[Staršie týždňové verzie]
 #155602  od pbuva
 před 9 lety
yura píše:
Ja treba ocenim az vyjde ROM na Redmi 1S bez root - pobezi mi na tel firemni appky, ktere jsou pro telefony s root nedostupne. Tedy aspon doufam, ze pobezi :D
Ale jo, o tom mluvim, ty si ho neudelas, já zase ano, ale muzeme si vybrat. teda nemuzeme, nekdo rozhod ze v cechach ne :) Ale mozna krivdim, mozna to je nahoda ze nejakej ze zasahu zmnefunkcnil omylem tenhle root script a opraví se to.
 #155730  od Hroch12
 před 9 lety
Nepřeložená část ve stable verzi... A ještě jedna věc, vždy odstraňuji aplikace Ovladač, Přenos, MiKey a Generátor... Ale vždy po restartu se se vratej.. Asi magie :-D

Obrázek
 #155864  od RaZzeR
 před 9 lety
Vrací se z důvodu, že v systému jsou jejich instalačky a bez rootu se jich definitivně zbavit nejde.
 #156190  od ingbrzy
 před 9 lety
BlueSeven píše:
JAKADE1978 píše:Stable pro Redmi Note 3G nebude?
Přidávám se k dotazu

Odesláno z mého HM NOTE 1W
Bude...

~Tapatalk~
BlueSeven se to líbí
 #156286  od vyrobca
 před 9 lety
subor ikon s nazvom Nastroje - Zaznamnik - nejde mi spustit
- Xiaomi ucet - MiCloud - nejde mi spustit
- Hlasenie chyb - Aplikacie - Miui apl. - chybova hlaska neda sa pripojit na siet

Som jediny komu to nejde?
 #156338  od blasth
 před 9 lety
Zdar borci,
nainstaloval jsem ženě do Redmi 2 1Gb MIUIv6 OFFICIAL RELEASE - STABLE a nejdou přehrávat videa, jak natočená foťákem tak stažená do tel. myslíte, že mám zkusit jinou verzi nebo je chyba v něčem jiným??

Dík za odpověď
 #156442  od KoumiCZ
 před 9 lety
Zkoušel jsi jiný přehrávač?
 #156764  od RaZzeR
 před 9 lety
Kdo chce na Stable verzi root je nejdříve nutností stejným způsobem aplikovat REPAIR a následně teprve ROOT. Mělo by to tak fungovat u všech modelů, ale ruku do ohně za to nedám, takže to provádíte na vlastní riziko. Na Redmi 2 se zdejší CZ/SK MIUI 6.5.1.0 a repairem + rootem (CN) z en.miui.com to proběhlo bez problému. :)
PS: Optimalizaci tímto krokem budete mít v angličtině, ale to snad není žádná tragédie...
 #157219  od KoumiCZ
 před 9 lety
Už dávno je. Více na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ;)
 #157731  od emill225
 před 9 lety
Mna by zaujimalo, ci je odstraneny bug samovolneho restartu v tej stable version. Tu na fore som nenasiel jednoznacnu odpoved preco to mobil robi a co na to zaberie. Niekomu zabera to, inemu ine a niekomu nic.
 #157732  od pbuva
 před 9 lety
U mne jede naprosto bez problémů, žádný FC, žádný restarty, paráda. Už se budu v MI3 držet jen stable verzí :)
 #158235  od -K-A-Ň-A-R-
 před 9 lety
blasth píše:Zdar borci,
nainstaloval jsem ženě do Redmi 2 1Gb MIUIv6 OFFICIAL RELEASE - STABLE a nejdou přehrávat videa, jak natočená foťákem tak stažená do tel. myslíte, že mám zkusit jinou verzi nebo je chyba v něčem jiným??

Dík za odpověď
Stejně jak ty, vyřešil jsem to jinačím přehrávačem

Odesláno z mého MI 4W
 #158336  od mirbac
 před 9 lety
Čau. Já jsem si telefon nekoupil jen na telefonování a SMS ale i na hraní.
Můj problém je takový ze mám problém s neustálým vypadávání nebo přepínáním sítě.
Nastavit jen 2G nebo 3G není řešení. Někde 3G nemám.... Štve mne ze i když sedim na jednom místě tak mne neustále (i když je signál dost silný)přeskakují H+, H, E. Vždy vypadne signál a odpojí od netu. Je to sice taková blbost ale štve mne to.
Proto prosím o pomoc. Čím to může byt? Děje se to i někomu jinému? Mám snad pokazeny telefon? Zkoušel jsem hoooodne týdenních verzí ale bez rozdílu. Proto jsem přešel na stable ale bezvýsledně-((( prosím pomoc opravdu mne to jako jediná věc na těmto telefonu štve.
MI3W
kulin se to líbí
 #158420  od RaZzeR
 před 9 lety
Bude aktualizace na Redmi 2 WCDMA? 6.5.2.0 je již nějaký den venku. :)
A šlo by upravit aby se v notifikační liště zobrazovaly názvy i virtuálních operátorů? V nepřeložené CN i Global verzi se zobrazují.
 #158478  od kulin
 před 9 lety
mirbac píše:Čau. Já jsem si telefon nekoupil jen na telefonování a SMS ale i na hraní.
Můj problém je takový ze mám problém s neustálým vypadávání nebo přepínáním sítě.
Nastavit jen 2G nebo 3G není řešení. Někde 3G nemám.... Štve mne ze i když sedim na jednom místě tak mne neustále (i když je signál dost silný)přeskakují H+, H, E. Vždy vypadne signál a odpojí od netu. Je to sice taková blbost ale štve mne to.
Proto prosím o pomoc. Čím to může byt? Děje se to i někomu jinému? Mám snad pokazeny telefon? Zkoušel jsem hoooodne týdenních verzí ale bez rozdílu. Proto jsem přešel na stable ale bezvýsledně-((( prosím pomoc opravdu mne to jako jediná věc na těmto telefonu štve.
MI3W
To bude spis operatorem. Od doby co jsme presli k vodnikoj to taky hopsa

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #158479  od pbuva
 před 9 lety
Nabízí mi to aktualizaci Mi3w na V6.5.2.0, ale tady o tom není žádné info.
Info o aktualizaci také vede na tuhle verzi.
 #158484  od ingbrzy
 před 9 lety
A mas nasu ROM?

~Tapatalk~
 #158487  od ingbrzy
 před 9 lety
Tak to je tym rootom... Ponuka ti na stiahnutie cinsku ROM...

~Tapatalk~
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 61

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat