[aqua]
 #297968  od P104199
 před 7 lety
Zdravím,
mám pár dotazů ohledně xiaomi. Omlouvám se za jejich hloupost nybrž jsem u tohoto výrobce nováčkem.
Zajímal by mě Váš názor, zda se dnes ještě vyplatí koupě Mi4S za 8K? Normálně bych bral levnější Mi4c, ale chybí čtečka otisků prstů... Mi5 už stojí skoro stejně, ale zase je už dost velká..
Mobil by měl jet na Lollipopu... je zde nějaká záruka, že když koupím telefon v CZ distribuci, dostanu na něj v budoucnosti oficiální cestou Marshmallow, případně i Nougat? (myšleno bez odemykání bootladerů, rootování, přehrávání ROM atd.)
Nebo to snad u Xiaomi funguje tak, že pokud chce člověk aktualizace, musí se o to postarat sám výše zmíněnými úkony?
Děkuji

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat