[aqua]
 #255555  od erkoyonex
 před 7 lety
Caute všetci. Potrebujem pomoc !!
Chcem si aktualizovať môj mobil xiaomi mi4s na miui 8. Tak som si stiahol z tejto stránky zip. na upadate ale furt keď dam v nastavení select update pack tak mi napíše že: Couldn't verify update package!
Prosím napíšte čo mám robiť.
Přílohy
Screenshot_2016-10-09-17-41-20_com.android.updater.png
Screenshot_2016-10-09-17-41-20_com.android.updater.png (82.09 KiB) Zobrazeno 2983 x
 #255557  od VMach3
 před 7 lety
1, Odemknout bootloader
2, Nainstalovat TWRP recovery
3, V TWRP provést Factory reset, následně nainstalovat CZ/SK rom
 #255563  od VMach3
 před 7 lety
Tímto toolkitem Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Postupovat můžeš podle tohoto návodu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, je samozřejmě třeba mít rom pro Mi4S (aqua).
Prvně ale musíš mít odemknutý bootloader!
 #258879  od PedroPiko
 před 7 lety
VMach3 píše:1, Odemknout bootloader
2, Nainstalovat TWRP recovery
3, V TWRP provést Factory reset, následně nainstalovat CZ/SK rom
Mám podobný problém -Mi4S, bootloader odomknutý, používam MIUIOS CZ/SK v7.3.1.0 a prechádzam na v8.0.1.0).
1. V aplikácii Updater mi píše, že zip súbor sa nedá overiť.
2. Po reboote do TWRP (po wipe cache/dalvik) a inštalácii zip mi píše "Error executing updater binary in zip".

Čo mám urobiť?
Přílohy
IMG_20161023_142001.jpg
IMG_20161023_142001.jpg (4.37 MiB) Zobrazeno 2879 x
Naposledy upravil(a) PedroPiko dne 23 Říj 2016, 14:43, celkem upraveno 2 x.
 #258881  od VMach3
 před 7 lety
Stáhni rom znovu
 #258884  od VMach3
 před 7 lety
Po přidání fota vidím že je problém ve verzi TWRP recovery, přeinstaluj jej
PedroPiko se to líbí
 #260757  od PedroPiko
 před 7 lety
Po dlhšom trápení som flashol MIUI v8 stable. Problém nebol v telefóne ale v PC. Konkrétne vidím problém s Win 10 32/64bit. V zásade na Win10 mi nefunguje korektne fastboot. Ovládač USB na Android Boot Loader od Goole som skúšal verziu 7, 9, aj najnovšiu 11. Ani s jedným ovládačom to nechodí správne. Dokonca si Win 10 aktualizuje tento boot loader usb ovládač na nejaký Kedacom, ktorý už vôbec nechodí. Ak som vo fastboote tak zariadenie príkazom fastboot devices detekuje ale nič viac (ani oem device-info nevracia to čo má). Fastboot flash už vôbec nejde, proste sa zasekne a neflashuje. Skúšal som 3 PC s Win 10 a ani na jednom to nejde, nechápem prečo lebo v lete mi to šlo. Odvtedy bola veľká aktualizácia na W10 a asi tam sa to pokazilo. Skúšal som aj Mi PC Suite, MI Flash, Android SDK súbory, ADB, minimal ADB, 15 sec ADB, proste to nejde. Jedine ako som to vedel spraviť, tak to bol starý notebook s Win7/32. Tam som dal 15 sec ADB, pripojil telefón a za 10 sec som mal nové TWRP. Takže pre informáciu pre toho, kto by s tým W10 mal problém, aby skúsil W7 a tam to ide na prvý šup.

Ešte otázka: Chodí Mi PC Suite na miuios.cz na MI4S ? (mne to telefón vidí ale údaje z telefónu nie)
 #260761  od VMach3
 před 7 lety
Instalaci jiné verze recovery lze provést přímo v TWRP.
S W10 je obecně problém při komunikaci s Fastboot, zlaté W7
 #260767  od PedroPiko
 před 7 lety
Ešte otázka: Chodí Mi PC Suite na miuios.cz na MI4S (5.1.1.)? (mne to telefón vidí ale údaje z telefónu nie)
 #260770  od VMach3
 před 7 lety
Já Mi PC Suite nepoužívám, tak netuším.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat