[land]
 #290969  od jenicekk
 před 7 lety
Zatím takový nástupce není. Pokud tedy chceš kompaktní rozměry. Jinak by to mohl být note 4 x s českým LTE.


Btw mám doma poslední 3s 3/32 s českým LTE Gray. Nový zabalený, kdyby někdo chtěl tak sz.

Odesláno z iPhone 7 Jet Black pomocí Tapatalk
 #291130  od meduza666666
 před 7 lety
Potrebuji ho pro manzelku. Jeji prvni dotykac.
Takze 5" max.
Furt se branila, ze stara Nokie pro ni bohate staci.
Jenze odjel mladej na Novy Zeland a chtela by s nim byt v kontaktu (na Whatsappu) i bez toho, abych ji musel pujcovat svuj :)
Ja bych si ho i objednal jeste rychle z Alika, jenze koncem tydne jedu na dovolenou do 28/3 a mam kapku strach, aby ho neposlali zpatky nez se vratim :)
 #291715  od phodny
 před 7 lety
na MP mají na prodej použité
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Poradíte jak poznám, že se jedná o model 2016031 s B20?
(když není samolepka na těle přístroje ani krabička)

Lze to odvodit z informací o zařízení?
Díky
 #291770  od Mahtiel
 před 7 lety
meduza666666 píše:Potrebuji ho pro manzelku. Jeji prvni dotykac.
Takze 5" max.
Furt se branila, ze stara Nokie pro ni bohate staci.
Jenze odjel mladej na Novy Zeland a chtela by s nim byt v kontaktu (na Whatsappu) i bez toho, abych ji musel pujcovat svuj :)
Ja bych si ho i objednal jeste rychle z Alika, jenze koncem tydne jedu na dovolenou do 28/3 a mam kapku strach, aby ho neposlali zpatky nez se vratim :)
V aliexpressu se dá změnit dodací adresa klidně na jiné jméno, posílala jsem tak něco taťkovi, který bydlí na druhé straně republiky.
PS: pak jsem omylem dodací adresu zapomněla změnit a došla mu před Vánoci sluchátka, která jsem jako dárek objednala manželovi :D
 #291819  od pajinek
 před 7 lety
phodny píše:na MP mají na prodej použité
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Poradíte jak poznám, že se jedná o model 2016031 s B20?
(když není samolepka na těle přístroje ani krabička)

Lze to odvodit z informací o zařízení?
Díky
Jedině koupit, zkusit a případně vrátit. Nikde v menu se to nenajde.
 #298384  od Mahtiel
 před 7 lety
Už je tady :) u nás nejlevněji u Xiaomimobile.cz za 4999 Kč (no ještě byla jedna levnější nabídka, ale tu neberu v potaz) anebo za cca 3500 Kč u Číňana, nejlevněji jsem našla tu: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť?

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat