informacie o aktualizacii - funguje.... len treba mat pripojenie na net ::)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #155030  od Hroch12
 před 9 lety
Zajímavé, dnes už to funguje :-) Ale včera večer to nefungovalo a to jsem byl připojený na internet

Celkově vzato, stable verze vypadá a chodí více než dobře! Dlouhou dobu jsem byl na verzi 5.1.2, protože tato verze obsahovala animace z Lolipopu a měla výbornou spotřebu... Vždy když jsem zkusil nějakou novější verzi, tak se mi nějak moc rychle vybijela baterka, myslel jsem si, že to stále ještě ladí... Ale na stable verzi to vypadá, že to nějak fixly a zatím vše běhá dost svižně a spotřeba je zatím z mého hlediska dobrá!
 #155042  od KoumiCZ
 před 9 lety
Zdravím, kdy zde bude přeložená stabilní verze pro MiPad? Je dostupná jak v global verzi, tak i v china verzi. Děkuji.

EDIT: Ingbrzy, díky za rychlou reakci ;)
 #155092  od KoumiCZ
 před 9 lety
Kdybych chtěl v budoucnu přejít na DEV (týdenní) verzi, jak mám postupovat? Stačí normálně flash přes aplikaci Aktualizace nebo MiRecovery a potom factory reset v MiRecovery?
 #155105  od ingbrzy
 před 9 lety
KoumiCZ píše:Kdybych chtěl v budoucnu přejít na DEV (týdenní) verzi, jak mám postupovat? Stačí normálně flash přes aplikaci Aktualizace nebo MiRecovery a potom factory reset v MiRecovery?
staci cez aktualizaciu....
KoumiCZ se to líbí
 #155129  od muser61
 před 9 lety
Iba MIUI v5 JLB54.0 V5, ale neviem ci tu niekde je link na nu a ci je vobec prelozena, skor nie.
 #155130  od pbuva
 před 9 lety
ROOT Mi3: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Tak z nějakého důvodu na této počeštěné verzi nefunguje, bude se opravovat?
Naposledy upravil(a) pbuva dne 09 Kvě 2015, 20:54, celkem upraveno 2 x.
 #155160  od RaZzeR
 před 9 lety
Náhodou upravit rooty dostupné z en.miui.com na tyto CZ/SK Stable verze se neplánuje? Opravdu by to bodlo! :)
 #155161  od KoumiCZ
 před 9 lety
;)
ingbrzy píše:Stable nemaju ROOT prave preto sa volaju stable.. :) aby si ju sam uzivatel nedestabilizoval svojim "odbornym" zasahom... :)
 #155166  od RaZzeR
 před 9 lety
Root chci zejména proto, že mám Android 4.4 KK a bez něho mi je paměťovka v mobilu takřka k ničemu a další důvod je, že si potřebuju udělat svůj GPS fix, jelikož navigace ve vyhledávání satelitů je základně na úrovni šneka. ;)
 #155186  od pbuva
 před 9 lety
KoumiCZ píše:;)
ingbrzy píše:Stable nemaju ROOT prave preto sa volaju stable.. :) aby si ju sam uzivatel nedestabilizoval svojim "odbornym" zasahom... :)
Ale no tak, víme dobře že přesně o tom to neni. Je pekna podpasovka schvalne znefunkcnit moznost root. Vedet to driv, usetril sem si praci s flashovanim.
 #155191  od vyrobca
 před 9 lety
Screenshot_2015-05-10-00-14-01.png
Pozeram ze v sekcii Hudba zase pribudla Online Hudba z Baidu Music.
Screenshot_2015-05-10-00-16-59.png
A pobavilo ma ze pri vyhladani textov pesnicky vidim rozsypany caj.. Zrejme problem s diakritikou.. ::)
A ako ma Baidu Music osetrene licencie na stahovanie pesniciek a celych albumov cez Xiaomi telefony sa radsej nebudem ani pytat.. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #155282  od Yetti
 před 9 lety
Pre tych, ktorym nejde v tejto verzii Prehliadac: staci ho odinstalovat a restartnut telefon. Potom vsetko bez problemov.
Instaloval som pred dvoma dnami bez factory resetu a zatial vsetko funguje ako ma. Launcher mi zatial padol iba 2x.
 #155358  od Maxo23
 před 9 lety
vyrobca píše:
Screenshot_2015-05-10-00-14-01.png
Pozeram ze v sekcii Hudba zase pribudla Online Hudba z Baidu Music.
Screenshot_2015-05-10-00-16-59.png
A pobavilo ma ze pri vyhladani textov pesnicky vidim rozsypany caj.. Zrejme problem s diakritikou.. ::)
A ako ma Baidu Music osetrene licencie na stahovanie pesniciek a celych albumov cez Xiaomi telefony sa radsej nebudem ani pytat.. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
A jak to je s písničkami, které se poslouchají i u nás (např. rádia Evropa 2, apod ...) dá se to srovnat např. s Google Musíc, Spotify, Deezer a nebo ta databáze je o něco menší?
 #155427  od vyrobca
 před 9 lety
Maxo23 píše:
vyrobca píše:
Screenshot_2015-05-10-00-14-01.png
Pozeram ze v sekcii Hudba zase pribudla Online Hudba z Baidu Music.
Screenshot_2015-05-10-00-16-59.png
A pobavilo ma ze pri vyhladani textov pesnicky vidim rozsypany caj.. Zrejme problem s diakritikou.. ::)
A ako ma Baidu Music osetrene licencie na stahovanie pesniciek a celych albumov cez Xiaomi telefony sa radsej nebudem ani pytat.. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
A jak to je s písničkami, které se poslouchají i u nás (např. rádia Evropa 2, apod ...) dá se to srovnat např. s Google Musíc, Spotify, Deezer a nebo ta databáze je o něco menší?
Google Music, Soptify alebo Deezer som doteraz neriesil. A ani nebudem. Evropu 2 som v zivote nepocul... asi Ti v tomto nepomozem.. Ale ked sa pozries na prvy screnshot, vidis tam ten rozsypany caj? Takze tam bude asi 10:1 cinska hudba : ostatna hudba
 #155473  od Maxo23
 před 9 lety
vyrobca píše:
Maxo23 píše:
vyrobca píše:
Screenshot_2015-05-10-00-14-01.png
Pozeram ze v sekcii Hudba zase pribudla Online Hudba z Baidu Music.
Screenshot_2015-05-10-00-16-59.png
A pobavilo ma ze pri vyhladani textov pesnicky vidim rozsypany caj.. Zrejme problem s diakritikou.. ::)
A ako ma Baidu Music osetrene licencie na stahovanie pesniciek a celych albumov cez Xiaomi telefony sa radsej nebudem ani pytat.. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
A jak to je s písničkami, které se poslouchají i u nás (např. rádia Evropa 2, apod ...) dá se to srovnat např. s Google Musíc, Spotify, Deezer a nebo ta databáze je o něco menší?
Google Music, Soptify alebo Deezer som doteraz neriesil. A ani nebudem. Evropu 2 som v zivote nepocul... asi Ti v tomto nepomozem.. Ale ked sa pozries na prvy screnshot, vidis tam ten rozsypany caj? Takze tam bude asi 10:1 cinska hudba : ostatna hudba
Ta Evropa byla jen příklad a na tom by se mohlo ukázat, jestli by se tam dala najít aktuálně pro někoho třeba i bohužel populární hudba, no nic, zjistím jakmile pořídím Mi3. Jde mi hlavně o to, jestli to lze vůbec považovat za alternativu např. ke Google Music, které si aktuálně platím ..
 #155496  od yura
 před 9 lety
pbuva píše:
KoumiCZ píše:;)
ingbrzy píše:Stable nemaju ROOT prave preto sa volaju stable.. :) aby si ju sam uzivatel nedestabilizoval svojim "odbornym" zasahom... :)
Ale no tak, víme dobře že přesně o tom to neni. Je pekna podpasovka schvalne znefunkcnit moznost root. Vedet to driv, usetril sem si praci s flashovanim.
Ja treba ocenim az vyjde ROM na Redmi 1S bez root - pobezi mi na tel firemni appky, ktere jsou pro telefony s root nedostupne. Tedy aspon doufam, ze pobezi :D
 #155553  od Lisa
 před 9 lety
Na RedMI NoTĚ 4G 8.5.5 běží vše dobře akorad by mě zajímalo kde je to rozšířené počasí [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 61

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat