[land]
 #289129  od 1Ondrik3
 před 7 lety
ďakujem za perfektný návod aj pre tých menej zdatných [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] :P pred tým keď som nepoznal tento návod tak som to vzdával >:( ale po tomto návode to zvládne snáď každý veľké ĎAKUJEM ! ^-^
Kubo102030 se to líbí
 #289334  od MotoFAN
 před 7 lety
Existuje nějaký způsob jak si zachovat původní rom (MIUI Global 8.1 Stable 8.1.1.0(MALMIDI)), odemknout telefon kvůli rootu ale zachovat také fingerprint recognition? Protože když chci telefon odemknout tak Mi Unlock píše že fingerprint recognition nebude nadál dostupný... a to fakt nechci...
 #289444  od maries
 před 7 lety
pherynk píše:Já mám jiný problém, asi před půl rokem se mi nepodařilo odemknout bootloader, viz závada se správným účtem nesprávně přečteným číňany a proto se mi odemčení zastavilo na půlce a nepokračovalo dále. Koupil jsem si nový telefon, úspěšně se přihlásil na xiaomi s tím samým účtem a myslel jsem si, že teď BL odemknu. Spletl jsem se, když jsem se pokusil přihlásit v unlocku, číňani mi napsali, že účet není podporován a že si musím znovu požádat. Při pokusu o nové požádání mi unlock nechce uznat jméno a vytrvale píše abych vložil správné. Co mám dělat ?Domnívám se, že nejjednodušší by bylo resetovat účet a vytvořit nový ale tuto možnost jsem nikde nenalezl.

Děkuji za odpověď.
A dáváš správné jméno? Na první stranu nick z China fóra, skupina čísel, na druhou stranu nick z tohoto fóra.

Redmi 3s Tapatalk
 #289639  od Mahtiel
 před 7 lety
Osobně jsem měla omylem dva účty se dvěma MI účty (dvě čísla). Zkus zjistit, zda nejsi na tom podobně. Mrkni na MI účet v telefonu a nick, který tam máš uvedený...
 #289782  od ZebMordor
 před 7 lety
Tak jsem snad uspěšně instaloval poslední ROM,ale na konci nějaká zrada.Na displeji skočí Děkujeme za pomoc vylepšení MIUI!
Jméno,heslo,schválit.
Nevím co tam dát,zkoušel jsem heslo k učtu přihlašuje se,ale nic.Když dám restart objeví se znova to samé.
Nevíte někdo co s tím?
mám RN3 SE
 #289787  od ZebMordor
 před 7 lety
Ano,ROM mám správnou.Aktualizace proběhla snad dobře,ale to heslo to nechápu.Omlouvám se za to že jsem tady s jiným mobilem,ale u RN3SE byl odkaz na postup instalace CZ ROM tady(takže by to mělo být stejné)už se mi to přihlašovací kolečko točí 20 minut a stále nic.tak ted nevím co s tím.
Edit: Tak vyřeseno
Po 2,3 restartech se objevil další požadavek na heslo,ale tentokrát na šifrování.Tak jsem se naštval a šel natvrdo do TWRP,tam dal formátovat data a pak mobil po zhruba 5 minutách normálně najel.Asi to bude tím Androidem 6,má nějaké to šifrování.
 #291144  od jirka 146
 před 7 lety
ahoj, nějak nezvládám bod 2, to teda brzy... :(

2. Podanie žiadosti o odomknutie bootloadera (jej schválenie trvá 2-7 dní)
a když jdu znovu: b) znova choďte na stránku Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
a zadávám jméno a ostatní věci tak to hlásí že mám nesprávné jméno.
co tam patří za jméno?
 #291217  od maries
 před 7 lety
První strana nick z China fóra, skupina čísel, druhá strana nick co máš zde na fóru. Zkus, mě to tak sebralo, jinak mi to taky hlásilo chybu.

Redmi 3s Tapatalk
 #291313  od krmo
 před 7 lety
Urobil som všetko podľa tohto návodu no mobil nejde na konci reštartovať . Po zadaný reštartovať systém sa reštartuje len recovery a znova pýta vybrať jazyk ... viete niekto čo s tým ?
 #292090  od Myspulin
 před 7 lety
Nejnovejsi verze MiFlash(2016.12.22.0(release)) nema po otevreni a nacteni image volby
flash all,
flash all except storage,
flash all except data and storage.

Misto toho jsou tam volby

clean all
save user data
clean all and lock

a za temito kaskadove okno s volbami

flash_all.bat
flash_all_except_data_storage.bat
flash_all_lock.bat

Poradi nekdo,co mam zatrhnout?
Podotykam,ze starsi verze mi nefunguji
verze w7 64bit,redmi 3s global
 #292104  od Myspulin
 před 7 lety
A jeste jeden dotaz :pomoci EDL kabelu se mi telefon hlasi jako HS-USB QDLoader 9008,coz by mel byt download mód,musim u toho jeste spoustet dmod tlacitky power a hlasitost?Asi ne ze,protoze po znovu odpojeni-pripojeni telefonu se dmod zrusi a musim to cele opakovat
 #292108  od VMach3
 před 7 lety
EDL kabel slouží ke spustí Download režim, proč by si ho měl tedy znovu spouštět jiným způsobem když již telefon v Download režimu je.
V MiFlash zvol script Clean all
 #292168  od Myspulin
 před 7 lety
Tak jsem se prohrabal k TWRP,zkopiruji xiaomi.eu_multi_HM3SHM3X_7.3.9_v8-6.0.zip na sd kartu a vlozim,potud dobry,akorat ze telefon nevidi ten zip,at hledam jak hledam.
Prosim radu

add.Tak se mi to povedlo,chyba byla v mym nacitani disku tvrdohlave jsem lezl do sd a to bylo v sd1
Naposledy upravil(a) Myspulin dne 11 Bře 2017, 22:01, celkem upraveno 1 x.
 #292170  od VMach3
 před 7 lety
Musíš přepnout úložiště na sd kartu
Obrázek
 #292195  od Mahtiel
 před 7 lety
Na aktualizaci 7.3.2 mi na mém Redmi 3S blbl gyroskop, bylo mi poraděno v TWRP vymazat cache a dalvik. Pomohlo. O den později začal blbnout dotyk při psaní, strašně jsem se přeťukávala. Opět jsem vymazala cache a dalvik. Naštěstí pomohlo. Je to normální chování mobilu?
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 52

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat