[MTK=hennessy, PRO=kenzo]
 #281717  od gabulena
 před 7 lety
Dobrý den. Vlastním tel. Redmi note 3a můj muž redmi note 2. On má po aktualizaci miui8 kdežto já pořád 7. Když dám aktualizace tak mi to píše že ted žádné akt. Nejsou k dispozici. Nevím jestli ten note 3 náhodou není fake. Koupila jsem nedávno na aukru úplně nový. Tak nevím. Jak poznám že je to fake? Nó další věc je ta ze potřebuji vědět jak dát nainstalované aplikace na sd kartu. A jak ukončit aktuální stahování? Nikde to nemůžu najít. Dikyza odp.
 #281723  od VMach3
 před 7 lety
Je to fake rom. Návod na instalaci CZ/SK rom nebo oficiální Global rom pro tvůj telefon Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #281726  od pajinek
 před 7 lety
Nejlépe sem dej screenshot z Nastavení - Informace o zařízení. Pak se budeme moci hnout dál. A nebo sem vypiš přesně co je tam v řádku s verzí MIUI, pokud možno úplně včetně všech čísel a písmen.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
Edit: já než to nacvakám, tak už je to dávno pořešeno... chjo.
Naposledy upravil(a) pajinek dne 23 Led 2017, 04:56, celkem upraveno 1 x.
 #281760  od gabulena
 před 7 lety
VMach3 píše:Je to fake rom. Návod na instalaci CZ/SK rom nebo oficiální Global rom pro tvůj telefon Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Nó jo ale to je instalace na note 3pro a já mám jen note nevadí to? Ale tohle já nikdy nezvládnu. To já poznám :-)a nemůžu to dát třeba do nějakého obchodu s mobilama kde by mi to udelali? Znám takový obchůdek tam odblokovavaji telefony a opravují možná že by to udělali ne?
 #281765  od VMach3
 před 7 lety
Nevím co zvládne takovej obchůdek, neznám ho.
Věř že máš Redmi Note 3 Pro (Qualcomm Snapdragon 650, modelové označení kenzo)
 #281794  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
Podle screenu mas opravdu redmi note 3 pro. A v tvem pripade by stacilo podle navodu udelat pouze bod 2.Je to opravdu primitivni. Jednoduseji uz to nejde.
Pripadne pokud je mobil z CZ/SK shopu by sis mohla stezovat ze jsi dostala mobil s neoficialnim systemem. Otazka jestli by to nejak resili.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat