[gemini]
 #290598  od Tommy929
 před 7 lety
Caute, ak by mal niekto zaujem, mam na predaj kryty na Mi5, su uplne nove nepouzite, predavam z dovodu ze som si nakupil kryty a potom som moju Mi5 vymenil za nieco ine.

1. Luphie kovový rámik + kozená zadna strana (14€)
Obrázek

2. Luphie kovový ramik (13€)
Obrázek

3. Matny cierny kryt (4€)
Obrázek

4. Odolny gumeny + plast kryt (6€)
Obrázek

5. Odolny gumeny kryt + plast (6€) - tento sa fakt drzi dobre v ruke.
Obrázek

6. Polep na cele telo (imitacia kovu) (4€)
Obrázek

7. Pripadne ak by mal este niekto zaujem mam 2ks magneticke napajacie kable USB-C

Ak mate o nieco zaujem, piste SS :)
 #290602  od Tommy929
 před 7 lety
Nejako zle nahralo obrazky, tak este raz:

Caute, ak by mal niekto zaujem, mam na predaj kryty na Mi5, su uplne nove nepouzite, predavam z dovodu ze som si nakupil kryty a potom som moju Mi5 vymenil za nieco ine.

1. Luphie kovový rámik + kozená zadna strana (14€)
Obrázek

2. Luphie kovový ramik (13€)
Obrázek

3. Matny cierny kryt (4€)
Obrázek

4. Odolny gumeny + plast kryt (6€)
Obrázek

5. Odolny gumeny kryt + plast (6€) - tento sa fakt drzi dobre v ruke.
Obrázek

6. Polep na cele telo (imitacia kovu) (4€)
Obrázek

7. Pripadne ak by mal este niekto zaujem mam 2ks magneticke napajacie kable USB-C

Ak mate o nieco zaujem, piste SS :)
 #290633  od ronskispeed
 před 7 lety
chce msa spytat na ten celopolep telefonu... aku to ma na dotyk povrchovu upravu? je to drsne? ide mi o to ako sa bude chovat telefon na stole, ci sa nebude smykat... ale mam pocit ze vsetko co tam clovek da bude lepsie ako to sklo co je vzadu :-D
 #290674  od WEBMOON
 před 7 lety
Bylo by možné i zaslání do CR? Měl bych zájem o 1.
 #290697  od Tommy929
 před 7 lety
ronskispeed píše:chce msa spytat na ten celopolep telefonu... aku to ma na dotyk povrchovu upravu? je to drsne? ide mi o to ako sa bude chovat telefon na stole, ci sa nebude smykat... ale mam pocit ze vsetko co tam clovek da bude lepsie ako to sklo co je vzadu :-D
Hej je to urcite drsnejsie ako to sklo :D
 #295298  od csiky
 před 7 lety
Sharkoon.Rebel píše:Zdravím, máte ještě nějaké kryty na prodej?
zdravim ja mam na predaj Nillkin QIN koženeé hneden puzdro na MI5ku, ak by ste mali zaujem
 #296081  od Tommy929
 před 7 lety
Ano, este su vsetkym okrem tych kovovych ramcekov Lumphie (1 a 2)
Naposledy upravil(a) Tommy929 dne 04 Dub 2017, 19:45, celkem upraveno 1 x.
 #296532  od csiky
 před 7 lety
tarabaszh píše:Ahoj Csiky mas ho este ?

Odoslané z Lenovo A536 pomocou Tapatalku
Zdravim, ano este ho mam :)
 #297416  od marmarko
 před 7 lety
Ahojte. Pls mate niekto toto original puzdro?? Ak hej, ake je? Viete dat foto?

Obrázek

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
 #297419  od csiky
 před 7 lety
marmarko píše:Ahojte. Pls mate niekto toto original puzdro?? Ak hej, ake je? Viete dat foto?

Obrázek

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
2016 New Arrival Original Official Black Gray PC LSR Craft Anti-knock Back Cover Case For Xiaomi Mi5 Smart Phone
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Vo feedbackoch su fotky od uzivatelov :)

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat