[land]
 #298175  od Loser
 před 7 lety
Ano to jde, ale kdyz přehrajes novejsi rom na starsi tak musis udelat fr, pokud mas zalohu na cloudu, kterej js strasne pomalej, tak o nic neprijdes, ale je to doba. Navic on ma jen cernou obrazovku a nedostane se nikam, takze instalace pres miflash je nutnost

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #298213  od Hannes
 před 7 lety
Dobre zkusim to udelat znovu a lepe...
Kdyz ma cernou obrazovku staci silna baterka (jak uz jsem vyse psal) a svitit pod spravnym uhlem pak to jde videt a clovek se dobelha k aktualizaci. Udelal jsem to i ja, kdyz jsem nevedel kde ta ikona aktualizace je - trefil jsem to. A FR neni treba vse bezi i tak. Vazne ver mi kdybych si nebyl 100% jisten nepsal bych to :)
 #298419  od AleRx8
 před 7 lety
katarina.r píše:
ahoj, mala som rovnaký problém, tak som postupovala presne podľa tvojho návodu. po bod 8 to bolo bez problémov, ale pri bode 9, po kliknutí na flash, mi po sekunde vyhodí error.
nejaké rady čo s tým?
vďaka
Omlouvám se za neaktivitu, příště si radši nastavím upozornění. Problém je buď v tom, že jsi špatně rozbalila soubory (musí ty zbýt jen ta složka s viditelnými soubory, kterou pak zadáš) nebo v MiFlashi, kde nesmí být zatržená defaultní volba, tedy clean all, ale flash_all_except_storage. Pokud jsou všechny tyhle věci v pořádku, tak fakt netuším. Já tam error hned na začátku dostával taky, a bylo to právě kvůli tomu zatržení volby vpravo dole v MiFlashi, ale pak jsem to dělal dvakrát dle postupu, který jsem výše popsal a nikdy jsem jiný problém neměl.

A co se týče normálních instalací přes zip balíček a updater, spousta lidí psala, že jim to fungovalo, takže nemám nejmenší důvod jim nevěřit. Já s tím ale měl problém, protože i při svícení a notné dávce trpělivosti mi fungovala jen horní část displeje, tzn. stáhnul jsem při připojení k PC roletku s widgety, kde je i nastavení USB připojení, ale to bylo všechno, protože potom se mi obrazovka jakoby znovu refreshnula a o všechen dosavadní postup jsem přišel. Nevím, čím je to způsobeno, ale prostě jsem do telefonu ROMku ani nedostal, natožpak ji aktualizovat. U mě byl tedy pravděpodobně jedinou variantou MiFlash, ale telefon od té doby jede bez sebemenších problémů na poslední předchozí verzi, kterou jsem výše linkoval.
 #298894  od slofman
 před 7 lety
Caute vospolok. Kto ma problemy aktualizovat ze mi flash alebo cez display, tak mne pomohol az tento navod Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
2017-04-14_205521.png
2017-04-14_205521.png (24.34 KiB) Zobrazeno 1023 x
asi 15 minut /pozor stale vam tam bude svietit 0% neprerusujte proces/ a nahrala sa tam Version: V8.2.4.0.MALMIDL (MIUI8) Size: 1.5G - Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť potom uz len obnovit tovarenske nastavenia a telefon slape ako novy ;)
AleRx8 se to líbí
 #298964  od alda81
 před 7 lety
u mě po několika marných pokusech, kdy jsem zkoušel všechno možné i nemožné, nakonec zafungovalo to nejjednodušší a to sice aktualizace přes menu v telefonu ze staženého zip balíčku Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, starší verzi developer verze mě to neumožnilo nainstalovat, ale stable verze prošla, což je myslím i výhodnější, nebudu muset řešit něco podobného v budoucnosti

PS: nechtěl jsem čekat na odemknutí bootloadera kvůli CZ verzi
Johny 5 se to líbí
 #299025  od Radomil79
 před 7 lety
alda81 píše:strávil jsem u "nefunkčního" telefonu od kolegy několik hodin (číst, zkoušet, zase číst, zase zkoušet, ...), jsem rád, že jsem někomu ušetřil trochu času ;)
Díky moc, telefon od manželky je opět funkční.
 #299212  od Johny 5
 před 7 lety
Už jsem nevydržel čekat až MIUI TEAM uvolní opraveno DEVELOPER ROM s funkční podsvícením display a nahrál jsem tam přes menu telefonu s baterkou STABLE ROM V8.1.1.0.MALMIDI (MIUI8). Syn bude mít radost z funkčního telefonu [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat