[ido, ido_xhdpi]
 #294695  od Lukas1
 před 7 lety
Zdravím, mám problém s aktualizací. Současně mám verzi 7.3.16 a chci dát 7.3.23. Když ale jdu do aktualizací a dám zkontrolovat, napíše mi to není dostupná nová aktualizace, přitom to není pravda.
Prošel jsem nějaké diskuze, ale nic jsem nezjistil.
Díky za rady
 #294700  od duriboss26
 před 7 lety
Stiahnut a manualne nainstalovat.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #294701  od pajinek
 před 7 lety
Pokud máš místní ROM by xiaomi.eu, tak ti to aktualizaci samo nevyhledá. To se děje pouze u Global ROM.
 #294702  od Lukas1
 před 7 lety
Aha, takže musím manuálně, mít odemkutý bootloader a přes TWRP a pak flash, podle návodu, nebo když už mám starší verzi, tak můžu něco vynechat?
 #294917  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
A co mas za rom ted. Global nebo xiaomi.eu?

Odesláno z mého Redmi Note 3 PRO pomocí tapatalk
 #294923  od duriboss26
 před 7 lety
Hod sem screen z i formacii o telefóne.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #295049  od Lukas1
 před 7 lety
Mám místní Rom.
Přílohy
Screenshot_2017-03-28-22-18-34-307_com.android.settings.png
Screenshot_2017-03-28-22-18-34-307_com.android.settings.png (86.9 KiB) Zobrazeno 2077 x
 #295066  od duriboss26
 před 7 lety
Kedze tam máš miestnu rom mal by si mať bootloader odomknutý a v telefóne nahraté TWRP.takze ti stačí manuálne stiahnuť rom , ulozit do telefónu, reštartovať do TWRP,vybrať install , tam nájsť rom kroru si stiahol a potvrdiť inštaláciu.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #295067  od pajinek
 před 7 lety
Jen pro jistotu sem dám odkaz na to, co a jak se dělá v TWRP...
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pro jistotu si předem udělej v TWRP zálohu telefonu a pak teprve proveď aktualizaci.
Axident se to líbí
 #295226  od Axident
 před 7 lety
Jinak, já flashuji velmi často, skoro denně, mám nějakou úchylku ještě z dob samsungu, prostě mi to nedá, takový masochismus, ať ROM funguje dobře nebo špatně, stejně mi vydrží ve founu tak dva dny max, zkouším všechno, Global, eu, no-MIUI :)
A pokaždé si vlezu do TWRP (ať už přes Aktualizaci, což v posledních asi třech verzích weekly ovšem nejde), nějakou Reboot apk s rozšířeným restartem Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť nebo trojhmatem, pokaždé dávám Factory reset a instaluji ručně ROM nanovo a pak během pár minut všechno obnovuji buď z lokální zálohy v telefonu (MIUI) nebo přes Titatnium Backup (neMIUI) [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
Takže jsem nikdy nemusel řešit takové ty časté výtky, zda člověk udělal FR.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat