[MTK=hennessy, PRO=kenzo]
#292688 od jurino01
14 bře 2017, 17:18
Tak mne sa podarilo odomknúť na global rom, bez simky a hlavne za 2 dni. V nedeľu som poslal žiadosť a dnes o 04:30 mi prišlo potvrdenie, že môžem odomknúť. Šiel som podľa návodu a všetko OK.
#294322 od Vysmek
24 bře 2017, 02:17
ahoj, děkuji za návod, ale potřeboval bych vědět, co dělat, když můj telefon do toho režimu fastboot nemůžu dostat. Můžu ho tisíckrát zapínat a furt mačkat ta stejná spárvná tlačítka a nic. Už mě to pěkně štve, pořád mám miui verzi 6.x a Xiaomi je snad jediná značka, kde je to takto komplikované.
#294363 od pajinek
24 bře 2017, 10:55
Do režimu fastboot se telefon dostane tak, že podržíš tlačítko Hlasitost dolů a k tomu stiskneš a držíš tlačítko pro zapnutí telefonu. Obě tlačítka držíš tak dlouho, dokud nenaskočí Fastboot.
#294496 od Vysmek
24 bře 2017, 23:39
To samozřejmě zkouším a nefunguje to. Telefon se vždycky zapne klasickým způsobem. Nedá se to vyvolat nějakou jinou cestou?
#297857 od pajinek
10 dub 2017, 21:27
Musíš vydržet ten počet hodin, který to píše a teprve pak zkusit odemknout BL. To je novinka od Xiaomi někdy od konce března.
PS: screenshot se sem vkládá jako příloha.
#299863 od MichalHudec
21 dub 2017, 11:26
ahoj, můžu poprosit o návod na zažádání si o českou verzi pro xiaomi redmi pro.
Nějak stručně ,jednoduše .. s tímhle jsem amater tak bych byl rad ,kdyby mi nekdo pomohl dekuji za odpoved
#300149 od tkalisch
22 dub 2017, 13:57
Ahoj,

souhlas s odemčením jsem dostal, SMS nepřišla.
Zkusil jsem Unlock a napsalo mi to, že nemám povolení v telefonu. Odkazovalo mě to na Nastavení/pro vývojáře/Stav Mi uzamčení.

Tam to vypadá takto:

Kliknul jsem na Přidat účet a zařízení a objevila se hláška Úspěšně přidáno. Xiaomi účet je nyní spojen s tímto zařízením.

Obrazovka vypadá úplně stejně jako před přidáním.

Po té jsem se telefon opět pokusil odemknout a napsalo mi to že musím čekat 72 hodin. Přitom první pokus selhal!!!

Nechci opět čekat při dalším nepovedeném pokusu o Unlock 72 hodin. Proto se chci zeptat, zda je to vše nebo jeěště někde něco musím nastavit a povolit?
Přílohy
Screenshot_2017-04-22-13-49-31-321_com.android.settings.png
Screenshot_2017-04-22-13-49-31-321_com.android.settings.png (148.15 KiB) Zobrazeno 13 krát

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!