[B20=kate]
 #280005  od [email protected]
 před 7 lety
Ahoj,
Tak po dvou týdnech co mám redmi note 3 se mi praskl roh skla displeje. Popravě ani nevím jak se mi to povedlo >:D
Asi by se s tím dalo žít, prasklina je malá navíc je v horním levém horu a nezasahuje ani do dipleje. Ale vyměnit se to musí, telefon mám na zkoušku z Alza.cz a zatím s ním nejsem uplně spokojen a tak pořád váhám nad výměnou. Ale když tam příjdu s prasklým displejem, tak mě akorát pěkně vysmějou.

Máte s tím nějakou zkušenost? Kde se to nechá opravit a za jaké peníze? Na Aliexpress jsem na tu naší verzi nic nesehnal a ani se mi do toho moc nechce hrabat , když jsem viděl výměnu na youtube brrr.
 #280014  od [email protected]
 před 7 lety
mirotaso píše:myslim, ze tvoja ""zkouska"" prave skoncila...
vyměníme displej, a budeme dělat že se nic nestalo. Pojistka na blbost to jistí :)
 #280015  od NaxCz
 před 7 lety
V tuto chvíli se zatím displej pro Kate objednat nedá.

Dá se nechat displej vyměnit a už jsem sem i posílal odkaz, ale cena je polovina kupní prodejky Kate.
 #280016  od [email protected]
 před 7 lety
NaxCz píše:V tuto chvíli se zatím displej pro Kate objednat nedá.

Dá se nechat displej vyměnit a už jsem sem i posílal odkaz, ale cena je polovina kupní prodejky Kate.
A můžu tě poprosit o odkaz, než jsem založil toto vlákno, tak jsem hledal na fóru a nic jsem nenašel.

Děkuji
 #280091  od NaxCz
 před 7 lety
Chvíli mi to trvalo, ale našel jsem, nicméně si také myslím, že taková to oprava není rentabilní.


Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
[email protected] se to líbí
 #280160  od NaxCz
 před 7 lety
Hlavně já jsem už docela vytrestany..A bez tempered glass telefon nevytahuje z krabice.:D
 #280239  od jejule
 před 7 lety
[email protected] píše:
mirotaso píše:myslim, ze tvoja ""zkouska"" prave skoncila...
vyměníme displej, a budeme dělat že se nic nestalo. Pojistka na blbost to jistí :)
Se divím, že je někdo ochoten ti vůbec poradit.
 #280301  od jejule
 před 7 lety
Tomu věřím. A protože nechci být neslušný, tak tě nebudu více komentovat. Každý si na tvoje počínání může udělat svůj názor.
 #280362  od [email protected]
 před 7 lety
jejule píše:Tomu věřím. A protože nechci být neslušný, tak tě nebudu více komentovat. Každý si na tvoje počínání může udělat svůj názor.
Tvé komentáře mají nulovou hodnotu k danému tématu a bude jen dobře když už nic psát nebudeš. Pokud máš nějaké vnitřní problémy můžeš se obrátit na třeba sem: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #280365  od [email protected]
 před 7 lety
NaxCz píše:Hlavně já jsem už docela vytrestany..A bez tempered glass telefon nevytahuje z krabice.:D
Sklo mám objednané z Číny, holt nestihlo dorazit včas :D

Jinak dnes mi odepsali z Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ovšem po zběžném prolustrování na internetu jsem zjistitl, že tato firma má velmi pěkné recenze :D :D :D

Dobrý den,

Cena opravy je cca 2300,-Kč včetně práce. Mění se celý displej.

S přáním hezkého dne.............
 #280372  od mikemike
 před 7 lety
Myslím si že zbytečně utrácíš další peníze sklo si koupíš max na Redmi Note 3 velikost 150mm a tento servis žádné díly na speciální edici nemá, takže si jim položil asi špatně otázku jaký telefon vlastně chceš opravit.
 #280383  od [email protected]
 před 7 lety
mikemike píše:Myslím si že zbytečně utrácíš další peníze sklo si koupíš max na Redmi Note 3 velikost 150mm a tento servis žádné díly na speciální edici nemá, takže si jim položil asi špatně otázku jaký telefon vlastně chceš opravit.
Dobrý den, poptávám opravu prasklého skla na telefon Xiaomi Redmi Note 3 LTE Grey jedná se o global verzi s podporou LTE, která je o 2 mm větší, než základní note3. rozměr na výšku je tedy 152 mm. chtěl bych se tedy zeptat na cenu opravy a na její průměrnou délku. Děkuji
Já myslím, že to to snad jasné a kdo umí číst by to měl pochopit................
 #280407  od NaxCz
 před 7 lety
Stejně mám stejný názor, pochybuji, že si to přečetli celé. Jelikož sklo na ten telefon sehnat je docela dost obtížné.
 #280411  od jejule
 před 7 lety
[email protected] píše:
jejule píše:Tomu věřím. A protože nechci být neslušný, tak tě nebudu více komentovat. Každý si na tvoje počínání může udělat svůj názor.
Tvé komentáře mají nulovou hodnotu k danému tématu a bude jen dobře když už nic psát nebudeš. Pokud máš nějaké vnitřní problémy můžeš se obrátit na třeba sem: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Tématem není pokus o podvod? Já bych řekl, že ano, takže komentáře jsou k věci.
 #280419  od [email protected]
 před 7 lety
jejule píše:
[email protected] píše:
jejule píše:Tomu věřím. A protože nechci být neslušný, tak tě nebudu více komentovat. Každý si na tvoje počínání může udělat svůj názor.
Tvé komentáře mají nulovou hodnotu k danému tématu a bude jen dobře když už nic psát nebudeš. Pokud máš nějaké vnitřní problémy můžeš se obrátit na třeba sem: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Tématem není pokus o podvod? Já bych řekl, že ano, takže komentáře jsou k věci.
Jaký podvod, co to meleš by blbečku, můžeš mi objasnit v čem se podle tebe jedná o podvod? Ty jsi četl pojistné podmínky mojí smlouvy s pojišťovnou? O tom dost pochybuji trotle.....
 #280423  od mikemike
 před 7 lety
Myslím si že dopadneš takto, lze použít displej ze 150mm verze vše bude fungovat, ale telefon bude mít mezeru.
Přílohy
redmi note 3 se displej 150mm.jpg
redmi note 3 se displej 150mm.jpg (19.15 KiB) Zobrazeno 1605 x
 #280436  od [email protected]
 před 7 lety
mikemike píše:Myslím si že dopadneš takto, lze použít displej ze 150mm verze vše bude fungovat, ale telefon bude mít mezeru.
Tak uvidíme rozhodně po přečteních recenzí svůj MT do rukou Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť mají moc pěkné recenze.

našel jsem Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť mají moc příjemnou podporu a slečna to ověřovala údajně u dodavatele, ptal jsem se zda je dodavatel jistej čínskej eshop, prej ne. Momentálně nejsou skladem budou do cca 14ti dnů skladem.
S prací komplet 1600Kč a nebo prej expres do tří dnů za 2200Kč od nějakého jiného dodavatele.
 #280443  od mikemike
 před 7 lety
Hodně štěstí, displeje nemá nikdo ani v číně ani v evropě. Pak se poděl o zkušenosti. Budeme všichni rádi.
 #280618  od jejule
 před 7 lety
[email protected] píše: Jaký podvod, co to meleš by blbečku, můžeš mi objasnit v čem se podle tebe jedná o podvod? Ty jsi četl pojistné podmínky mojí smlouvy s pojišťovnou? O tom dost pochybuji trotle.....
Neříkej mi trotle, nejsem tvůj otec. A k tvoji otázce. Nemusím číst podmínky tvoji smlouvy s pojišťovnou na to, abych věděl, že tzv. blbostky nikdy nekryjí škodu, kterou způsobíš sám sobě. Navíc jej hodláš vracet jako nepoškozený Alze, což je další podvod. Ale dělej ze sebe dál šaška.
 #281634  od munky02
 před 7 lety
[email protected] píše: Sklo mám objednané z Číny, holt nestihlo dorazit včas :D
Naspäť k téme ktorá je dôležitá pre mňa :-D
Odkiaľ si ho prosim ta objednával? Z ciny som žiadne nenašiel na 152 mm. Dikes

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 #281658  od [email protected]
 před 7 lety
munky02 píše:
[email protected] píše: Sklo mám objednané z Číny, holt nestihlo dorazit včas :D
Naspäť k téme ktorá je dôležitá pre mňa :-D
Odkiaľ si ho prosim ta objednával? Z ciny som žiadne nenašiel na 152 mm. Dikes

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
a tady máš všechno možný, doporučuji pro jistotu napsat prodejci do vzkazů, že se jedná o 152mm oni sami v tom mají trochu zmatek. Těch verzí xiaomi je opravdu hodně. Případně pokud jsi z okolí Prahy nebo Štěchovic můžu ti jedno nechat objednal jsem 3ks zatím jsou na cestě.
 #281663  od [email protected]
 před 7 lety
jejule píše:
[email protected] píše: Jaký podvod, co to meleš by blbečku, můžeš mi objasnit v čem se podle tebe jedná o podvod? Ty jsi četl pojistné podmínky mojí smlouvy s pojišťovnou? O tom dost pochybuji trotle.....
Neříkej mi trotle, nejsem tvůj otec. A k tvoji otázce. Nemusím číst podmínky tvoji smlouvy s pojišťovnou na to, abych věděl, že tzv. blbostky nikdy nekryjí škodu, kterou způsobíš sám sobě. Navíc jej hodláš vracet jako nepoškozený Alze, což je další podvod. Ale dělej ze sebe dál šaška.

Jsi idiot, to je jednoznačné. Tak si představ, že moje pojistka to kreje, dokonce kreje celou domácnost včetně průšvihů všech členů domácnosti. Jediná věc je, že je tam spoluúčast. Ale ty se nenamáhej! Tebe nikdo nepojistí, tvoje blbost je mimo veškeré tabulky pojišťoven a z toho důvodu jsi na blbost nepojistitelný vemeno! A ještě k té Alze, v podmínkách stojí, že telefon nesmí být poškozený. Přijde ti, že telefon který má vyměněný displej v origo servisu je poškozený? To bych neřekl...... Jinak už jsem na tobě strávil víc času než bych chtěl, věnovat nějakému postiženému, zakomplexovanému moralistovi s náznaky dobroserství mě zas tak nebaví! Proto tě prosím aby jsi na mé příspěvky nereagoval. Pokud máš přesto potřebu si postěžovat nad svým údělem doporučuji Anču Šabatici a nebo bývalého ministra pro blbosti a zbytečnosti Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

PS: pokud nemáš nic k tématu neotravuj!

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat